Фотография - тема 70

  • 44 729
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
Да, дори за разнообразие може да се върнеш на entry -level  Канон, за да можеш спокойно да ъпгрейдваш  Joy

# 16
  • Мнения: 5
Аха, за Д800 и Д4 говорите! Аз май се навих на Д800. Само да намеря кой да ми го купи  Laughing Тук още се намира Д700...
Бъркам ли се? От прочетеното останах с впечатление, че Д4 е за спортна и журналистическа фотография. Д800 модна и портретна, а Д800Е за пейзажна фотография.
36 МП наистина са плашещи, но мисля, че от сега нататък МП само ще вървят нагоре...

Благодаря за коментарите. Бях изсветлила леко сянката в дясно. Върнах както си беше  и даже потъмних.
Изглежда, че това фронтално осветяване не работи вече. Няма обем.
Усещам, че се изчерпах. Нямам по-подходящо място за снимки. Селф-проектът е към своя си край за мен...


# 17
  • Мнения: 70
Говорете за нови камери..моята е за ремонт. При висока скорост над 1/2500 s се появява тъмна ивица  Confused.

Запис с проходилото (да бях снимала повече преди да проходи!):


Untitled by mikka j

Роси, прекрасна новина!  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 428
mikka j, много е хубав записа с проходилото  Peace.

# 19
  • Мнения: 1 313
Ето и обещаното, да не кажете, че само записчета правя Simple Smile))
Оф, искам и аз Д800... Whistling


Вече седнали )) by Photography By Kemi H, on Flickr

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз съм тук с нещо от това лято. Словения !


Mali Otok, Postoina, Slovenia by Deata, on Flickr

# 21
  • Мнения: 1 593
От прочетеното останах с впечатление, че Д4 е за спортна и журналистическа фотография. Д800 модна и портретна, а Д800Е за пейзажна фотография.

ако ме питаш мен лично, оставяйки парите настрана, за непрофесионалисти, непродаващи принтове, снимащи портрети на естествена светлина, нуждата от толеранс при високо ИСО е най-голяма. В този смисъл, Д800 за мен и моите нужди не предлага нищо по-различно от Д700, освен, разбира се, разните му улеснения като фейс-рекогнишън.

Всяка камера, която на ф6.3 1/640 и ИСО640 на закрито без лампи може да ми даде резултатът в линка ми, е това, което бих желала да бъде моят ъпгрейд.
http://www.flickr.com/photos/helenasummer/6851387971/

# 22
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Хайде да обогатим галерията на НЙ Таймс "Ти си бил там (Cultural Pilgrimage)" и с наши снимки:
(Елена да си разтовари харда направо)  Grinning

http://www.nytimes.com/interactive/2012/02/06/magazine/voyages-r … nes&emc=thab1


PS Сега си мисля какво бих качила без да ме е срам и със срам се сещам, че май от БГ културни-исторически места нямам и един кадър... срам!  Embarassed

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ха , Ейдж аз таман съм на тази вълна от няколко дни   Laughing

# 24
  • Мнения: 5
Лени, много се радвам, че се включи. Пак ме накара да се върна да гледам за наличността на Д700  Laughing.
Май ще поизчакам за Д800 все пак. При такава сходна цена бих избрала по-новият модел.

Agent Provocateur , и аз нищо си нямам...

# 25
  • Мнения: 8
И от мен запис с една изпровизирана снимка на бързо

Untitled by Elena Karagyozova, on Flickr

# 26
  • Бостън
  • Мнения: 13 499
Ха , Ейдж аз таман съм на тази вълна от няколко дни   Laughing

Очаквам с наслада и коментарите ви, мадам!

Agent Provocateur , и аз нищо си нямам...

Фейо, разгледай галерията - има толкова готини и простички кадри, които придобиват смисъл заедно с текста! Определено имаш нещо ако не БГ то френско!


Хахахаха! Някаква американка е публикувала Кукери от Разлог! Ало, Разлог! Да знаете, че сте място за културен туризъм, ако не знаете!  Grinning Grinning Grinning
Леле, американка да ни отсрами, смея се от 5 мин  Grinning

Като казах текст - нашето перо невероятно да се запътва към НЙТ веднага - за Рибката говоря и да не ми се оправдава, че е на работа!  Grinning

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 16:41 от Agent Provocateur

# 27
  • Мнения: 5

Хахахаха! Някаква американка е публикувала Кукери от Разлог! Ало, Разлог! Да знаете, че сте място за културен туризъм, ако не знаете!  Grinning Grinning Grinning
Леле, американка да ни отсрами, смея се от 5 мин  Grinning


Ей, вярно! Много добре ни е представила!
Колко е малък света само!

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 17:16 от La Fée

# 28
  • София
  • Мнения: 4 025
духахме , хвърляхме сърца и нищо не стана както исках,освен че цялата къща ми е сега в сърчица, колкото да се запиша

Михаела by Eli Mishe, on Flickr

От малкото дето не искат нова камера, с тази си ми е  екстра, има още какво да науча, още много, много неща дори Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 456
EliG, на мен ми харесва. Много нежни цветове и конфети от сърца.  Simple Smile И аз рязах едни хартиени сърца, но в крайна сметка ги лепнах на стената, скоро ще споделя резултата, който не е впечатляващ... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт