Голяма еуфория настава, МАРТенчето на годинка става! - тема14

  • 35 491
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15
Честит Св.Валентин на тези, които намират днешния ден за малко по-различен от останалите.И аз не мога да кажа, че го празнуваме, но все пак го отбелязваме като по-специален от обикновеното ежедневие. Почерпка, за да се засладите:


Еya,къде се изгуби?!
Стихия, браво, че са ви приели!Целувки за Емо!
Добре дошла на новата мама!  bouquet

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 11:03 от Еna

# 76
  • Мнения: 40
love_in_paris- добре дошла,това мнооооого ми хареса:
Изобщо ... мога да кажа, че майчинството ме хвана малко неподготвена Simple Smile Уж се старая да направя всичко според 'най-новите' стандарти и 'най-добрите', постоянно чета, нооо... Не винаги съм достатъчно търпелива, понякога ми липсва предишният ми начин на живот, но това е някак си ... само 'на теoрия' Simple Smile, защото реално нямам желание много да излизам или да ходя някъде без нея, а като отида (това се случва МНОГО рядко) ми е притеснено и само мисля как ще се прибера да си я гушна и друго не ме интересува:)

еya - оня ден си мислех за теб,къде ходиш бе моме...

inochkada - не сме те забравили  Hug а за Кенгуруто - да,аз съм  Sunglasses

Хайде, Маринелка, да са ти честити близначките   bouquet Mr. Green
Оказаха се тризначки  hahaha

И сега малко да се пооплаквам:
болна съм - само гърло и нос,но като имам хрема и главата ми не я търси,все едно цялата се блокира,почват да ме болят уши  ooooh!

А дребната е като гарга - без глас е,но уж не е болна,все пак вчера почнах Осцилокопциум,дано се размине, някакви бабини идеи,които не включват "аптека"?

Довечера ще празнуваме в един ресторант,а в четвъртък милото има рд и така ми се искаше да се развихря,но с тази глава  #Cussing out

# 77
  • Мнения: 319
Честит Св. Валентин и Трифон Зарезан:) Аз съм малко по-романтична и емоционална,та нямах нищо против да спретна на милото една романтична изнанада,ама е на работа,а като се прибре в 23:00 скапан изоообщо няма да му е до нищо...той даже сигурно е забравил,че днес е 14-ти
Стихия, те попринцип се дават такива краткосрочни апартаменти под наем...аз в нета в Студентски град съм гледала,ама много скъпо излиза..
Мерси за комплиментите момичета,че изглеждам добре,ама сте гледали снимки от преди раждането Mr. Green Имам едни снимки от изписването в ФБ...е по-абсолютно същия начин изглеждам-не съм мръднала сигурно Пък и съм фотогенична...С моя мъж,въпреки че сме от един град и като много малка са ме носили по раменете си(ходили сме заедно по лагери щото майка ми е учителка и от бебе ме мъкне с нея) се запознахме  в една група в нета,която беше между потребителите на един интернет доставчик,та все се шегува,че ме е взел щот много ме харесал на снимката,която видял..па после като се видяхме кво да прай-взем мА  hahaha

Ние вчера ходихме в Хасково и купихме на Ванеса подаръка за рожденния ден - Златна гривна с нейното име и обички...доволна съм...поне ще си и остане...не съм казала,че ще я кича постоянно,ама да си има...дрехи и играчки се купуват постоянно

Добре дошла да ни е новата мама Simple Smile))

Маринелчеее,к'во става сегА? Ще имаме ли женски близнаци или няма:) Ма ти сега не разбрах пазиш ли се,че  май преди пак беше ти закаснявало и беше доста притеснена и май казваше,че ще се пазите...ама беше споменала,че и мъжа ти искал скоро още едно  Mr. Green тъй че може да сте направили работата дет се вика  Laughing

# 78
  • Мнения: 107
Ама много активни и атрактивни потребители от ... рано сутринта  Mr. Green

Никаква романтична нотка не тръпне в моето сърце  Mr. Green
Честит Трифон ЗАРЕЗАН   Mr. Green Дет' се вика тая вечер свинско и винско  Mr. Green



УБИЙТЕ МЕ С КАМЪНИ!  Joy

veset0 то'а път ме утрепа с пост  Mr. Green

Между другото днес ще ми дойде ядивния лист за тортата, утре ще я направя и ще я снимам, че и ще ви я покажа ... да завиждате  smile3533 smile3534

Кати    bouquet

Бишкота кажи само на мен  Praynig четвъртък е рождения ден на малкия и няма да мога да седна на компа , че ще имам гости , а пък съм и на консултация с дребния.  Mr. Green  bouquet

# 79
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Честит Свети Валентин

и Трифон Зарезан!

Да се обичате и опиянявате дълги години!

На мен не ми се занимаваше с приготовления вкъщи и за това резервирах места в една таверна, това ми е "подаръка" за деня. На ММ червена точка, че се беше сетил преди време за празника и ми беше донесъл един каталог да си избера подарък, та сега си го чакам  Heart Eyes
Да видим как ще се държи и дали ще издържи малчо довечера  Rolling Eyes

Хъбав ден! Тук едно слънчице е напекло, дано се вдигнат температурите, за да излезем на разходка.

# 80
  • Мнения: 319
Аз все пак реших да изненадам ММ:) Като си дойде свекърва ми ще направя една хубава шоколадова торта и вечеря....малко винце,рози и ще стане...е в ей такива моменти е кофти да не живеем сами,а с родителите,ама няма начин

# 81
  • София
  • Мнения: 160
Привет, момичета!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! КОЙ КОЙТО ПРАЗНУВА! ЕТО И ЕДНА ПОЧЕРПКА ОТ МЕН С ДОМАШНА ТОРТИЧКА!



mama_vessy, ще го имам предвид това за кис. мляко, че и аз още не съм го въвела.

г-жа Стихийно бедствие
, много се радвам за вас!

love in paris, добре дошла!

penmar, честит ви лекар!

Бишкотка, честити ходещи крачета на Дали!

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 839
Хей, гласувах в анкетата  Peace Заглавието на темата е страхотно.
Мацки, аз нещо се забих в писане на статии и т. н. (малко съм писателка  Wink)и не съм ви чела  Embarassed
Честит св. Валентин  и Трифон Зарезан и от мен. Наздраве (рано -  рано, но нищо).

# 83
  • Мнения: 77
Честит св.Валентин и весел Трифон Зарезан!


Ето как ние посрещнахме празника:


Честита месечинка на Александър на Tasha и честита първа годинка на Кристина на Кейтии и Мартин на tutkata

# 84
  • Варна
  • Мнения: 493
Честит Празник на всички влюбени!


На всички именници също (Валентинки и Трифоновци също).

И Честит Трифон Зарезан



love_in_paris, добре дошла  Hug

vikiimm, това се казва да празнуват по мъжки Simple Smile Страхотна шапка  Peace

Penmar, що да те замеряме с камъни? То каквото и да се празнува, рано или късно се стига до пържолите и виното  hahaha

Маринелка, нарочно ли ни държиш в напрежение??? И между другото аз те бях питала преди няколко теми дали ходихте на очен, че не видях да си писала. Какво стана? newsm78

veset0, хубав подарък  Peace Наистина ще си остане за спомен.

И аз да се оплача, че от няколко дни Аслан спи много лошо, събужда се с писъци и плач на няколко часа и едва успявам да го успокоя. Избиха му горните два резци, виждам че единият кътник е на път да пробие и предполагам това е причината, но пък иначе през деня е много спокоен... Има ли някакви чайове, които биха могли да помогнат? Не смятам да му давам сиропи или хомеопатия, все пак си е период, който ще отмине, но чаят дори и да не му помогне, няма да му навреди.

Хубав и усмихнат ден, весели празници на вас и вашите семейства  Hug

# 85
  • Мнения: 162
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МАМИ/КОЙ КАКВОТО ПРАЗНУВА/!  bouquet

# 86
  • Мнения: 0
Пенмар, браво на колегата!
vikiimm, е това се вика празник по мъжки! Завидях им  Wink
Е, днес не са почерпки, не са чудеса! Мерси, момичета!
Бишкотка, да знаеш, пускам си една аларма за четвъртък, да не пропусна да вляза!
Мама Веси, супер е Вики! Много умно  момченце е!  Heart Eyes
Весето, сега с тази шоколадова тортичка, дето ще я правиш, почна и мен да ме човърка да спретна нещо по-така... Въпреки че св. Валентин у нас не се празнува!
Love in Paris, добре дошла!  Hug
Маринелс, я сега да уточним 2 или 3 сестрички чака Анастасия!?
Лилироуз, нещо ми липсваш в последно време. Как сте?
А Скреч е много готина мацка. И на живо искам да се запознаем Simple Smile
И аз ще се ослушвам за апартамент под наем за Стихията, ама май всички познати, които даваха, си намериха наематели преди зимния сезон...
Айде и от мен нещичко по случай двойния празник, да не кажете, че съм скръндза.

# 87
  • Мнения: 40
Grinning Айде да разбуля мистерията,че покрай днешните вина и сърца и аз съм в червено,т.е. никакви сестрички на този етап за малката  Joy Весе - принципно пия противозачатъчни и разчитам на тях да ме пазят и не съм имала проблем с тях,но миналия месец реших да ги спра малко,тъй като бях пропуснала 1,2, хапчета и затова се шашках,но днес ми дойде цикъла,така че...

Честит Празник на всички влюбени!
Маринелка, нарочно ли ни държиш в напрежение??? И между другото аз те бях питала преди няколко теми дали ходихте на очен, че не видях да си писала. Какво стана? newsm78
Извинявай,пропуснала съм го.Мерси че попита - не сме ходили,в Ловеч няма детски очен,а до София с нея не ми се ходи в този стУД

# 88
  • Мнения: 319
Забравих да се похваля,че вече сме четиризъби...днеска избиха и горните два...Най-накрая... В края на лятото избиха първите два,сега средата на зимата другите 2...ако го караме така всички зъби ще излезнат като стане на 5 Crossing Arms искам да ми се зъби ПпЪък  Mr. Green
Маринелче,за противозачатъчните съм чула,че много лесно се забременявало ако ги спреш...Аз НИКОГА не съм пила...презервативи ползвахме в началото на нашата връзка,ама на мене хич не ми понасят...тоест не се пазим...доверявам се на милото да ме пази...до сега не се е случвало нищо..вече толкоз време сме заедно и му имам абсолютно доверие...въобще не се притеснявам...Е имало е и случай,в които малко ми е щръквала косата(след като родих)ама нали казват,че и тогава много лесно се забременявало,пък ние явно сме плодовити щот Несито бая бързо стана  Crazy  Исках да покажа нашия подарък за рожденния ден на Несито,ама незнам как да кача снимката тук,а в албумчето не знам паролата
Редрени,с какво е залята отгоре тортата?

# 89
  • Мнения: 45
Влизам с ОГРОМНИ БЛАГОДАРОСТИ към мама divina   bouquet  и малкия Самуил  Hug  и си ви прегръщам мечешката  Hug  Hug  Hug  ,макар и виртуално подробности в албума ,че три пъти се опитах да кача тук снимка и все ми блокираше нета.Имайки предвид, че Дара е с ужасна хрема беше отзивчива на фотосесията   Heart Eyes
Снимки на първите подаръчета-изненади
ino4kada, голяма сладурка ти е Дара  Hug Скорошно оздравяване Hug
Divina, разкошни са!

Честити празници! От нашата дружина НАЗДРАВЕ!

Честити ходещи крачета на всички мъници, на които съм пропуснала!


love in Paris, добре дошла! Добавих те в списъчето Hug

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 15:45 от marys

Общи условия

Активация на акаунт