The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 447
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
А, Илайджа отпи една глътка. А този в стаята с мама май беше друг. Този, който беше навън влезна после, след тоста май.  newsm78

Май беше Фин newsm78

# 16
  • Мнения: 28
Тези двамата нови ги бъркам. Единият излезе навън, за да убие Мат и мисля, че се върна след тоста.

# 17
  • Мнения: 2
Току що погледнах във филма - всички ясно се вижда, че отпиват само Кол май не отпи newsm78

# 18
  • Мнения: 2
Тези двамата нови ги бъркам. Единият излезе навън, за да убие Мат и мисля, че се върна след тоста.

Той е Кол и аз мисля, че той не отпи ,но го има на тоста.Само че май се направи, че отпи не се вижда. Whistling

# 19
  • Мнения: 1 162
Добро утро.
Аз пък що ли си мисля, че Елена не обича чак толкова Дамян, че да й пука за него. Ако й дремеше чак толкова, нямаше да му каже, че това, че той я обича е проблем  Mr. Green Каквото и да си говорим - Винаги ще бъде Стефан   dance dance dance

Дори и да не го обича толкова, такова отношение е неприемливо и грубо дори към приятел. Да оставим настрана глупостите, дето им се въртят в главите. Толкова са се сближили чисто приятелски, че не е адекватна постъпка да се отнасяш така с човека, който всеки пък като звъннеш тича да те прибира и да ти спасява живота  Naughty А това, че му каза, че е проблем и се изплъзна от устата и не го мислеше, затова после взе да заеква, ама пак е патица.

О, абсолютно съм съгласна, че няма право да се държи така с него. Това не го отричам.

Всички ги дават, че пият, ако някой се е престорил, то ще се разбере в последствие и вероятно ще е Илайджа.

Илайджа, Клаус и Кол са ми любимите древни.

# 20
  • Мнения: 21 275
Какво се случва с Аларик,на 17-ти за 18-ти епизод съм  newsm78

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 13:33 от малката лисичка

# 21
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Мисля,че ще влизам по-често на първата страница  Heart Eyes Мока Hugчудесна си
Анкетата...чак любим не, по скоро симпатизирам на Илайджа,затова моя глас отива там.

По серията чак впечатлена не съм Mr. Green май повече се чудех от къде Елена успя да си намери такава рокля(все пак живеят в малко градче),кога успя да си запази час за фризьор.
Как Мама(която мнооого ми младее,Илайджа изглежда по-стар), 1000 години е била затворена newsm78 има така скоростно се приспособи  към новият свят.Че и езика е бил различен поне така си мисля преди 1000 години.
 Thinking Не вярвам древното мамче това да й истинската цел.  hahaha Или пък да не стане древните деца да се обединят с братята С,щото видиш ли не им се мре и да се борят с маминка.

 ooooh! Тройката Стефан -Елена -Дамян почва супер да ме дразни. Стефан не знае кво иска,прави ми се на егати страдалеца.....Дамян да тегли една на Ленчето и да спре да се държи като куче точещо лиги  Crossing Arms Остави я кво се унижаваш само.Нали й каза,че я обичаш, сега топката е в нейното поле.





# 22
  • Мнения: 685
... на 17-ти за 180ти епизод съм  newsm78

Нищо не разбрах. Кога ще се появи Аларик ли питаш?

# 23
  • Мнения: 21 275
... на 17-ти за 180ти епизод съм  newsm78

Нищо не разбрах. Кога ще се появи Аларик ли питаш?
Не,той се появи на края на епизода и заклещи Катрин,опитвайки се да избяга,ама не разбрах какво му направи другия мъж

# 24
  • Мнения: 76
Епизода наистина беше WOw.  Party
Клаус почна да ми харесва, показа се в съвсем различна светлина  Heart Eyes, за него гласувах.

# 25
  • Мнения: 28
Защо се ограничавате с един, като може да се гласува за трима?  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 393
Аз мисля, че всички пиха от виното, иначе едва ли щеше да се получи магията със свързването им в едно.
Гласувах за Илайджа и Клаус, другите някакси не се открояват, все още са ми като фон по-скоро.

# 27
  • Мнения: 74
... на 17-ти за 180ти епизод съм  newsm78

Нищо не разбрах. Кога ще се появи Аларик ли питаш?
Не,той се появи на края на епизода и заклещи Катрин,опитвайки се да избяга,ама не разбрах какво му направи другия мъж
А, това е от втори сезон. Клаус е в тялото му.

# 28
  • Мнения: 28
Аз мисля, че всички пиха от виното, иначе едва ли щеше да се получи магията със свързването им в едно.
Гласувах за Илайджа и Клаус, другите някакси не се открояват, все още са ми като фон по-скоро.


И аз гласувах за тях двамата + Ребека.  Peace

# 29
  • Мнения: 2
Аз мисля, че всички пиха от виното, иначе едва ли щеше да се получи магията със свързването им в едно.
Гласувах за Илайджа и Клаус, другите някакси не се открояват, все още са ми като фон по-скоро.

И аз така мисля. Нямаше да се свърже дървото, ако не бяха пили всички от виното. Вероятно ще има някаква друга възможност да се развали заклинанието на мама. Сигурно както във всички ще са замесени Бони и мамичка  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт