Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Ето ме и мен  Hug
Стелт , Джен ,хич не ви е леко.И моят мъник е като залепен за мен и не иска друг,но поне баткото е голям и ми спестява доста усилия!
Аз пак съм със запушен канал и с температура,а трябва след час да излизам,че ми изскочи един ангажимент ... Така не ми се мърда никъде  Cry
Форестче , стискай зъби,твоето свеки поне е само на гости,а моето живее с нас,няма къде да я пръждосаме,а така ми се иска,понякога  #2gunfire Толкова ядове съм имала,че все си казвам,че от това  по-дебелокожа няма как да стана,ама тя все успява да ме убеди в обратното.Няма да ви занимавам какво ми сервира вчера,ама ми идеше да си грабна детето,да  тегля една .... и на нея,и на таткото и да си ходя...

# 16
  • Мнения: 386
Ауууу втора страница! Позор!  Laughing
Ама така е,като нямам 5 минутки спокойствие.Мислех да ви се оплаквам,ама няма! Срам ме е,като гледам Jen и Стелт с какво се борят!

Хайде честита ни нова темичка! Благодаря на Танчето и mother of twins за темичката и заглавието! Дано я изпълним само с хубави емоции!

Мока, Форестче сигурно си спомняте моите перипетии със свекито.Как не влязох в лудница тогава не знам.Добре,че тя си отиде,иначе щях аз да го направя.В интерес на истината на 2 пъти си събирах нещата.Мъжа едвам ме възпря.Та тя се кротна, когато аз изтрещях един ден,щото беше оставила Дани наакан.Чакала да се изака още малко и тогава щяла да го смени.А точно в този период Дани беше със зачервено дупе.Та вместо да го смени тя му бута шишето с мляко.Той реве - тя бута.И аз не издържах.Казах й 2 приказки пред мъжа.И тя почна да се оправдава.Обясних й,че моето дете ще се гледа по начина по който аз искам и точка.От тогава малко се кротна.Сега живее на стотици километри от мен и съм много щастлива.Не ми помага,но не ми и пречи...

Даниел продължава да отказва да яде от шише.Прегледаха го 2-ма лекари и нищо.С лъжица яде, от шише неще. В чудо се видях 2 дена.Ще му купя сухари и ще му правя попара от кърма и сухар сутрин.Поне така да си набавя кърма.Освен,че бутам обилно в пюретата и кашите,де.

За медения месец не съм омъжена и не съм имала.Да не кажа,че още не сме ходили с баща му на Дани сами на почивка  Embarassed Заедно сме от 3 години и така се стекоха обстоятелствата ....

Мен ми е по-интересно как борите ежедневието си.В смисъл - това правене на едно и също не ви ли се отразява някак си? Аз понякога имам чувството,че ще изкукам,а сега,като не излизам навън става още по-зле... споделете как ви минава деня,дайте идеи за разнообразяване..

За общия РД аз съм зааа!!!! Даже от сега си представям тортата.Даже може да го направим някъде на пикник сред природата,защото ще е топло,децата ще щъкат навсякъде, а ние ще трябва да ги гоним  Heart Eyes  Поне да сме на чист въздух... това е само предложение.

Чакам гости,за това ви казвам лека вечер!

# 17
  • Мнения: 4 753
Вкъщи, по отношение на бебето, положението е, както казва мъжът ми "Какво ще правим с тебе!? А какво ще правим без тебе!?"  Laughing

От свекървата няма да се оплаквам за сега, макар че си има неща, с които ме дразни или които смятам за неправилни... Пък и малко ми мрънка за недаването на вода, кърменето на поискване, захранването и разни други неща, но като че ли повече помага, отколкото пречи, тъй че търпя...

# 18
  • Мнения: 21
Цоп и аз съм тук   bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 13
Тукааааа  Hug и лека вечер  smile3524

# 20
  • Мнения: 3 248

Нова темичка!  newsm44

Предложение за заглавие за 14.02.:

Тр. Зарезан или Св. Валентин, за мама и тати на ЮЛЧЕТО празникът ще е най-готин!


И за 01.03:
Бели и червени да са ЮЛЧЕТАТА засмени!

И за 08.03.:
Радостта е много голяма, ЮЛКИТЕ празнуват деня на мама!

Форестче, и аз съм за идеята за общ РД през август! Както говорихме, да си напиша предложението и тук: Може всеки да носи малък подарък до 10 или 20 лв. Ще има залепим номерца на случаен принцип и после дечицата ще си изтеглят и което им се падне.   Gift И както Цвети е писала, ще е супер да е навън, нещо като пикник.


# 21
  • Мнения: 33
Еееееееее,Епона ,взела си ми част от моето предложение за заглавие,а то е
Бели и червени ЮЛЧЕТА засмени,са на мама радостта и на тати гордостта.
Баба Марта бързала,мартенички вързала на Юлското дете,здраво да расте

За разнообразяване на ежедневието-плета или шия гоблени.Утре ще ви покажа творението си за малчо

# 22
  • Мнения: 90
Добро утро,предложенията за заглавията са супер,ние тази сутрин напълно отказахме да ядем от шише,от снощи в 8 яде 50 гр мляко та сега в пюрета с лъжица с триста зора 100,какво става с това дете и аз вече вдигнах ръце. WhistlingПо отношение на изкукването и аз на моменти мисля че почвам тотално да изкукуригвам,по цели нощи ставане ,лягаане,друсане,разнасяне из стаята,има няма 4-5 часа сън-и през деня до 7 вечерта пак двете с зверо сами и като се върне татето си го изкарвам на него,но и аз изтрещявам.То от готвене,чистене,разнасяне на мъника и всичката домакинска работа,време за нищо няма,като се къпя я слагам на бънджито до мен на вратата че да не реве,ужас,но няма как сили и търпение още два месеца и по активно на вън.Искам да попитам мамите,които ползват проходилка,вие по колко време ги слагате вътре,аз уж гледам да не е много ни се събира на 2,3 пъти по 20 мин?

# 23
  • Мнения: 83
Добро утро  Grinning

 bouquet за новата тема и заглавието!

Тази сутрин направих попарка на Никол, но определено не беше очарована,
утре ще опитвам пак.

Стелт, Джен, дано по-скоро да има спокойствие и за вас!

Цвети, това че не иска мляко Дани със сигурнос е временно, ти добре правиш, че му слагаш повечко кърма в другата храна!

Кремена, аз я слагам Никол 1-2 пъти на ден в проходилката за 15-20мин., но като започне да се придвижда, че сега само си седи и скача, ще я слагам и повече.

Дано днес да е по-топличко навън, да можем да се разходим малко с татковците!


# 24
  • Мнения: 206
записвам се, че доста изтървах  Embarassed

# 25
  • Мнения: 180
Добро утро от заснежено Банско Grinning

Тук от една седмица  вали сняг всеки ден, ту се усилва, ту намалява...

За общ рожден ден и аз съм ЗА. Идеята за пикник с малки подаръци ми харесва и я подкрепям.

Меден месец не е имало, тъй като не сме женени Wink

Имам едни въпрос: Знаете ли от къде може да се купи стар вестник? Или някоя от вас, ако е абонирана за ежендневник може да ми продаде един брой Wink
Последните години като се роди дете около мен, купувам ежендевник от датата на раждането. Идеята е да се запази и след време детето да прочете какво се случило По света и у нас в този ден.
Да, ама за моето си дете забравих да купя  Embarassed От размисли по секциото забравих да кажа и на баща й да купи.
Търси се ежендевник от 1.07.2011 Grinning

Хубава неделя ви пожелавам Hug

# 26
  • Мнения: 3 248

Привет!

Николита, ако не намериш брой, може да изпринтираш някое онлайн издание. Май Стандарт имаха много хубаво...  newsm78

За разнообразяване: рисувам, а и правя една колажна книжка на малчо.

Към кърмещите мами: редовен ли ви е цикълът? Мен три месеца ми едва редовно, но тоя вече закъснява седмица. Само ме боля доста около когато трябваше да ми дойде. Може ли да ме прескочи тоя месец? (правих си и тест за всеки случай, но беше "-")

Ах, как ми се иска да изгрее малко слънчице днеска!   Nature Sun With Face

# 27
  • София
  • Мнения: 1 609
Добър ден!

Николита, ще запитам майка ми - тя си купува вестници всеки ден и няма навик да ги изхвърля, докато не й затрупат половината апартамент.

Епона, аз пък цикъл изобщо не съм имала досега.  newsm78 Но знам, че е нормално да е нередовен докато кърмиш.

Цвети, а пробвала ли си вместо от шише с биберон, да му предложиш от чаша с мек накрайник кърмата?

За ежедневието: ами аз писах - преподавам фински, което си е разнообразно, защото имам 3ма ученика на 3 различни нива и всеки има различни въпроси и по различен начин учи езика. Още се занимавам с промяна на вида на уроците - преди бяха прости файлове на Уърд, сега ги правя на PDF с логото на школата, към която преподавам и още едно-две неща. Освен това уча исландски; гледам си сериала (Star Trek - The Next Generation), чета и една книга. Всичкото това, когато не чистя и не се занимавам с Йоанна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 386
Добър ден от мен  Hug
Един обяд?



Ние ей сега се върнахме от BabyMall, ходихме да купя пюрета на Дани.Там се засякохме с една мацка с нейното бебе - горе долу и то на 8 м. Онова бебе се смее н Дани и му "приказва",а Даниел като ревна едно стреснато  hahaha  Онова му се усмихва,Даниел реве  hahaha Едвам го успокои баща му.Толкова жално не съм го чувала да плаче скоро  Laughing 

Купих му на Даниел кус-кус на Плазмон за след 4 м. Щото вече не издържам.Сутринта ревнах от отчаяние - за 5 часа е изял 50 мл мляко.Давам пюре - яде,каша - яде.Еми щом иска с лъжичка - ще му правя кус-куса за закуска с кърма.Поне така да си я набавя.
Адинка пробвах с мек накрайник.Резултата е плачевен  Laughing  Още не знае какво да прави с този накрайник и понеже е гумен... си чеше венците  Laughing  Аз продължавам да пробвам,дано да има резултат.

Ккристи дано да си права и отказа от шише да е свързан с никненето на зъба му.Истината е,че като му дам шише първите 2-3 цоквания са ок и после се отказва.Явно го боли, не знам...

Иии да ви се похваля - имаме си нова,любима играчка.Една кутия от сок от 2л. Еййй голяма игра пада.Блъска,удря и се кефи на звука  Laughing

# 29
  • Мнения: 172

Цвети, а пробвала ли си вместо от шише с биберон, да му предложиш от чаша с мек накрайник кърмата?

не е много добра идея да се дава мляко с такова шише, защото трудно се чисти от млякото мекия накрайник, това е мое мнение.

Цвети, много лекичък обяд. Аз имам нужда от повече калории, за да се чувствам добре. А напоследък и от сладко.

nut_ella, благодаря за рецептите, в най-скоро време ще пробвам някоя.

В свободното време....нямам такова. Crazy Crazy чета книга - една и съща откакто са се родили децата, чета й началото вече пети път  Joy

За вестникът от датата на раждането - и аз исках, но и аз забравих, но това с принтирането на брой в електронене вариант ми се вижда супер идея.

Общи условия

Активация на акаунт