The Vampire Diaries - Welcome to Mystic Falls, Originals! (Тема 23)

  • 35 536
  • 723
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 21 331
Хубави снимки и на Демончето,а мацката коя е Simple Smile

Сейдж, нова героиня. Виж промото за 16-ти епизод Peace .
Да,видях го,благодаря  Hug

# 526
  • Мнения: 74
Здравейте Simple Smile! Липсвахте ми през последната сесия, но бях в сесия и нямаше как да пиша. Взех си всичките изпити успешно. Почерпете се.

# 527
  • Мнения: 21 331
mili4ka88 Поздравления,момичета стискайте палци и на мен за утре,и аз имам изпит,да видим какво ще направи завзетата ми от Демон(и) глава  Mr. Green

# 528
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Миличка, честито и благодаря за почерпката  Mr. Green

Лисичке, стискам палци  Peace

Добре че като бях студетка нямаше такива сериали и интернет .  Mr. Green Действа доста разсейващо  hahaha

# 529
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Миличка, честито и благодаря за почерпката  Mr. Green

Лисичке, стискам палци  Peace

Добре че като бях студетка нямаше такива сериали и интернет .  Mr. Green Действа доста разсейващо  hahaha
И аз се радвам че по  моето студенство нямаше нет.

# 530
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Миличка, честито и благодаря за почерпката  Mr. Green

Лисичке, стискам палци  Peace

Добре че като бях студетка нямаше такива сериали и интернет .  Mr. Green Действа доста разсейващо  hahaha
И аз се радвам че по  моето студенство нямаше нет.


Абе то накрая имаше, но само  в итернет клубовете и представям си колко допотопен е бил.  Joy

# 531
  • Мнения: 21 331
Да,доста си е разсейващо покрай такива секси вамп-менове  Mr. Green

# 532
  • Мнения: 2 919
Не си представям студентството си без нет, като и всички неща на компютър ги пиша Grinning

# 533
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

# 534
  • Мнения: 74
Малката лисичка, ще ти стискам палци. Толкова съм свикнала с интернета, че ако го нямаше не занм как щях да си напиша 90% от курсовите работи. Секси вампирите ме разсейват, но се случват и такива работи, с малко повече воля успявам да седна и да уча няколко часа.
Сега по темата. Прочетох описанието за 16-ти епизод и сега не знам как ще дочакам 16-ти март.

# 535
  • Мнения: 21 331
Малката лисичка, ще ти стискам палци. Толкова съм свикнала с интернета, че ако го нямаше не занм как щях да си напиша 90% от курсовите работи. Секси вампирите ме разсейват, но се случват и такива работи, с малко повече воля успявам да седна и да уча няколко часа.
Сега по темата. Прочетох описанието за 16-ти епизод и сега не знам как ще дочакам 16-ти март.
Благодаря  Hug
Ох,и аз не знам как ще дочакам  smile3508

# 536
  • Мнения: 2
mili4ka88 Поздравления,момичета стискайте палци и на мен за утре,и аз имам изпит,да видим какво ще направи завзетата ми от Демон(и) глава  Mr. Green

Хмм... утре е събота.Тогава ли имаш изпит или в понеделник. newsm78

# 537
  • Мнения: 21 331
mili4ka88 Поздравления,момичета стискайте палци и на мен за утре,и аз имам изпит,да видим какво ще направи завзетата ми от Демон(и) глава  Mr. Green

Хмм... утре е събота.Тогава ли имаш изпит или в понеделник. newsm78
Утре,и другата събота и по-другата и така до 18-ти март

# 538
  • Мнения: 2 919
Когато ходехме на лекции, пишехме на ръка, това което преподавателят диктува или обясява. После си купуваш учебници и учиш от учебниците плюс лекциите. Като мине сесията си по цели нощи на дискотека и купони. Честно, изобщо не ми е липсвал интерета. Като мине сесията и можеш с дни да не се прибираш в квартирата, пък какво ли остава да се забия вкъщи пред компютър , вместо да изляза на дискотека с приятели или с някое готино гадже, ама истинско, а не виртуално .  

Аз правя абсолютно същото, с тази разлика, че всичко се пише на компютър. Не си представям как се вземат данни за рейтинги, как се правят проучвания за телевизии и медийни корпорации в САЩ без интернет и компютър. Иначе за писането, ученето и излизането няма особена разлика Simple Smile

# 539
  • Мнения: 2
mili4ka88 Поздравления,момичета стискайте палци и на мен за утре,и аз имам изпит,да видим какво ще направи завзетата ми от Демон(и) глава  Mr. Green

Хмм... утре е събота.Тогава ли имаш изпит или в понеделник. newsm78
Утре,и другата събота и по-другата и така до 18-ти март

Малее ужас.Хич не ти блазя.Бог да ти е на помощ. Weary

Общи условия

Активация на акаунт