Какво правите вкъщи вечер?

  • 12 069
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
Според форумските отворки, най- удачно е да правите секс, а не.... ....

Нещо против секса ли имаш? Whistling
Ай стига бе... ти само от секс ли живееш? И защо сексът трябва да е най- важното нещо в живота?

Е, това пък къде си видяла да го казвам. Просто е приятно занимание, особено за студените зимни вечери. Има и по-важни неща, но повечето наистина важни не са толкова приятни. Wink
Пък и през зимата действа като добро загряващо и приспиващо средство /е, на скучен филм заспивам много по-бързо/. Mr. Green

Въпросът е, че сексът не е нещо срамно, което се прави веднъж на високосна, без удоволствие и само за създаване на поколение.

# 31
  • Мнения: 1 788
На мен ми е странно как във всяка тема се стига до секс или че темите за секс са най-четени, обсъждани...
Сексът е като храната. Гладен си - ядеш. Не си гладен - не ядеш. Някои ядат повече, някои ядат по-малко. Някои обичат хляб и сол, някои обичат сьомга и червен хайвер. 
Какво има толкова да му се обсъжда? Ще кажеш, че на всяка втора съфорумка й е жизнено важно да е тигрица в леглото и не само - това сякаш минава в графата извисени добродетели и незаменими личностни качества...  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 965
Аз пък оставам с впечатление, че възмутените от факта, че хората имат чисто физиологични нужди, са повече.
А яденето вечер през зимата вкъщи също е задължително. Разни месца на скара, чеснови хлебчета, запечени картофки, тъмна бира...

# 33
  • София
  • Мнения: 2 483
Готвя, четем книги, гледаме сериали- най-често отделно един от друг, тъй като вкусът ни е различен  Joy, пийваме биричка на сладки приказки, каним си гости, такива неща. Не ми е скучно.

# 34
  • Мнения: 12 676
Ние се забиваме в компютрите. Аз в  бг мама, той не знам къде.  Дано не е в Елмаз.

# 35
  • Мнения: 190
Готвя, четем книги, гледаме сериали- най-често отделно един от друг, тъй като вкусът ни е различен  Joy, пийваме биричка на сладки приказки, каним си гости, такива неща. Не ми е скучно.
Peace

# 36
  • Мнения: 3 447
Значи, казвате, прибирате се към 7, връзвате детето към печката с лъжица в ръка, да ви сготви междувременно и се отдавате на 3-4 часа буен секс, а? Сладурки  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 965
Значи, казвате, прибирате се към 7, връзвате детето към печката с лъжица в ръка, да ви сготви междувременно и се отдавате на 3-4 часа буен секс, а? Сладурки  Simple Smile

Ех, ако ставаше така. Ама не.
Прибираме се към 6. Не готвим, та това с връзването на децата отпада.
Децата си играят. Ние си четем книги.
Заедно четиримата слагаме масата. Вечеряме. Гледаме филми /обикновено някой комедиен сериал по време на вечеря - децата са фенки на испанския със съседите - даже не му помня името/. По ред на номерата минаваме през банята. Децата си лягат. Ние пием бира и играем шах. Гледаме филм. Правим секс. Спим.
До 22:00, рядко до 22:30 аз съм отдавна заспала. Т.е. няма колко много часове за убиване.

# 38
  • Мнения: 3 447
Е не, не, така написано, спада към темата "Какво правите в леглото нощем", не се брои.

# 39
  • Мнения: 4 965
Че то от написаните неща малка част са свързани с леглото.
Пък и нощно време какво да прави човек.
Допреди 1-2 г. нощно време бачках - спях по 2-3 ч. на нощ и се чувствах супер. Сега май ЕГН-то се обажда. Или мързелът.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623

Сексът е като храната. Гладен си - ядеш. Не си гладен - не ядеш. Някои ядат повече, някои ядат по-малко. Някои обичат хляб и сол, някои обичат сьомга и червен хайвер. 
Какво има толкова да му се обсъжда? Ще кажеш, че на всяка втора съфорумка й е жизнено важно да е тигрица в леглото и не само - това сякаш минава в графата извисени добродетели и незаменими личностни качества...  Mr. Green

Това много ми хареса  Peace

# 41
  • Мнения: 63
Каквото и през деня...
Авторке, наистина ли мислиш, че бг-мамма може да ти даде съвет?

не бгмама, по-скоро очаквам споделяне, така не само аз, а и всички можем да обменим идеи и да направим живота си малко по-интересен:)

# 42
  • Мнения: 63
Нашата любима игра е таблата. На маса, с добро настроение и нагласа.
Друга любима игра ни е Mastermind.
Друг път си теглим филми. Скоро например си изтеглихме "Богат, беден", та го изгледахме за 2-3 дни. Но най-важно е да има спокойна атмосфера, пък дори и да сме просто пред телевизора.

какво е мастърмайнд? непознато ми е:(

# 43
  • Мнения: 63
Ние редуваме шах със секс и с хубави филми. Някога съчетаваме 2 в 1 или 3 в 1. Не ни е скучно.
Пък и нет имаме...

  bouquet

# 44
  • Мнения: 63
Какви късметлии.  Laughing
Когато нашето дете беше на 1 месец, само гледахме къде да положим глави и да спим, нищо че беше много, много поспаливо и не ревящо.



нашето не бих го нарекла поспаливо и ревящо, през деня ми къса нервите отвсякъде, но си знае, че между 19ч и 8.30 сутринта се спи. Къпем я към 23-0ч, за да сме сигурни, че ще има здрав нощен сън след това и дефакто ми трябва занимание между 19ч и 23ч:)

Общи условия

Активация на акаунт