Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 481
Честито на всички рожденици днес! Да са ви живи и здрави дечицата  Hug

Лена, аз съм франкофон, знам за какА, даже на работа като имаме кофти задачка за решаване, й казваме cas- caca  Joy. Едната ми баба все я бабосваха разни жени в квартала, и аз като малка ги контрирах "На мен е баба, за вас- госпожа"  Joy. Та така, още не съм леля аз, още си мечтая да стана модел на VS, с всичките ми 1.80  hahaha, млада съм ощееее!

# 31
  • Мнения: 7
Писах, писах и с умната си глава затворих браузера #Cussing out
Та, пак отначало ....
Първо искам да се обърна към Лили, нашата храбра майка, преживяла най-тежкото в живота и възродила се след това, за да посрещне едно малко любимо човече - сладкия и чаровен Бобо, който носи най-хубавото има - "дар от Бога"!  
След прочита на поста ти, Лили, се насълзих и сърцето ми се изпълни с тъга, но на днешния ден ти пожелавам само хубави емоции, незабравими моменти и истинско щастие!!!
На останалите рожденици - адашчето Явор, Али и Веселина, да пожелая най-вече да са здрави, да бъдат много обичани, обгрижвани деца и весел празник днес!





Честит Рожден Ден и на баткото - Ивчо! Да е жив и здрав, да расте весело и будно детенце, за радост на мама и тати, и да помага на мама за Венци Simple Smile

Лори, и тук да кажа - страхотен рожденик с перфектната торта, направена с много любов от още една майка-героиня.
Сега малко да се пооплача, хич не му върви на празника..... ММ, след като цяла седмица се прибира след 20ч. и днес отиде на работа - "Шефа изисква .....!" Та аз сама с двете деца стягам трапезата, чистя, подреждам (естествено и на компа седнах, то не може без това) ... Брат ми е с модерния грип - няма да дойде, етърва ми е на работа - не може да се смени ..... Направо ..... Но да се надяваме, че празника ще се получи и накрая довечера ще просна едно "пране" hahaha
Ое веднъж - Весел празник на празнуващите и само хубаво настроение!!! (Последното важи и за мен Joy)

# 32
  • Мнения: 194
Мила, Ади Честит Рожден ден на порасналото ти момченце  bouquet
Да Ви е живо и здраво, да бъде за пример на Венци и да расте безгрижно и щастливо будно детенце Heart Eyes Hug
Ятце Hug, въпреки всички пречки ви пожелавам  да се подредят нещата и да си изкарате незабравим Първи рожден ден на сладък Гаргамелчо Heart Eyes Hug
Евилката, дано вече да си по-добре и свежа като краставичка за първият си работен ден в понеделник Hug

# 33
  • Мнения: 26
Привет на бегом,че тези дни искам всичко на веднъж да свърша (правя основно чистене) и познайте до къде съм стигнала-до "под кривата круша"  hahaha

Честит рожден ден на всички,които пропуснах тези дни Ева и Рая,Александра,Ради,Митко,Мила,Боби,Кари,Мъро,Ивайло и Мони!Зло да ви забрави и да растете здрави,щастливи и да бъдете винаги усмихнати!
Честит рожден ден на днешните рожденици Боби,Явката и Али!На вас също искрено желая да растете здрави и щастливи,да радвате родителите си и да слушкате (по малко)!



На щастливите мами-героини казвам "Честит празник!"

П.С.Честит рожден ден на Иво на АДИ!Да расте здрав,много да помага и да ви радва с успехите си!

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 12:18 от Стани~87

# 34
  • София
  • Мнения: 231
Честит рожден ден на Божидар, Веселина, Явор и Александра!
Честит рожден ден и батко Иво!

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 13:26 от Reny31

# 35
  • Мнения: 110
Момичета, благодаря ви за прекрасните пожелания!!!
Искам да честитя с малко закъснение РД на нашите астрални близначета!!! Желая им много здраве и безгрижно детство! Също честит празник на днешните мъници!!!


Да ви почерпя с нашата торта:







А ето я и вестителската новина от Ади преди година:

Тъкмо щях да гася компа и да лягам,че утре ме чака тежък ден и видях смс

"В 20:20 се роди Стаминир, 3370 гр и 50 см..И двамата сме добре" maria_m

Да е жив и здрав малкия,батко му много да го глези,а мама бързо да се възстановява.  bouquet

Лека от мен...

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 13:46 от maria_m

# 36
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Честито на всички рожденници днес, и тук. Да са ни живи и здрави. !!!   bouquet Hug

мария, страхотна торта. чудесно си се справила. адмирации за този красив завършек  Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 796
Влизам само за "почерпката" - утре ще чета по темите и ще качвам снимки "преди и сега" и ще разказвам и ще кача и тортата (каквато и да е станала... още незнам....) Нещо съм много луднала днес и изпадам в нервни изблици и въобще.... #Crazy А не би трябвало! Laughing

МНОГО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ, МИЛИ ДАМИ, ЗА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАНИЯ И МИЛИ ДУМИ!!! Hug И затова, че ме приехте така добре! Hug (На живо съм още по-шантава, да си призная....)
- за всеки по нещо... че знам ли кой какво пие... Wink







БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТА, ЧЕ ВИ ИМА!!! Grinning

# 38
  • Мнения: 67
ДА ЧЕСТИТЯ НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И ТУК ! ДА СА ЗДРАВИЧКИ И ВЕСЕЛИ, БЕЗГРИЖНИ И ПАЛАВИ!ЧЕСТИТО И НА ТЕХНИТЕ МАМИ И ТАТКОВЦИ!   bouquet  :bouquet:  bouquet

А пък аз си мислех , че само аз съм изчела 2-3 теми от миналата година, когато се притеснявахме от раждането и после когато всяка споделяше как е минало то.Колко много радост, а и тревоги споделихме и колко уютно ни беше на всички заедно.Много мило ми стана като четях  Heart Eyes

Аз не мога да се включвам напоследък много адекватно, тъй като ни сполетяха много големи проблеми в семейството.Няма да ви занимавам с подробности, но не пожелавам и на най-големите си врагове да попадат в такива ситуации.

Мария-м за теб ми стана мъчно за проблемите ти с картата.Дано ти върнат паричките.На мен точно преди нова година ми се случи подобен инцидент, но поне без да са ми изтеглени пари.На 30.12 отивам да тегля пари и от 3-4 банкомата ми дава че транзакцията не може да бъде извършена.Е трябваше да изчакам да минат празниците и като отидох до банката казаха, че съм теглила от някакъв банкомат ,който имали съмнения за нередности и блокирали картата.Само че няма кой да те предупреди и ако разчиташ само на тези пари....При мен поне отблокирането отне 15 мин.

Засега толкова.Целувки на всички  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНИТЕ БОЖИДАР, АЛИ, ВЕСЕЛИНА И ЯВОР! ПОЖЕЛАВАМ ИМ ДА СА ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА! СПЕЦИАЛНИ ЦЕЛУВКИ ЗА БОБЪРА /нали ми е кандидат-зет!/


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВО НА АДИ!

ПОЖЕЛАНИЯ НА МАМИТЕ ДА СЕ НАСЛАЖДАВАТ НА ВСЕКИ МИГ ЩАСТИЕ С МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА!

# 40
  • Мнения: 3
Здравейте момичета  Heart Eyes
Чак сега се включвам по уважителни причини, свързани най-вече с един Джони Уолкър  Rolling Eyes Mr. Green
Искам първо да честитя на патерички на нашите астралчета Бобо, Мъро и Кари, много гуш от нас  Hug
И след това да пратя и едно гуш на днешните герои, които поемат щафетата:  Бобо, Али и Явор

Пчеличката и Лори ме разплакаха с постовете си, голяма прегръдка за силата им  Hug
Мария, Стискам палци да се възтановят тези пари много бързо!
Мила Симона  Hug Hug Hug дано се оправят нещата най-скоро!
Много ви благодаря за честитките вчера  Heart Eyes Много бях емоционална и аз, спомнях си, вълнувах се, гледах снимки. И сега нещо ме е хванала музата да пиша от емоции, та май ще попиша  Crazy При мен нямаше проблеми с раждането, постъпих си 2 часа преди планираното секцио без никога да изпитам болезнена контракция, резнаха ме за 20 минути сред приятна музика и майтапи на дофторите, после доволно ме обезболяваха и забавляваха. Лошото дойде на другия ден като ми го донесоха за кърмене и работата тръгна много зле с рагади и болки и тогава се отключи ужасна следродилна и кърмаческа депресия, за която продължава да ме е срам да говоря. Почнах да рева нон стоп от болницата и сигурно месец още изкарах така на периоди, като най-лошите моменти бяха, когато просто не исках да го виждам или държа. И се криех от другите, че съм така  Sad Хем ми беше много хубав и го гледах нон стоп, хем ме беше страх от него.  Като се роди на моята приятелка бебето ми беше толкова мило и ми идеше да се гръмна, че изпуснах цял месец истинска радост със Симо, че не съм го гушкала и т.н. Слава богу мина това и сега си имам ето такова пораснало калпазанче  Heart Eyes

Пък и да взема да си покажа лаишкия пингвин, желанието е важно нали?  Mr. Green Симо нали само обикаля с любимия си пингвин, пък и времето такова и ето как дойде вдъхновението  

Стига съм досаждала  Blush

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 16:35 от Zelda S

# 41
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на всички, които съм пропуснала, да са най-здравите дечица Hug! Надявам се, че всички сте добре, у дома всички сме болни, поне тази нощ росен нямаше температура. Хубав ден на всички, ЦУШ Hug Редакция-Росен пак има температура ooooh!

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 16:43 от Gallini

# 42
  • Мнения: 186
Честито на Бобърчето, Али и Явката  Hug да са  ни живи и здрави ив есели палавничета  Hug
 


Нямам време, довечера повече , Зелдич, как да не ти съчусвта човек за Джонито  Twisted Evil Crazy

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Честит рожден ден на всички сладки бебчовци.Да са живи и здрави и много усмихнати.
    Аз днес поръчах тортата за рожденния ни ден.С пчеличката Мая-баткото ни я хареса.
    Дойде ни новата количка по интернет я поръчах.Тук в Сливен не ми предложиха нещо което да ми хареса.
    И още нещо направихме-пробихме ушите на Плами много се кефя  newsm44 .Много отдавна исках.

# 44
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мацки страхотни торти виждам! HugВсички сте се справили много добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт