90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 173

  • 32 430
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413
Днес въглехидратен, след вчерашната ми въглехидратана вечеря Embarassed
З-ябълка
О- варена пшеница с канела
В-шоколадче
Утрешният плодов смятам да е зеленчуков на зелева супа (купих си нов пасатор Simple Smile

# 16
  • Мнения: 22 433
И аз да се запиша тук. )
Вечерях салата китайско зеле с морков и яйца.
За утре смятам да си направя червена леща, много я обичам. )

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не мога да разбера защо някои въпроси са убийствени. Просто исках да попитам ако някой прави нещо за да му се допие вода (примерно да яде нещо определено) да каже. Чувствам се подуда ако пия насила и ми става тежко и дори лошо, и не виждам защо трябва да го правя ако има по лесен начин. Нали е за това темата.

  Joy Joy Добре, ще ти кажа за мен.За да ми се пие много вода има три варианта.1 - да съм тичала, или ходила много.2 - да ми е топло, но при този студ все ми е студено.3 - да съм яла сладко, или солено.Но тази диета е на принципа на безсолното хранене, а аз сладко не ям.И за това се наливам с вода, чай и кафе.Това е положението. Simple Smile

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Ехеее, даже на втора страница сте вече!  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 700
Тинки,  bouquet !

# 20
  • Мнения: 171
Здравейте, да се похваля, че днес ми беше първи воден и го издържах геройски. Дъщеря ми има ЧРД и цял ден готвих, бях постоянно изкушавана от вкусотии, но се справих. Hug
Утре ще се меря и отчета резултата за първия месец.

# 21
  • Мнения: 76
Привет в новата тема Simple Smile

# 22
  • Мнения: 14
Здравейте на всички! И аз да се отчета. Днес ми е ден на варива , за втори път. И ми е по-лесен от първия! Дано и занапред да е така.
Закуска - 2 ябълки , кафе
Обед - консервичка царевичка, кафе,чай,кафе,чай  #Crazy
Вечеря - грах
Утре ми е въглехидратен , вечерта съм на детски рожден ден- идеално-ще ям тортаааа  Party
След вчерашния плодов нямам разлика в кг.
Успех!

# 23
  • Мнения: 14
Пардон , вчера бяха белтъци бее

# 24
  • Мнения: 0
благодаря Тинки   bouquet ,аз днес съм плодова и за мен през почивния ден доста трудно ми минава и главоболие имам,макар че добре  си похапнах  днес-3 круши,3 банана,мандарина и бадеми около 50гр.Днес правих болярска питка по рецепта на Биляна    bouquet и съм доволна от себе си че устоях на изкушението,а според мъжа ми била мнооого вкусна,а и вчера опитах тези бисквити Белвита за които само чета и ги намерих случайно в Сейнсбърис(не сме в БГ) и мнооого ми харесаха,много минусчета момичета и не се отказвайте -бавно, но славно ще постигнем целите си  Grinning

# 25
  • Мнения: 7 914
Честито на всички празнуващи по каквито и да е празници!  bouquet

Аз качвам свалям, ама не се оплаквам бавно и славно ще ги преборя килата.

Днес за първи път омешах  белтъчния ден т.е. не ядох едно и също за обед и вечеря, да видим утре какво ще стане. На обед бе шопсска салата с тъничко ръжено прегрешение., а на вечеря сьомга с букет зелени тревички, доматки с босилек и... пюре от тиквички, което стана стра-хот-но! bowuu


Лора, четох, че се оплакваш, че не отслабваш, ама преди това бе споменал, че си изпила 700мл вода. Това е адски малко. Няма как да се отслабне без вода. Peace Освен това колкото по-малко имаш да сваляш, толкова е по-бавно и трудно.

# 26
  • Мнения: 4
Здравейте! Честита тема и да има много извоювани минуси!!!
Завърших деня с кофичка кисело мляко 2,6% "Бор чвор",изядена в 18:00 часа и съм изпила 3 литра вода.Интересното е,че мога и още и ми се пие, а дали е позволено.Дали няма да си претоваря бъбреците с толкова вода? Thinking
И да питам какво мляко ядете, 2,6% много ли е?

# 27
  • Мнения: 2
Хоп и аз в новата тема  bouquet
Мина ми чудно ВХ деннн
З: 1/2 ябълка
О: Баница със спанак и лук + салата от моркови
В: мъфини напълно режимни
 Whistling Crazy е вече съм готова за плодовете утре

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
благодаря Тинки   bouquet ,аз днес съм плодова и за мен през почивния ден доста трудно ми минава и главоболие имам,макар че добре  си похапнах  днес-3 круши,3 банана,мандарина и бадеми около 50гр.Днес правих болярска питка по рецепта на Биляна    bouquet и съм доволна от себе си че устоях на изкушението,а според мъжа ми била мнооого вкусна,а и вчера опитах тези бисквити Белвита за които само чета и ги намерих случайно в Сейнсбърис(не сме в БГ) и мнооого ми харесаха,много минусчета момичета и не се отказвайте -бавно, но славно ще постигнем целите си  Grinning
Радвам се, че на мъжа ти му е харесала питката.Ти ще я хапнеш по-натам. Simple SmileРадвам се, че намерих и някой с който сме в една държава да обменяме опит с храните.

# 29
  • Мнения: 1 488
Krisi, я кажи за режимните мъфини. Сладки или солени? Дай рецептата, моля.
Аз утре съм на вода, но иначе събирам рецепти за мъфини  Joy
Днес: 2 кивита, 2 банана, 1 ябълка, 1 круша, 50 гр бадеми. Пак се олях...

Общи условия

Активация на акаунт