Какво правите вкъщи вечер?

  • 12 074
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
здравейте:)

отскоро имам проблем с това да измислям какво да правя вечер с мъжа ми вкъщи.. Като включим и факта, че имаме едномесечно бебе, означава и че излизанията ни заедно са ограничени..

не ми се ще да скучаем и всеки да си намира отделно занимание, иска ми се да правим нещо заедно.. но да гледаме телевизия/сваляме и гледаме филми се превръща в доста затъпяващо занимание с времето.. имам идеи за разни игри, но такива, които да са интересни за двама души, не знам..

Идеи да имате? Вие какво правите вечер?  ooooh!

# 1
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Шах?
Имаше, а може и още да има подобна тема в друг раздел на форума.
Ние какво правим ли? Същото, което и през деня, само дето се включва и детето.
Е, и детето се занимаваме, по-точно то ни занимава, но е на друга възраст, определено има голяма разлика.

# 2
  • Мнения: 8 999
Ако случааааано, ама много случайно, имаме малко, ама много малко време за уплътняване, време, в което да не надничат непрекъснато детски главички в хола с разни питания, искания и т.н., играем на скрабъл. Обаче много се палим и обикновено си лягаме сърдити след това.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Бебе на 1 месец? Съвсем скоро ще се чудиш откъде да вземеш една свободна минута отнякъде и за какво по-напред да я употребиш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 63
Шах?
Имаше, а може и още да има подобна тема в друг раздел на форума.
Ние какво правим ли? Същото, което и през деня, само дето се включва и детето.
Е, и детето се занимаваме, по-точно то ни занимава, но е на друга възраст, определено има голяма разлика.

това ми звучи добра идея.. може да пробвам.. за всякакви игри бях мислила, ама шахът не беше сред тях:)) колко тъпо.. а е толкова стара и класическа игра:)

# 5
  • Мнения: 63
Бебе на 1 месец? Съвсем скоро ще се чудиш откъде да вземеш една свободна минута отнякъде и за какво по-напред да я употребиш Simple Smile

мисля, че имам още време.. всъщност винаги ще имам.. все пак става въпрос за късно вечер, когато детето ще спи:)

# 6
  • Мнения: 63
Ако случааааано, ама много случайно, имаме малко, ама много малко време за уплътняване, време, в което да не надничат непрекъснато детски главички в хола с разни питания, искания и т.н., играем на скрабъл. Обаче много се палим и обикновено си лягаме сърдити след това.

Simple Smile и това си го мислех, но не ме пали тази игра нещо..

# 7
  • Мнения: 261
Хаха , и ние играем на скрабъл и много се палим  Laughing Уж е тиха и кротка игра , ама е от нахъсващите.
Готвим заедно , къпем се заедно  Laughing  , редим пъзели (на мен ми е хоби) или просто си водим дълги разтоварващи разговори.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Табла, Монополи, пъзели, карти -
зависи какво ви харесва и на двамата заедно,
а и кой какво може, защото моят мъж примерно не играе карти Simple Smile

# 9
  • Мнения: 741
Нашата любима игра е таблата. На маса, с добро настроение и нагласа.
Друга любима игра ни е Mastermind.
Друг път си теглим филми. Скоро например си изтеглихме "Богат, беден", та го изгледахме за 2-3 дни. Но най-важно е да има спокойна атмосфера, пък дори и да сме просто пред телевизора.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние играем и с децата на Скрабъл. Забавно е, защото хем се учат да "пишат" правилно, хем да не хитруват с разните му там съкращения, абревиатури и несъществуващи думи.
Аз пък си харесвам отделните занимания и няма сърдити и скарани. И обичам нищо-правенето. Просто да седмнем и да си обсъждаме наши си дела...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 649
Секс  Peace

# 12
  • Мнения: 45

 Peace

Невероятно, но факт- форумните пуританки сега ще наскачат, това за тях не е нормално занимание. Щом се бракуват някои хора, сексът става досадно задължение и почват да се чудят с какви тъпи игрички да си уплътняват времето със съпружето.

Последното нещо което би ми дошло на ум е да играя шах с мъжа си.  Моя позната която е младоженка при това, ми разправя как нямали ток и седяли на свещи с мъжа и играейки на карти. ooooh! Просто невероятно. Сигурно съжалението ми е било изписано на лицето-толкова шокирана бях.

# 13
  • Мнения: 261
Хаха , айде сега , злоба и сарказъм Laughing
Не може ли да приемеш , че примерно авторката пита , какво сплотяващо да прави вечер с мъжа си ОСВЕН секс , така между тековете , докато събират сили за още  Laughing Аз така го приех . Веднага значи да се отчетем със заяждане , страшна работа.

Последна редакция: пт, 10 фев 2012, 20:33 от Палечка89

# 14
  • Мнения: 4 965
Ние редуваме шах със секс и с хубави филми. Някога съчетаваме 2 в 1 или 3 в 1. Не ни е скучно.
Пък и нет имаме...

# 15
  • София
  • Мнения: 1 649
Ние редуваме шах със секс и с хубави филми. Някога съчетаваме 2 в 1 или 3 в 1.

Съчетавате шах и секс  Shocked Е това може да удари в земята всичките тигрици от СО!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 219
Каквото и през деня...
Авторке, наистина ли мислиш, че бг-мамма може да ти даде съвет?

# 17
  • Мнения: 943
Какви късметлии.  Laughing
Когато нашето дете беше на 1 месец, само гледахме къде да положим глави и да спим, нищо че беше много, много поспаливо и не ревящо.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами може пък да обичат да правят секс сутрин  Crossing Arms
Кой е казал, че секс се прави само вечер?
И не виждам нищо лошо, да правя и други неща с мъжът ми
освен секс  Naughty
Lizet33 и от какво толкова се шокира? Може пък да е била
неразположена. Голяма работа, че играли карти.

# 19
  • Мнения: 1 788
Аз пък се чудя как може да има хора, на които да им е скучно вкъщи вечер.  Mr. Green
Ние сме си паснали чудесно, защото и двамата играем всякакви игри, редуваме ги, намираме нови и не омръзват.
От скоро пак ходим на един сървър да се стреляме.  Joy
А отделно има толкова интересни неща за правене на компютъра.
Също гледаме филми, дори разни фантастични сериали. Имаме различни вкусове за филми. И тях редуваме, за да няма сърдити.  Mr. Green
Някои неща от ежедневието, типични битовизми, правим заедно.
Какво ли още не...

# 20
  • Мнения: 27 524
За възрастта на бебето, за която питаш - радвахме се, когато спеше и гледахме в леглото на лаптопа романтични филми. Взимахме си пица с поръчка и беше хубаво  Blush

# 21
  • Мнения: 8 999
Е, за мен сексът не е за ежедневна употераба. Както и всичко останало. Ако децата си легнат навреме, т.е. към 20 ч., с мъжа ми имаме 2-3 часа за релакс. Само ние двамата - без свидетели. Това напоследък се случва по-рядко, защото челядта порасна и все по-късно заспива.
Не знам защо, но ние сме страшни консерватори. Ако не дават хубав филма по някой от каналите, не гледаме и не си теглим от интернет. Имаме еднакви критерии - предпочитаме европейско кино. Имаме и няколко любими сериали, които следим, ама те напоследък са само във вторник вечер. В останалите дни - говорим си, клюкарим, обсъждаме някое начинание, работим.
Както и да го погледна, една вечер за нищо не ни стига. Сутрин през седмицата ставаме в 6.30 ч, затова е жизнено важно е да си легнем преди 12 ч. То за какво да остава време.
Разпускаме през почивните дни. А най-много по време на отпуска.
Май нистина сме заедно, когато сме на морето.
Ето това ме подсеща да завещая на децата си: да ни кремират и двамата и, когато и вторият умре, да смесят прахта ни и да я разпръснат над морето. През лятото. В спокоен и слънчев ден.

# 22
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... дори е задължително. Предлагам и да се разнобразявате като гледате заедно филми. Предполагам, че и кърмиш....

# 23
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Идвайте вкъщи да си прайм парти Peace Crazy Peace: Joy : Crazy

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кой не е по леглата сА да видя аз  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 965
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... ....

Нещо против секса ли имаш? Whistling

# 26
  • Мнения: 12 677
Невероятно, но факт- форумните пуританки сега ще наскачат, това за тях не е нормално занимание. Щом се бракуват някои хора, сексът става досадно задължение и почват да се чудят с какви тъпи игрички да си уплътняват времето със съпружето.

Изобщо не позна. Форумките се славят с добрия и пълноценен секс.  Но само това не може да задоволи нашите всестранно развити личности.  Шах със събличане е добра идея. Наслада за ума и тялото.

# 27
  • Мнения: 4 965
...   Шах със събличане е добра идея. Наслада за ума и тялото.

Ааа, сакън. Това не бих си го причинила през зимата. Дори и вкъщи да е много топло, мисълта за студа навън ме кара да се събличам само под одеалото. Шаха го играя дебело облечена - дори с жилетка и шушони.

# 28
  • Мнения: 63
Хаха , айде сега , злоба и сарказъм Laughing
Не може ли да приемеш , че примерно авторката пита , какво сплотяващо да прави вечер с мъжа си ОСВЕН секс , така между тековете , докато събират сили за още  Laughing Аз така го приех . Веднага значи да се отчетем със заяждане , страшна работа.

Благодаря:)
Естествено, че имах предвид какво друго ОСВЕН секс.. все пак сексът не е нещо, което някой може да ми напомни да правя - ако съм стигнала до там, много зле:)) Пък и не може да се прави секс всеки ден по цяла вечер.. все някога ще доскучае, а не ми е това идеята с мъжа, с който ще живея завинаги..

# 29
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... ....

Нещо против секса ли имаш? Whistling
Ай стига бе... ти само от секс ли живееш? И защо сексът трябва да е най- важното нещо в живота?

# 30
  • Мнения: 4 965
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... ....

Нещо против секса ли имаш? Whistling
Ай стига бе... ти само от секс ли живееш? И защо сексът трябва да е най- важното нещо в живота?

Е, това пък къде си видяла да го казвам. Просто е приятно занимание, особено за студените зимни вечери. Има и по-важни неща, но повечето наистина важни не са толкова приятни. Wink
Пък и през зимата действа като добро загряващо и приспиващо средство /е, на скучен филм заспивам много по-бързо/. Mr. Green

Въпросът е, че сексът не е нещо срамно, което се прави веднъж на високосна, без удоволствие и само за създаване на поколение.

# 31
  • Мнения: 1 788
На мен ми е странно как във всяка тема се стига до секс или че темите за секс са най-четени, обсъждани...
Сексът е като храната. Гладен си - ядеш. Не си гладен - не ядеш. Някои ядат повече, някои ядат по-малко. Някои обичат хляб и сол, някои обичат сьомга и червен хайвер. 
Какво има толкова да му се обсъжда? Ще кажеш, че на всяка втора съфорумка й е жизнено важно да е тигрица в леглото и не само - това сякаш минава в графата извисени добродетели и незаменими личностни качества...  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 965
Аз пък оставам с впечатление, че възмутените от факта, че хората имат чисто физиологични нужди, са повече.
А яденето вечер през зимата вкъщи също е задължително. Разни месца на скара, чеснови хлебчета, запечени картофки, тъмна бира...

# 33
  • София
  • Мнения: 2 483
Готвя, четем книги, гледаме сериали- най-често отделно един от друг, тъй като вкусът ни е различен  Joy, пийваме биричка на сладки приказки, каним си гости, такива неща. Не ми е скучно.

# 34
  • Мнения: 12 677
Ние се забиваме в компютрите. Аз в  бг мама, той не знам къде.  Дано не е в Елмаз.

# 35
  • Мнения: 190
Готвя, четем книги, гледаме сериали- най-често отделно един от друг, тъй като вкусът ни е различен  Joy, пийваме биричка на сладки приказки, каним си гости, такива неща. Не ми е скучно.
Peace

# 36
  • Мнения: 3 447
Значи, казвате, прибирате се към 7, връзвате детето към печката с лъжица в ръка, да ви сготви междувременно и се отдавате на 3-4 часа буен секс, а? Сладурки  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 965
Значи, казвате, прибирате се към 7, връзвате детето към печката с лъжица в ръка, да ви сготви междувременно и се отдавате на 3-4 часа буен секс, а? Сладурки  Simple Smile

Ех, ако ставаше така. Ама не.
Прибираме се към 6. Не готвим, та това с връзването на децата отпада.
Децата си играят. Ние си четем книги.
Заедно четиримата слагаме масата. Вечеряме. Гледаме филми /обикновено някой комедиен сериал по време на вечеря - децата са фенки на испанския със съседите - даже не му помня името/. По ред на номерата минаваме през банята. Децата си лягат. Ние пием бира и играем шах. Гледаме филм. Правим секс. Спим.
До 22:00, рядко до 22:30 аз съм отдавна заспала. Т.е. няма колко много часове за убиване.

# 38
  • Мнения: 3 447
Е не, не, така написано, спада към темата "Какво правите в леглото нощем", не се брои.

# 39
  • Мнения: 4 965
Че то от написаните неща малка част са свързани с леглото.
Пък и нощно време какво да прави човек.
Допреди 1-2 г. нощно време бачках - спях по 2-3 ч. на нощ и се чувствах супер. Сега май ЕГН-то се обажда. Или мързелът.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623

Сексът е като храната. Гладен си - ядеш. Не си гладен - не ядеш. Някои ядат повече, някои ядат по-малко. Някои обичат хляб и сол, някои обичат сьомга и червен хайвер. 
Какво има толкова да му се обсъжда? Ще кажеш, че на всяка втора съфорумка й е жизнено важно да е тигрица в леглото и не само - това сякаш минава в графата извисени добродетели и незаменими личностни качества...  Mr. Green

Това много ми хареса  Peace

# 41
  • Мнения: 63
Каквото и през деня...
Авторке, наистина ли мислиш, че бг-мамма може да ти даде съвет?

не бгмама, по-скоро очаквам споделяне, така не само аз, а и всички можем да обменим идеи и да направим живота си малко по-интересен:)

# 42
  • Мнения: 63
Нашата любима игра е таблата. На маса, с добро настроение и нагласа.
Друга любима игра ни е Mastermind.
Друг път си теглим филми. Скоро например си изтеглихме "Богат, беден", та го изгледахме за 2-3 дни. Но най-важно е да има спокойна атмосфера, пък дори и да сме просто пред телевизора.

какво е мастърмайнд? непознато ми е:(

# 43
  • Мнения: 63
Ние редуваме шах със секс и с хубави филми. Някога съчетаваме 2 в 1 или 3 в 1. Не ни е скучно.
Пък и нет имаме...

  bouquet

# 44
  • Мнения: 63
Какви късметлии.  Laughing
Когато нашето дете беше на 1 месец, само гледахме къде да положим глави и да спим, нищо че беше много, много поспаливо и не ревящо.



нашето не бих го нарекла поспаливо и ревящо, през деня ми къса нервите отвсякъде, но си знае, че между 19ч и 8.30 сутринта се спи. Къпем я към 23-0ч, за да сме сигурни, че ще има здрав нощен сън след това и дефакто ми трябва занимание между 19ч и 23ч:)

# 45
  • Мнения: 63
Аз пък се чудя как може да има хора, на които да им е скучно вкъщи вечер.  Mr. Green
Ние сме си паснали чудесно, защото и двамата играем всякакви игри, редуваме ги, намираме нови и не омръзват.
От скоро пак ходим на един сървър да се стреляме.  Joy
А отделно има толкова интересни неща за правене на компютъра.
Също гледаме филми, дори разни фантастични сериали. Имаме различни вкусове за филми. И тях редуваме, за да няма сърдити.  Mr. Green
Някои неща от ежедневието, типични битовизми, правим заедно.
Какво ли още не...


дай идея точно какви игри са ви харесали.. филми не искам, затъпявам вече от тях.. искам нещо градивно Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 63
За възрастта на бебето, за която питаш - радвахме се, когато спеше и гледахме в леглото на лаптопа романтични филми. Взимахме си пица с поръчка и беше хубаво  Blush

пица с филм, класика!:) отдавна не сме го правили.. някой път като се прежаля пак да гледам някой филм, непременно ще предложа пицодоставка  bouquet

# 47
  • Мнения: 662
Играем табла, карти, различни игри на компютъра и редуваме със секс.Често се събираме и с приятели, тогава обичайно играем монополи или просто приготвяме хубава маса и си приказваме цяла вечер.
Наскоро свалихме всички сезони на "24" и гледаме по няколко епизода, когато имаме възможност и желание.

Важното е и двамата да искат, защото немалко двойки имат прекалено различни интереси и докато единия се занимава със свои си неща, другия скучае.

# 48
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... ....

Нещо против секса ли имаш? Whistling
Ай стига бе... ти само от секс ли живееш? И защо сексът трябва да е най- важното нещо в живота?

Е, това пък къде си видяла да го казвам. Просто е приятно занимание, особено за студените зимни вечери. Има и по-важни неща, но повечето наистина важни не са толкова приятни. Wink
Пък и през зимата действа като добро загряващо и приспиващо средство /е, на скучен филм заспивам много по-бързо/. Mr. Green

Въпросът е, че сексът не е нещо срамно, което се прави веднъж на високосна, без удоволствие и само за създаване на поколение.
Виж сега, хайде да не ми обясняваш какво е секс, искаш ли? За мен в живота има по важни неща, а сексът е само глазурата. Винаги можеш да седнеш с любимия на чаша вино пред камината или просто на дивана в студените вечери. Един непринуден спокоен разговор винаги може да доведе до страстен завършек.
Напълно съм съгласна с sorsha_ и Блонди  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 788
дай идея точно какви игри са ви харесали..
Игрите - силно казано градивно, но поне са интересни и чсовете минават неусетно.
За Windows има много избор - Silent hill, Still life, Syberia, Age of empires (2D), WoW, Diablo, Heroes, Counterstrike, Quake и т.н. - има куп игри, които може да са забавни...
За Linux също има много. В момента даже играя няколко - Alien arena (подобно на CS и Quake), Ardentryst (типична quest игра), 0 A.D. (подобна на Age of Kings/Empires, само че 3D вече, но е сравнително нова и има доста бъгове още), Battle for Wesnoth, Unknown Horizons и т.н.
Повечето са multiplayer, но дори и да не са, игри като Silent Hill или Syberia например, спокойно може да се играят и от двама, заради откриването на загадките в тях. Simple Smile
За Playstation също има много увлекателни.
Пусни едно търсене в Гугъл "best PC games" или нещо подобно и ще има да избираш, колкото си искаш.
Зависи какви игри ще са ви интересни.

# 50
  • Мнения: 42
Предлагам нещо по-различно. Има едни картини - рисуване по цифри. Ние се опитваме да се забавляваме по-този начин - рисуваме и така свикваме по-добре да работим в екип, учим се .... И не се караме като след сантасе или белот Simple Smile  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 569
Ние си играем на Конкистадор. Как псуваме не е истина, но е забавно.

# 52
  • Мнения: 741
Тенденциозна, играта се играе на принципа на бикове и крави. Страхотна е.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2d/Masterm … px-Mastermind.jpg

Ние си играем на Конкистадор.
Не смеех да си призная.  Mr. Green  Обаче и ние страшно много се забавляваме  Grinning

# 53
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Тенденциозна, играта се играе на принципа на бикове и крави. Страхотна е.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2d/Masterm … px-Mastermind.jpg

Ние си играем на Конкистадор.
Не смеех да си призная.  Mr. Green  Обаче и ние страшно много се забавляваме  Grinning
Какво представлява играта Конкистадор? Познато ми звучи, но не мога да се сетя.
Като ученици много играехме ,, Бикове и Крави ,, Стархотен стимулатор за мозъка, но уви нищо не си спомням от нея. Знам, че се избираше четирицифрено число, което трябваше да се познае от противника. Биковете май бяха отгатнатите цифри, а кравите неотгатнатите и до тук, играта имаше и тънкости.
Може ли някой да сподели повече за правилата на тази игра  Grinning

# 54
  • Мнения: 741
Като при "Бикове и крави" и тази се играе от двама противника.
Единият поставя комбинация от четири цвята (цветовете в играта са 6) отстрани и отдолу, така че тя да се вижда само от избралият я, а другият трябва да познае комбинацията, като има право на няколко предположения (варианта).
Когато се познае и мястото, и цветът на пулчето, избралият комбинацията поставя отстрани бяло пулче, ако е познат само цветът - черно пулче.
Като се проследяват белите и черните пулчета, правиш и предположенията си, докато стигнеш до намиране на цялата комбинация.

А Конкистадор се намира лесно чрез Гугъл.

# 55
  • Мнения: 420
При "Бикове и крави" бика е познатото число и място, а кравата е само числото, но то не е на точното място.

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.conquiztador.bg/  това играят децата с мъжЪ... Пробвайте.

# 57
  • Мнения: 63
Предлагам нещо по-различно. Има едни картини - рисуване по цифри. Ние се опитваме да се забавляваме по-този начин - рисуваме и така свикваме по-добре да работим в екип, учим се .... И не се караме като след сантасе или белот Simple Smile  Laughing

здравей,
можеш ли да ми разкажеш малко повече, за пръв път чувам за такова нещо?Simple Smile
благодаря ти

# 58
  • Мнения: 63
Тенденциозна, играта се играе на принципа на бикове и крави. Страхотна е.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2d/Masterm … px-Mastermind.jpg

Ние си играем на Конкистадор.
Не смеех да си призная.  Mr. Green  Обаче и ние страшно много се забавляваме  Grinning
Какво представлява играта Конкистадор? Познато ми звучи, но не мога да се сетя.
Като ученици много играехме ,, Бикове и Крави ,, Стархотен стимулатор за мозъка, но уви нищо не си спомням от нея. Знам, че се избираше четирицифрено число, което трябваше да се познае от противника. Биковете май бяха отгатнатите цифри, а кравите неотгатнатите и до тук, играта имаше и тънкости.
Може ли някой да сподели повече за правилата на тази игра  Grinning

супер е играта, едно време в училище нищо друго не правехме в часовете:) Само че младежът не я долюбва нещо..

# 59
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Анджали и Шматчица благодаря за информацията  Grinning

niksana2, ти си бил мъж мечта бе...  Laughing Нещо си пропуснал момента с къпането, от колко до колко го правиш?

Al Fasi по добре с две, защото има и такива с абсолютно гладка повърхност и обикновенно се изтърсват ни в клин, ни в ръкав, правещи разочароващи напъни да са оригинални  Laughing

# 60
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
При всичките пъти, когато съм имала бебе на 1 месец, целта на живота ми е била да се добера до възглавницата  Rolling Eyes Какви филми, игри, какъв секс?! Говорим си "разтоварващо и отморително"( що за идиотски прилагателни към съществителното разговор  Shocked) докато вечеряме и се бухам в леглото.
С порастването на бебето, нещата стават по- различни, разбира се, но не се сещам да ми е оставало време да се чудя на какво да играя  Thinking Докато малката беше бебе, играехме домино и мемори и редяхме много пъзели с голямата. На този етап е невъзможно да се върнем към тези занимания.
В свободното време вечер към този момент пием по чаша вино, излегнати на дивана, докато двете дивачки обръщат къщата( разбирай, че си играят); вечеряме и говорим  Laughing, въпреки че с пълна уста не се говори; гледаме новини или всеки ръчка някъде из нета и в 21 сме по леглата, чиста проба пенсионерски живот, вероятно, в очите на ССФ.

# 61
  • Мнения: 190
Ние си играем на Конкистадор. Как псуваме не е истина, но е забавно.
Леле и аз  я играя тази игра не минаваи ден  да не  вляза вътре  хихиих Mr. Green Blush
п.п   ама  не  вярвам писменно  да псувате  хахахах  4е  веднага  ще  ви баннат   Mr. Green

# 62
  • Мнения: 4 569
Ееее, не - само устно.  Party

Лошото е че ако аз пиша цифрите съм малко бавна защото на клавиатурата числата са САМО над буквите. Другия кофти момент е като сме на различно мнение.  Party

Общи условия

Активация на акаунт