Заличаване на пресни белези

  • 10 588
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Момичета,може би не съм съвсем за тук ,но да не отварям нова тема.
На рожден ден преди дни едно от гостенчетата ни- на 7 г. ,се спъна и падайки,си счупи нослето.
Майката го е завела чак след два дни и са потвърдили счупването.
Доколкото разбрах,в такива случаи не се прави нищо,но да попитам има ли голям риск от обезформяне на носа??При инцидента тече много кръв,беше подуто нослето двустранно ,но освен една раничка отстрани не посиня .
Толкова ми е притеснено,ако има някой с аналогичен случай,да пише за последствията.

# 16
  • Мнения: 17
Отново да дам отчет - днес е 7 септември - измазах Sodermix - ефект - НУЛА! Никакво подобрение на белега. \изобщо не мисля, че това мазило действа по някакъв начин.

Чакам предложения за други мазила... дано не съм се забавила много..

# 17
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Момичета,може би не съм съвсем за тук ,но да не отварям нова тема.
На рожден ден преди дни едно от гостенчетата ни- на 7 г. ,се спъна и падайки,си счупи нослето.
Майката го е завела чак след два дни и са потвърдили счупването.
Доколкото разбрах,в такива случаи не се прави нищо,но да попитам има ли голям риск от обезформяне на носа??При инцидента тече много кръв,беше подуто нослето двустранно ,но освен една раничка отстрани не посиня .
Толкова ми е притеснено,ако има някой с аналогичен случай,да пише за последствията.


Риск има, по скоро от промяна във формата, не обезформяне.

# 18
  • Мнения: 17
Някакви други идеи, момичета, имате ли?

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Я и аз да се намъкна тук. Малката отключи някаква алергия от началото на лятото, даже още от пролетта. В момента се борим да открием от какво й излизат тези ужасни обриви (пъпчища), но от първите излезнали останаха ужасни белези по краката. Бяха прилично разчесани и сега стоят червено - сини петна по краката. Според алерголожката щели да изчезнат, но аз лично започвам да се съмнявам. Грам не са избледнели от няколко месеца насам. Доколкото чета тук, май няма вълшебен лек, но знам ли. Нещо да предложите за такъв тип белези? Джинджира-та я имам, дали може да свърши нещо?

Момичета,може би не съм съвсем за тук ,но да не отварям нова тема.
На рожден ден преди дни едно от гостенчетата ни- на 7 г. ,се спъна и падайки,си счупи нослето.
Майката го е завела чак след два дни и са потвърдили счупването.
Доколкото разбрах,в такива случаи не се прави нищо,но да попитам има ли голям риск от обезформяне на носа??При инцидента тече много кръв,беше подуто нослето двустранно ,но освен една раничка отстрани не посиня .
Толкова ми е притеснено,ако има някой с аналогичен случай,да пише за последствията.


Голямата ми дъщеря е със счупен нос. Нищо не се прави до навършване на 18г. До тогава няма смисъл, защото продължават да растат. Носът й външно не е много зле, но от вътре са й много изкривени каналите.

Общи условия

Активация на акаунт