Професионални серии за коса - 29

  • 52 614
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 682
Благодаря много на всички изказали мнение.  bouquet А да сте забелязали от някои от тези два продукта косата да сляга по-бързо? А след кой от двата косата е по-мека? newsm78
Със сигурност и косата има значение - моята е с нормален косъм, рядко я третирам, но често я изправям. С естествено тъмнокафява коса съм.

# 691
  • Мнения: 27
Момичета ще изкажете ли някакво мнение за серията на Loreal Nature - http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Nature-Masque-A … Unruly-Hair-200ml - по - конкретно тази маска с маслиново олио. Искам да постигна интензивно овлажняване. Косата ми естествено къдрава, суха, с тънък косъм.  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 282
Благодаря много на всички изказали мнение.  bouquet А да сте забелязали от някои от тези два продукта косата да сляга по-бързо? А след кой от двата косата е по-мека? newsm78
Със сигурност и косата има значение - моята е с нормален косъм, рядко я третирам, но често я изправям. С естествено тъмнокафява коса съм.
Не съм забелязала да ми сляга косата по- бързо, все пак не нанасям в корените, а само по дължините.
Аз казах, че при мен Хрома прави по- мека косата. Косъмът ми е тънък.

# 693
  • Плевен
  • Мнения: 339
Взех тези продукти :шампоан Bain de Force, Ботокс маската за финна коса, реконструктора със зелен чай, термичния мус и Ciment termique , апмула Ботокс и 2минутния р-р на ApHogee .
Тези продукти са много добри, но трябва да вземеш и хидратиращите на Афоджи, защото са перфектни  по отношение цена - качество, и да редуваш с тях на всяко миене. Също и спрея L2 на Lakme e много приятно хидратиращо спрейче с хубав аромат  Heart Eyes
С твоите продукти аз процедирам така : Бейн ди форс, 2 мин.реконструктор, термичен мус в корена и Цимент термик надолу, следващо миене хидратиращия шампоан и балсам на Афоджи, реконструктор със зелен чай, термичен мус на цялата коса (днес ще си мия косата с тези продукти, но ще сложа и цимент термика за проба Grinning). Следващо миене Бейн ди форсе и ботокс маска, Цимент термик преди сушене.
Тези комбинации са подходящи за мен и ми се отразяват добре, косата ми изглежда чиста и подредена мин. 3 дена, но аз я мия винаги на третия ден, защото тренирам почти всяка вечер и ми остават следи от ластика с който съм вързана.

# 694
  • sofia
  • Мнения: 46
alena,  да объркала съм се с сауната , но незнам точно какви масла да сложа , максито го пия по веднъж на ден сутрин след хранене, от около месец , имам и биотин също но мислех след максито да  го почвам , поръчаь си ампулите на роланд уна за косопад и ще го почвам и тях, моля те препоръчаи ми цялостна грижа за косата , мога да приложа по  късно снимки да се види разликата от преди и сега.благодаря  Simple Smile

аз ползвах маслена маска за коса, но ти можеш да вземеш всякаква маска и да добавиш масла в нея - дори зехтин, например  Peace

максито и аз съм го пила по 1 бр, но вечер; биотинът - може след това  Peace

за цялостна грижа - основните проблеми - обемът и косопада ли са?



 да  определено проблема е косопада  но и хидратацията косата ми е суха и стърчаща , не мога да я стилизирам по никакъв начин , аз обикновенно я суша малко с дифузера и това е. също искам да я подхраня цялостно за да расте по здрава и да я уплътня.  bouquet

# 695
  • Мнения: 1 282
krisi007, казваш, че косата ти е станала мека от продуктите, които имаш. След хидратация е нормално косъма да се отпусне, омекне.

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
alena,  да объркала съм се с сауната , но незнам точно какви масла да сложа , максито го пия по веднъж на ден сутрин след хранене, от около месец , имам и биотин също но мислех след максито да  го почвам , поръчаь си ампулите на роланд уна за косопад и ще го почвам и тях, моля те препоръчаи ми цялостна грижа за косата , мога да приложа по  късно снимки да се види разликата от преди и сега.благодаря  Simple Smile

аз ползвах маслена маска за коса, но ти можеш да вземеш всякаква маска и да добавиш масла в нея - дори зехтин, например  Peace

максито и аз съм го пила по 1 бр, но вечер; биотинът - може след това  Peace

за цялостна грижа - основните проблеми - обемът и косопада ли са?



 да  определено проблема е косопада  но и хидратацията косата ми е суха и стърчаща , не мога да я стилизирам по никакъв начин , аз обикновенно я суша малко с дифузера и това е. също искам да я подхраня цялостно за да расте по здрава и да я уплътня.  bouquet

ще го измислим  Peace аз сега излизам, но по-късно ще се включа  Peace

# 697
  • sofia
  • Мнения: 46
krisi007, казваш, че косата ти е станала мека от продуктите, които имаш. След хидратация е нормално косъма да се отпусне, омекне.
да  може би е така , но дори след като е станала мека не можах да я стилизирам ц хубави и оформени и еластични къдрици, моля да ми  препоръчате някаква терапия за подхранване и уплътняване на самата коса.  bouquet

# 698
  • Мнения: 1 282
За косопада е добре да използваш ампули/ лосиони, които са предназначени за скалпа, които ще подобрят кръвообръщението и ще стимулират растежа на нова коса. За мен номер едно да ампулите на Дюкре- Анастим.

За хидратация можеш да пробваш с Еластисайзър, хидратиращия шампоан на ApHogee, 2 мин. реконструктор на Афоджий.
Feeling, скоро коментирахте продукт на Joico май беше, но може и да бъркам, който е лек и хидратира добре.Помагай.  Hug

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 13:54 от Анч

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 711
За косопад съм пила анакапс и съм мазала с анастим(и двете на Дюкре)-имаше изключителен резултат,останах много доволна

# 700
  • Мнения: 3
В София от къде на място може да се купят продукти на Наши, аграновата серия? Grinning

# 701
  • sofia
  • Мнения: 46
ето и нагледно косата ми днес,  Cry

# 702
  • Мнения: 20
Взех тези продукти :шампоан Bain de Force, Ботокс маската за финна коса, реконструктора със зелен чай, термичния мус и Ciment termique , апмула Ботокс и 2минутния р-р на ApHogee .
Тези продукти са много добри, но трябва да вземеш и хидратиращите на Афоджи, защото са перфектни  по отношение цена - качество, и да редуваш с тях на всяко миене. Също и спрея L2 на Lakme e много приятно хидратиращо спрейче с хубав аромат  Heart Eyes
С твоите продукти аз процедирам така : Бейн ди форс, 2 мин.реконструктор, термичен мус в корена и Цимент термик надолу, следващо миене хидратиращия шампоан и балсам на Афоджи, реконструктор със зелен чай, термичен мус на цялата коса (днес ще си мия косата с тези продукти, но ще сложа и цимент термика за проба Grinning). Следващо миене Бейн ди форсе и ботокс маска, Цимент термик преди сушене.
Тези комбинации са подходящи за мен и ми се отразяват добре, косата ми изглежда чиста и подредена мин. 3 дена, но аз я мия винаги на третия ден, защото тренирам почти всяка вечер и ми остават следи от ластика с който съм вързана.

viv_pl -  bouquet - Ще се повтарям - но отново благодаря! Още днес ще си взема и хидратиращите продукти и действам така   Hug

# 703
  • до морето
  • Мнения: 154
Включвам се малко късно, но много благодаря за препоръките на всички и на Алена за подробното мнение. Ще взема тези продукти за които си ми писала и ще се пробва. понеже бях споменала ,че останах много доволна преди време от реконструктора на Джойко сега си мисля да взема отново някакъв подобен продукт на марката като допълнение на продуктите за хидратация които ще ползвам или по-скоро за редуване.
 Гледах този новия  http://www.feelunique.com/p/Joico-K-Pak-Revitaluxe-Bio-Advanced- … e-Treatment-480ml    и  се чудя с какъв шампоан ще може да се ползва, дали трябва да е от серията или може с някакъв хидратиращ.... и това реконструктор с протеини ли е не мога да разбера защото ако е така ще трябва ли да се ползва после маска или балсам?
Много ми станаха въпросите пак, но ще помоля някой ако е наясно да сподели, че мисля евентуално и него да поръчам заедно с другите неща.
Благодаря!

# 704
  • Мнения: 372

Feeling, скоро коментирахте продукт на Joico май беше, но може и да бъркам, който е лек и хидратира добре.Помагай.  Hug

 Hug

Ставаше въпрос за тази хидратираща серия:
http://www.feelunique.com/brands/joico/moisture-recovery

Аз ползвам този балсам:
http://www.feelunique.com/p/Joico-Moisture-Recovery-Treatment-Ba … se-Dry-Hair-500ml

Имах пробичка и от шампоана   http://www.feelunique.com/p/Joico-Moisture-Recovery-Shampoo-for-Dry-Hair-300ml    - лек, нежен шампоан. В комбинация с балсама е супер, макар най-успешната ми комбинация с този балсам да е + Бейн Сатин 2 и Л2.   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт