Годежен пръстен по поръчка - къде?

  • 4 158
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Момичета, мой близък спешно се нуждае от съвет къде да поръча годежен пръстен в София. Той е купил отделно камъка и държи да е именно с него, дълга история, и търси къде да направят пръстен  от бяло злато. Притиснат е от времето, така че ако може да ме ориентирате според вас колко би отнело и какви пари би струвало - доколкото разбрах, парите не са проблем. Основното, разбира се, е ако може координати на място, където работят качествено. Мерси! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 171
Мисля, че "Валентин" са най-популярни.

# 2
  • Мнения: 4 270
И аз препоръчвам "Валентин" Simple Smile

# 3
  • Мнения: 259
И моя е от Валентин и е страхотен  Party

# 4
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
SSG, що се отнася за нашите граници нямат еквивалент.  Peace

# 5
  • Мнения: 178
Мерси за отговорите!  bouquet Той е бил вече във Валентин и има проблем там да го изработят с неговия камък. За друго сещате ли се, може и златар, който не е към голяма верига?

# 6
  • Мнения: 178
Мерси за отговорите!  bouquet Той е бил вече във Валентин и има проблем там да го изработят с неговия камък. За друго сещате ли се, може и златар, който не е към голяма верига?

Edit: Сега се опитвам да открия SSG в нета, но не им се отваря страницата, и при вас ли е така?
www.ssg.bg

# 7
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И при мен не се отваря, но имат страница в бука с контакти и адреси.
SSG са брилянтни в изработката, изобщо във всяко отношение.

# 8
  • Мнения: 178
Оф, добре че е тоя форум някви модераторки да си изразяват грандоманията. Къде по-малоумни, не на място и в разрез с правилата неща се публикуват постоянно, дето никой не ги пипа изобщо, а втора поред тема, която е полезна, трябва да изчезне в небитието за отрицателно време. Еми изчакай един ден да събера 10мнения, да мога да разбера каквото ме интересува и тогава... Не разбирам как човек може в ранни зори, демек първата му работа след ставане да е да се занимава с моя пост, as usual. Get a life  finger

# 9
  • Мнения: 3 051
Аз неуспешно търся златар, който да работи и с керамика. От duo.bg ми казаха, че могат да направят това, което искам, но нещо не ми вдъхват доверие. За Ge Oro имам препоръка, но и те не работят с керамика.  Tired За тези Валентин, за които пишете, не съм се сетила, но ще питам и там, само че не мога да намеря сайта им.

# 10
  • Мнения: 7 171
Аз неуспешно търся златар, който да работи и с керамика. От duo.bg ми казаха, че могат да направят това, което искам, но нещо не ми вдъхват доверие. За Ge Oro имам препоръка, но и те не работят с керамика.  Tired За тези Валентин, за които пишете, не съм се сетила, но ще питам и там, само че не мога да намеря сайта им.

Понеже аз писах за Валентин, имай предвид, че бях саркастична заради една друга тема.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 170
Аз категорично не препоръчвам Валентин. Нито качеството, да не говорим за обслужването им си заслужават някой да се занимава с тях. Халките избрахме да поръчаме от Еспер, те също могат да изработят всичко по поръчка.

# 12
  • Мнения: 4 270
Аз също препоръчах "Валентин", но без капка сарказъм.

# 13
  • Мнения: 2 140
Аз препоръчвам тези - http://www.biju-03.com/ и тези - http://www.westgold.biz/aboutus.html

# 14
  • Мнения: 108
Аз харесвам работата на "Kuiumdjiev Jewellery Art". Управлява се от потомствени златари, работят и с порцелан. Имат е-магазин, а реалният им е във Велико Търново.



















Общи условия

Активация на акаунт