След "1001 нощ" - с проектите на нашите любими актьори - 203

  • 35 184
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 116
petkana, благодаря за чайчето! Позатоплена съм от вълнението, но няма да откажа. Ха дано идат в Македония, да се уговорят по-набързо, да ги видим лятото там!

Варна, видяхме го! Пак го питаха за брадата, а той така сладко си я гали и пророшва с пръстенца! Фенките си го харесват всякак!

# 16
  • Мнения: 13 427

Много съм доволна от интервюто - повечето неща, за които Халит говори, ние ги знаем, но все пак разказа и нови неща от ежедневието със семейството си  и от кухнята на продукцията.  Peace
Всъщност, интервюто е направено в Истанбул... Simple Smile

Една снимка от началото на предаването. Дано го качат в YouTube... Praynig Peace


# 17
  • Мнения: 23 356

 Горкият - не искал жена като Шех.  Joy Joy Joy Тя му взе акъла!

Напълно!

Дано да качат скоро видеото. Иска ми се да видя още веднъж частта, в която говореше за Берг.


Каза обаче, че имал и други планове.за проекти. Личи си, че иска сериозно да се занимава и занапред с актьорството.

# 18
  • Мнения: 11 116
Когато изписаха името на водещия, в скоби бе дадено името Ибрахим паша. Навярно той го озвучава или?! newsm78

Това за 16 епизода, в смисъл, че ще има интервюта с различните актьори, нали? Или не е така. Но мярнах Хюрем преди рекламите, с червеното палтенце.

# 19
  • Мнения: 23 356
   Добре се беше подготвил журналиста!Много спокоен и свободен разговор се получи.
    

Ами човекът си каза, че освен периодът на детството, знаел всичко друго за Халит. Така се ходи на интервю.

# 20
  • Мнения: 11 116
Дано да качат скоро видеото. Иска ми се да видя още веднъж частта, в която говореше за Берг.[/b]

Каза обаче, че имал и други планове.за проекти. Личи си, че иска сериозно да се занимава и занапред с актьорството.


Между другото така се вглеждах в очите на Халит, все искам да видя колко са сини, а те са слънчево усмихнати, че пропусках надписи на моменти. Голям бонбон е. Обичат да говорят с Берг и двамата са сладкодумковци.
Варна, според мен този израз, който употреби - работи на други нива - означава, че ще пробва нещо и като режисьор или сценарист, а защо не едновременно. между другото за това имам предчувствие много отдавна, дори съм го споделяла в темата.

# 21
  • Мнения: 23 356


Много ми беше сладък този момент с коментара му за Шехерезада. Как си го каза, че такава жена не се издържа.  Joy

# 22
  • Мнения: 11 116
За Берг каза много хубави думи. Енергична, жизнерадостна и един израз, който не успях да разбера, нещо от рода - на толерантна или широко скроена...
Влюбил се в характера й и в убавината й. Grinning Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 11 116


Много ми беше сладък този момент с коментара му за Шехерезада. Как си го каза, че такава жена не се издържа.  Joy
Такава жена можела да навреди/измъчи много един мъж. Joy Joy Joy
Ами той такава си я избра, ако си беше взел Бенну, тя щеше да го гледа само в очите.
Ама и нашето момиче така хубаво се дърпаше! Най-хубаво си тръгваше!  Joy Joy



Но в крайна сметка не каза колко ще продължи ВВ. Сподели само, че ще правят всичко възможно да държат "възбудата", зависи от рейтинга и трябва да сведат нещата с логичен финал.

# 24
  • Мнения: 23 356


Да, много хубави думи каза за Берг. И накрая за брадата, каза, че друг сигурно би му създавал проблеми, но Берг се отнасяла с разбиране.

# 25
  • Мнения: 617
      Това за 16-те епизода го чух в анонса на предаването. Журналиста каза, че е взел интервюта от 16 актьори! Може да ги дават по няколко актьори в един ден, може и нещо друго да решат.Така чух. Като го качат в интернет ще разберем по-добре!
     По-вероятно е интервютата с другите актьори да не са толкова дълги.

# 26
  • Мнения: 11 116
Може и така да е. Все пак десет дни в Истанбул, свършили са повечко работа, според ангажиментите на актьорите са нагласяли и  срещите си с тях. Телефонът на Халит бил изключен. Той сигурно си има поне два. За Берг е неизключеният.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Hug

# 27
# 28
  • Мнения: 23 356

 Телефонът на Халит бил изключен. Той сигурно си има поне два. За Берг е неизключеният.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Hug

За Берг и Али, че зайчето понякога дни наред го виждал само докато спи.  Cry

# 29

Общи условия

Активация на акаунт