The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 557
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 921
А кой я вкара изобщо в тия ситуации?  Laughing Как би могла да спре да те дразни, ми е интересно? Като избере един от двамата братя окончателно (което тя до момента прави до голяма степен) или като се самоубие?

Не ми обръщай прекалено голямо внимание, между другото, знаеш ми отношението към сериала.  Hug Един епизод ми хареса, та сега ще го разкостя.  Mr. Green

Е откъде да знам как, просто напоследък тича през главата си и прави какви ли не глупости. Най-малкото да мисли поне. Естер се опита веднъж да я убие, сега и иска кръвта за заклинание - откъде знае тя, че няма да се опита нея да убие, нещо да и направи? Мега тъпо, не знам наистина какво ти е харесало. Като визия и музика беше супер, нелогичността на всички обаче е друго нещо.

Мен не ме дразни, че не знае кой брат иска и не ми пречи да се лашка между двамата. Другите и действия ме нервят. В любовния и живот за нейните 18 години няма как да ме дразни това, че не е избрала никой.

# 76
  • Мнения: 6 496
Бе чак да се самоубие - не!Но  можеше да замине за няколко серии в странство вместо Джерами,така щеше да се поотрезви ,да срещне себеподобни ,пък и ние да си починем от нея  Laughing

# 77
  • Мнения: 28
Момичета, да ви питам... "Замунда"-та с нов дизайн ли е? Черен?

# 78
  • Мнения: 2
Момичета, да ви питам... "Замунда"-та с нов дизайн ли е? Черен?

Ммм моята си е с този, който съм задала. Да не си го сменила без да искаш?

# 79
  • София
  • Мнения: 6 219
Бе чак да се самоубие - не!Но  можеше да замине за няколко серии в странство вместо Джерами,така щеше да се поотрезви ,да срещне себеподобни ,пък и ние да си починем от нея  Laughing
hahaha Да, да, да! Тогава бихме могли да погледаме малко вапирски секс и от страна на Стефан.


Аз да си кажа за музиката. В първите минути там с Ребека и др. Майкълсън върви една песен "Hero", която е основна тема на един от любимите ми сериали "Strike back", та изобщо не ми хареса съчетанието на песен и куп вампири. Съвсем друга асоциация ми навява.  Tired

# 80
  • Мнения: 28
Момичета, да ви питам... "Замунда"-та с нов дизайн ли е? Черен?

Ммм моята си е с този, който съм задала. Да не си го сменила без да искаш?


Не... сега си направих регистрация и съм доста учудена, че ми даде, при положение, че лимитът е достигнат...  newsm78
Преди беше бял дизайнът, виждала съм, сега е черен - цък.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 219
това е друга замунда.

# 82
  • Мнения: 3 736
Моля някой да ми припомни как Естер е искала да трепе Ленчето. Абсурд да помня такива подробности. А девойчето вече показа, че не страда от излишни инстинкти като този за самосъхранение, та според мен си се държи съвсем логично.

# 83
  • Мнения: 28
това е друга замунда.


Ама колко "Замунди" има?  newsm78  #Crazy

И каква им е разликата?

# 84
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
замунда е само една
http://www.DMCA-removal-from-Google
всички други са имитатори

това прозвуча като реклама
оригиналната замунда е .net, сигурно има още 5-6 подобни на него, но не са толкова посещавани и с толкова информация вътре

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 17:55 от usmifchica

# 85
  • Мнения: 2 921
Моля някой да ми припомни как Естер е искала да трепе Ленчето. Абсурд да помня такива подробности. А девойчето вече показа, че не страда от излишни инстинкти като този за самосъхранение, та според мен си се държи съвсем логично.

От отвъдното, Вики нали затова беше пратена, да утрепе Елена и с помощ от Естер.

Друга Замунда е това, виж адреса.

# 86
  • Мнения: 3 736
Ааа, да бе! Мерси.  Grinning

# 87
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ай, запис от мен  Joy

# 88
  • Мнения: 6 496
E ,само запис ,ай кажи си мнението за таз феноменална серия де  Mr. Green

# 89
  • София
  • Мнения: 6 219
E ,само запис ,ай кажи си мнението за таз феноменална серия де  Mr. Green

мога да се опитам да позная - Елена е патица  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт