Слънчицето вънка грее, МАРТенчето по поляните лудее! - тема 17

  • 41 668
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


preggo Имаме си две бременни мами   preggo
Pufita - София, втора бременност, очаква момче, 01.08.2012г.
Nadya81 - Бургас, втора бременност

 

Имейл :mart2011_@abv.bg
Парола:същата,която е на албумчето


smile3509 Нашият албум

Потребител: mart2011
Парола: на ЛС

Нашата група във Фейсбук  - Мартенски мами 2011
 (Ако искате да се присъедините към нас: кликнете на линка, изпратете покана, влезте в текущата  тема и си напишете потребителя от Фейсбук, за да Ви добавим към групата).



ЖИВОТ С БЕБЕТО, КЪРМЕНЕ, ЗАХРАНВАНЕ

Нашите ЛЛЛ консултанти: skrech, микки и Amorevole.
Бебешко кафе с ЛЛЛ  




Занимания разни


On-line магазини за бебето



ПАКОСТНИК, Касида, Да Нет, Vip-baby, Малчо , Мони, Кикиморско царство, Адриа 2001, Папагал , Пумпал, Играчките, Family-bg, КомсеД, Щтъркел, Дечица, Стефи , MICHAEL, Бест, Вега , Мегашоп, CrazyCids, Get.bg , Нани - легла и матраци за нашите бебоци, 911.bg, Веланас, За детето, Марсел тойс , Бг Базар, С мен за мен , Вис Виталис  , Хипо Ленд , babyshop-bg, littleonesclothing ,  dafra , oblechime , magazinbebe,  M&S Babywear ,  Next, Adams , Tesco baby , Sainsburys childrenwear, Бебчо, Детска Станция, Babybubu


 

 
Към новодошлите мами: пишете данните, които да впишем в списъка като ЛС на Мартенска дружинка!

Заглавие: marys
Оформление: marys

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 22:27 от Мартенска дружинка 2011

# 1
  • София
  • Мнения: 160
Ей, най-накрая го докарахме до нова тема  bouquet

И темичката е прекрасна и заглавието!

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 14:31 от redreny2000

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 839
...и е много хубава  Hug

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 197
Благодаря на всички за топлото посрещане! Картофче и морков в супата не пасирам, само месото, но от миналата седмица и него не пасирам, а го кълцам на едричко. Това с лапането на палците ме притеснява, защото всички (повечето) около мен се възмущават сякаш цигара има в устата си, а не пръст... и се чувстват задължени да ми дадат поне един съвет как стрина еди-коя-си е отучила детето си. Tasha Ами скоро май ще е питката и това ще е първият му празник вкъщи Wink именният ден беше само с кръстниците, че още не се беше адаптирал. Да питам давате ли вече боза и как отбивате желанието на каки и батковци от площадката да черпят с царевични пръчици?

# 4
  • Мнения: 45
Ей, най-накрая го докарахме до нова тема  bouquet
 Peace
catwalk,   Heart Eyes
*snezhinka*, добре дошли на теб и Марти! Hug
Ivelina9292, чакаме добри резултати след утрешния тест!
sirence, честити ходещи крачета на Марио!
ino4kada, честито ви християнче! Много сте хубави всички!

Tasha, специални благодарности, че ми напомни този начин на приспиване  Heart Eyes От няколко дена махнахме приспиването в шезлонгите. Петър ми беше проблем и сега, ако не иска да заспива в кошарата, минаваме на варианта с възглавница на краката и за 5-10 минути е заспал. Отново голямо благодаря!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
марис, чудна темичка!  Hug

снежинка, Дара и тя си смучи палеца - показва ми че е гладна, или че и се спи. Аз самата съм си смукала палеца до към 5-6-7-годишна. Според мен като е готов, тогава ще се откаже от навика  Peace Боза не давам. Докато бях бременна веднъж ми се допи и като видях колко Е-та има, лошо ми стана  ooooh!. Гризкаме само солетки, детски на Хрус-хрус, без сол. С пръчици досега никой не ни е черпил, но ако го направи - ще откажа  Naughty!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
 running
Избутахме я старата,хайде дано от тук нататък по-бързо ги пълним Hug
Марисче,благодаря за новата темичка и за хубавото заглавие  bouquet
*снежинка*,добре дошли на теб и Марти в мартенската дружинка!  bouquet
В интерес на истината боза още не съм предлагала намалката,но и ние не купуваме,та затова не ми е идвало на акъла newsm78 Ще ми е интересно да прочета и другите мами по въпроса.А за царевичките-когато излизаме винаги нося нарязан плод,кашкавалче,зеленчук и ако понечи да се изкуши от царевичките на другите деца и`предлагам от нашите лакомства и бързо забравя. PeaceА ако по-големи дечица предлагат,им казвам,че още не яде такива неща,защото е малка Wink
Ивелина,стискам палци резултатът от теста е да е успокоителен за теб и в крайна сметка да няма нищо притеснително.За килограмите на мен ми се струва нормално в този етап от растежа им да не качват ,но нали все пак прохождат,щъкат навсякъде и непрекъснато.Мони също е от слабичките в темата-8,300 беше малко след годинката,и не беше дръпнала изобщо на дължина,но в никакъв случай не обвинявам кърменето за това-просто си е такава натура Peace
Иночкада,честито ви християнче!Прекрасни сте всички Hug
Редрени,благодаря за рецептата за милинките-обезателно ще я пробвам за моите тестени маниаци Wink
Мър,картата може и да допусна,че малката я е бутнала някъде,защото често ми мишкува в портмонето,но ключовете съм сигурна,че аз съм изхвърлила,защото малките нямаха достъп до тях Crazy
Сиренце, Hugчудих се аз за кой светия беше писала няколко пъти,но не успях да се сетя,а ми беше неудобно пак да те питам Embarassed,та се обърнах за помощ към баща ми и той ми каза за св.Мина.Е,веднага след като отправих молитва към него,направих втора проверка в коша с боклук и ключовете се показаха,но с картата не стана така.Днес ходих да пускам документи за нова.Кой знае каква глоба ще ми праснат,но да ми е обеца на ухото ooooh!
За душа,още не съм я къпала под душа и нямам идея как ще реагира,но за сега в коритото и` е много добре Wink

"А вчера го питам "как се казваш", без да очаквам отговор разбира се, а той се хили насреща и ми вика "дддддля", което ще рече "лигня"   После го повтори и пред баща си, значи не е случайно и се разпознава какъв е лигоч  "
 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 40
Ууууу браво за новата темичка  Hug Heart Eyes bowuu

# 8
  • Мнения: 138
*snezhinka* добре сте ни дошли с адашчето и честит нов член в семейството.  Hug
В развитието му не виждам съвсем нищо необичайно. Пък за предпочитание съм сладкото, е, кое дете не е така  Wink
Боза само веднъж съм купувала на Хармоника, дадох му да си близне, ама не остана очарован.
С черпещите каки и батковци малко трудно се оправям аз. Айде когато са възрастни хора просто им казвам, че такива неща де му давам и се усмихвам чаровно, че те пък някои се и обиждат. Ама децата са много настоятелни  ooooh! Той засега не проявява особен интерес към почерпките, но рано или късно и това ще стане  Whistling

Мър  hahaha за "ддддля"

Цитат
Не мисля че килограмите са проблем, защото Алекс преди два месеца на годинката беше 7700
за да не остават погрешни впечатления, само да кажа, че и за не мисля

Ivelina  Hug

# 9
  • Мнения: 3 622
Хайде и аз в новата темичка  Laughing
А заглавието е суперско

Tasha, специални благодарности, че ми напомни този начин на приспиване  Heart Eyes От няколко дена махнахме приспиването в шезлонгите. Петър ми беше проблем и сега, ако не иска да заспива в кошарата, минаваме на варианта с възглавница на краката и за 5-10 минути е заспал. Отново голямо благодаря!

И за мен това е начина на този етап, когато не иска да заспи и се изнервя
Като го сложа и до 10 мин е заспал

По темата с гризки и солетки за сега не съм купувала от тези екстри
Два - три пъти мои приятелки са му предлагали солетки с мое знание
А аз му нося обикновенно оризовки - Алекс много ги харесва

*snezhinka* чакаме и снимка да видим Марти  Grinning

# 10
  • Мнения: 15
МарисbouquetКакто винаги си точно на време, за да ни пуснеш нова темичка, че и заглавие! Hug
Засега само запис.

# 11
  • Мнения: 160
по повод смученето на палче мога да кажа, че не е нещо кой знае какво, но щом си се амбицирала да го откажеш, значи ще стане рано или късно. Аз имах съученик, който си смучеше палеца поне до 4 клас  и навън на двора пипа топки, какво ли не и смуче Simple Smile Така че не е лошо да се отучват от това децата, а не да се чака сами да се сетят Simple Smile

благодаря за новата темичка. Имах  и нещо друго да казвам, ама нали все набързо пиша...

# 12
# 13
  • Варна
  • Мнения: 493
Снежинка, добре дошла на теб и Марти!  welcome

# 14
  • Мнения: 81
 С душа нямаме никакъв проблем. Слагам го прав върху хавлия да стои и си го къпя. Голям кеф му е водата, опитва се да хване струята вода. Миенето на глава също не е проблем, къпането му е любимо, за разлика от храненето. Пак си хапва де, щом на последната консултация на година беше 9.700 кг.

Общи условия

Активация на акаунт