LA REDOUTE.FR - 213 - Краят на намалението...

  • 50 118
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 642
Момичета, един бърз въпрос, че съм вече на бутона плати  Crazy
Спалните чувалчета 90 см до каква възраст са?  Praynig

# 721
  • Мнения: 452
Момичета да ви попитам.
Имам отказан артикул(ботуши),но във фактурата от пратката ги пише там?А ги няма естествено.Нали в нея се пише само това,което се пакетира за изпращането?Нямам върнати пари или ваучер.Не разбрах какво стана с тези ботуши,и какво да търся от ларедутци.

# 722
  • Мнения: 3 642
Благодаря на shmetia за ЛС   bouquet
Поръчах това спално чувалче и това боди за пълнеж с код 15/25 69027.
Чувалчето се намаля от намалената цена и с кода и бодито излязоха общо 14,42 €  Peace

# 723
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Момичета да ви попитам.
Имам отказан артикул(ботуши),но във фактурата от пратката ги пише там?А ги няма естествено.Нали в нея се пише само това,което се пакетира за изпращането?Нямам върнати пари или ваучер.Не разбрах какво стана с тези ботуши,и какво да търся от ларедутци.

А откъде знаеш, че са "отказани"?  В случая разбирам, че са просто липсващи.
Аз имам подобен случай с пратка, която още не съм получила. В статуса на поръчката ми пише за едни маратонки, че са анулирани, но нямам нищо в рембурса за тях, парите са изтеглени, а в мейла за поръчката фигурират като изпратени. Ще чакам да я получа. Tired

# 724
  • Русе
  • Мнения: 627
А откъде знаеш, че са "отказани"?  В случая разбирам, че са просто липсващи.
Аз имам подобен случай с пратка, която още не съм получила. В статуса на поръчката ми пише за едни маратонки, че са анулирани, но нямам нищо в рембурса за тях, парите са изтеглени, а в мейла за поръчката фигурират като изпратени. Ще чакам да я получа. Tired

Имах такъв случай - след като получих пакета им писах да ми възстановят сумата за анулирания артикул в ПП - мисля на следващия ден ми отговориха и след няколко часа получих и мейл от ПП за върнатата сумичка - тогава се появи и в рембурса сумата.

# 725
  • Сливен
  • Мнения: 457


отново са налични  Peace
http://www.laredoute.fr/vente-jean-loose-denim-stretch-entrej-80 … 2&secintref=1  
при мен нещо не става с горният линк


и да споделя че днес попаднах на много любезна служителка от кол центъра на Пощенска банка. Препратих и отговора от Ларедут на мейла и ми писаха че ми освобождават парите (става въпрос за проблемните поръчки от 15.02)  Hug  ,а миналата седмица ме разкарваха  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 13:35 от 1202

# 726
# 727
  • Мнения: 4 841
Моля за помощ  Praynig имам карта на Уникредит Vpay. Мога ли директно с нея да плащам в сайта понеже не успях да я регистрирам с ПП, а в скоро време няма да успея да стигна до банката да си вадя нова? Много благодаря  Hug

# 728
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Моля за помощ  Praynig имам карта на Уникредит Vpay. Мога ли директно с нея да плащам в сайта понеже не успях да я регистрирам с ПП, а в скоро време няма да успея да стигна до банката да си вадя нова? Много благодаря  Hug

Не, Vpay не стават за международни разплащания в интернет

# 729
  • София
  • Мнения: 5 761
и да споделя че днес попаднах на много любезна служителка от кол центъра на Пощенска банка. Препратих и отговора от Ларедут на мейла и ми писаха че ми освобождават парите (става въпрос за проблемните поръчки от 15.02)  Hug  ,а миналата седмица ме разкарваха  Rolling Eyes
И при мен от callcenter-а веднага реагираха,докато в банката ми разтягаха абсолютни безмислици и се тръшкаха,че не може.

# 730
  • Сливен
  • Мнения: 86
http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-long-32-entrej-81-cm.asp … 1&secintref=0
Здравейте момичета ако някой който има дънки на Елос  да ми каже дънките на Елос дали си отговарят- умалени  или уголемени.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 18 039
http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-long-32-entrej-81-cm.asp … 1&secintref=0
Здравейте момичета ако някой който има дънки на Елос  да ми каже дънките на Елос дали си отговарят- умалени  или уголемени.

Според мен си отговарят, може би леко уголемени.

# 732
  • София
  • Мнения: 53
Момичета,на кой имейл трябва да пиша на ла редут за неизпратен ваучер?Поръчката ми е от 26 януари,много,много отдавна я получих,но до момента нямам ваучер на имейла?

# 733
  • Мнения: 4 841
Моля за помощ  Praynig имам карта на Уникредит Vpay. Мога ли директно с нея да плащам в сайта понеже не успях да я регистрирам с ПП, а в скоро време няма да успея да стигна до банката да си вадя нова? Много благодаря  Hug

Не, Vpay не стават за международни разплащания в интернет

Кофти  ooooh!  Благодаря за отговора Хексе

# 734
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета,на кой имейл трябва да пиша на ла редут за неизпратен ваучер?Поръчката ми е от 26 януари,много,много отдавна я получих,но до момента нямам ваучер на имейла?

В първия пост има Контактната форма в сайта - http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=2&amp … amp;subCategory=1

Общи условия

Активация на акаунт