Уикенд почивка в близост до София (50-60 км)

  • 25 871
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 374
Аз също търся такива оферти  Peace Времето се оправи, съответно и желанието за пътувания се увеличи Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря ви за предложенията! А за Риу Правец имате ли някакви идеи какви са цените? На сайта им не намерих такива...

Приятели бяха ходили с ваучер и казаха , че било много хубаво. Но мисля, че е доста скъпо за 4 дена бяха платили над 400лв. и то с ваучер  newsm78

# 17
  • Мнения: 17
Хотел Хиссар - Хисаря ??? Само хубави спомени Peace

# 18
  • Мнения: 17
Благодаря ви за предложенията! А за Риу Правец имате ли някакви идеи какви са цените? На сайта им не намерих такива...

Приятели бяха ходили с ваучер и казаха , че било много хубаво. Но мисля, че е доста скъпо за 4 дена бяха платили над 400лв. и то с ваучер  newsm78
   


Да да да да ! Отново положително мнение  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 17 283
Мерси, Вили, но това дори с ваучер е доста скъпично удоволствие Simple Smile Някакви подобни предложение, но на по-достъпна цена?
Сапарева баня - хотел Емали например.

Там е много хубаво  Peace

# 20
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз се записвам да следя темата. Тази година няма да ни огрее моренцето  Cry, а ми се иска да отидем с лапето някъде за няколко дни, ако може да има и някакво басейнче, но и цената да не е много висока ще бъде супер  Mr. Green. в Огняново харесах едно хотелче, но още събирам оферти

# 21
  • Мнения: 0
http://belchin-garden.com/ ето тук е хубаво, но наоколо няма нищо, т.е. трябва да се разходите до Боровец, Самоков или околностите, че самото хотелче е почти на пътя

# 22
  • Мнения: 10
Препоръчвам село Ябланица, общ. Своге. Пътят до там е малко досаден, има доста завои, но сега като се оправи времето си е хубаво място за релакс, ако  обичате спокойствието. Препоръчвам ловен дом Тихов дол (http://tihovdol.business.bg/), мястото е красиво, а обслужването - приятелско Simple Smile Разстоянието от София е около 60 км, но се стига по-бавничко, заради пътя, който не е в най-добро състояние.

# 23
  • Мнения: 3 070
Това рекламка ли е?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт