Нека зима вън да вее ЮНСКО слънце в мама грее.

  • 26 863
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
 Hug и нека в тази темичка само хубави новини

# 16
  • София
  • Мнения: 925
И аз да се включа в новата темичка, която е страхотна, както винаги! Едно голямо БРАВО на Наденцето и Аделинчето за старанието и любовта, с която правят всичко! smile3501  love001 Нека в новата тема има само хубави новини! А какво стана с Ютурна и Губзерка, както и с майката на оперираното детенце? Моля се за тях и ги благославям  Hug

# 17
  • София, св. Троица
  • Мнения: 309
Гъбзерка, само спокойно, всички сме с теб и ситискаме палци Praynig Hug

Наденце, наистина много хубава темичка. Дано да я напълним само с хубави емоции Peace Hug

Beatris Georgieva добре дошла. Надявам се да ти е приятно с нас.  Hug
  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 925
Губзерка, радвам се за добрите новини!!!  Hug   bouquet Не се притеснявай за листериозата и токсоплазмозата. Едната болест можеш да я хванеш (листериоза) само ако си яла недобре изпечено или сварено месо, както и неизмити плодове и зеленчуци. А другата болест - токсоплазмозата можеш да я хванеш само ако си имала контакт с бездомни котки и след това не си си измила ръцете. А не вярвам да е било така. Успокой се и се наслаждавай на бременността си, ще продължавам да се моля за теб!  love001

# 19
  • Мнения: 0
Много хубава темичка,както и предишната Simple Smile

# 20
  • Мнения: 14
Бети разкажи ни нещо за себе си,как върви бременността при теб  Hug

# 21
  • Мнения: 0
Ами при мен всичко върви гладко,нямам оплаквания,чувствам се отлично  Simple Smile Понякога получавам киселини от различни храни,но това да е проблема  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
за себе си мога да  кажа,че съм студентка,2-ра година в химическия университет  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 398
Плодче , честит празник.Много здраве , щастие , късмет и повече красиви мигове.

Много хубава темиччка.

# 24
  • Мнения: 0
за сега съм се ориентирала да раждам в правителствена.... Всеки казва различни неща за различните болници... Вие какво мислите за правителствена и някой друг насочил ли се е към тази болница?

# 25
  • Мнения: 903
Страхотна темичка !
Браво момичета   bouquet!

# 26
  • Мнения: 63
Наденце, благодаря за темата, супер си както винаги. На първа страница си сложила иконата на моята светица (името ми е Ана).
Gubzerka резултатите са то отлични, дано и другите са такива!
Beatris Georgieva добре дошла, лека бременност ти желая. Най - вече успешно да съчетаеш учене и бебче  Grinning.
Хайде, спокойна вечер от мен.

# 27
  • Мнения: 14
Наденце, браво за хубавата тема, много ни е хубава   bouquet
 newsm59 ,Плодче ! Да си много здрава много обичана и Юни, здраво и щастливо бебче!

Аз днес бях на ФМ, имам си момиченце  newsm44
Толкова съм щастлива  Grinning
Бях в "Марковс" при др. Павлова, много е печена и много добре обеснява.
Всичко с бебка е добре, малко е дребничка 339 гр., но ще порасне  Grinning
Идва и неприятната част...
Оказа се че имам много околоплодни води, съответно контракции.
Изписа ми Магнерот 3*1 и Индометацин свещички за 5 дни по 1, заради повишените околоплодни води.
Изпрати ме в понеделник в Майчин дом при др. Бояджиева за изследване с глюкоза заради повишената захар в кравта ми, а и от там увеличените околоплодни води.
Притеснявам се много, защото лекарката каза, че може водите да изтекат по-рано и да загубя бебка  
Cry

Надявам се в понеделник да се окаже, че нямам гестационен диабет Cry

Вместо да съм най-щастливата, особено заради това, че ще имам така исканото момиченце, аз започнах да ревя от страх, да не се случи най-лошото  Sad

# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте момичета Simple Smile записче и от мен Peace
Отново голямо БЛАГОДАРЯ на Наденцето и Аделинчето   bouquet
Плодче, честит празник! Пожелай си нещо вместо мен/макар че мисля че всички си пожелаваме едно и също Wink/ и весел празник Party
Губзи, добри новини и в четвъртък ще са също такива  Praynig
Бети, добре дошла Hug
Мимси, честита мома! Дано всичко е наред с изследванията ти и количеството околоплодни води влезе бързо в норма Praynig В момента си много уплашена, но се опитай да се успокоиш, защото вредиш на бебка.

# 29
  • Мнения: 50
Наденце, още едно браво и благодаря за хубавата темичка и от мен  smile3525
Беатрис, добре дошла при нас  Hug
Мимси, честито момиченце, изхвърли лошите мисли, защото те се отразяват и на бебка. Стискам ти палци и вярвам че всичко ще е наред!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт