Рисуване за начинаещи и не само - 5

  • 54 788
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 768
Ако споделяме любими художници - Ганчо Карабаджаков, работи с масло. На живо картините му са много въздействащи:
http://www.hls-bg.com/index.php?lng=bg&p=artworks


# 16
  • Мнения: 116
Стив Ханкс не беше ли този художник,който е започнал да рисува с акварел след като получава алергия към маслото?Беше ми един от любимите художници,макар да не ми е точно такава представата за акварел.Но е невероятно как се вижда всяка капчица по някои тела...

# 17
  • Мнения: 112
  От този Г.Карабаджаков има една картина  окачена до офиса на счетоводителките на работа.Всеки месец, докато  си чакам реда за заплатата я разглеждам най-подробно отблизо.Шефа , ако  ме е забелязал как се дивя и му "чопля" платното , сигурно ме е помислил за  #Crazy  Но наистина са му много въздействащи отблизо творбите на този художник Simple Smile
  Стив Ханкс...без думи съм Hug, но  още повече ми допада нашичкия Ат. Мацурев.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 15:32 от Lei@

# 18
  • София
  • Мнения: 6 768
От днес, може би ще пипна още малко:
http://prikachi.com/images.php?images/830/4393830F.jpg

# 19
  • Мнения: 92
Здравейте! Чудесни неща сте показали отново Simple Smile Ели, за пореден път съм впечатлена! Клеми, последната ти картина ме плени  Heart Eyes Чарли, харесва ми как се е получил Мел. Simple Smile Леи, Росченка, вие сте си профи Simple Smile

Ели, и аз май не мога да рисувам без да гледам отнякъде, въпреки че се опитвам Simple Smile Затова и все по-замацани неща рисувам. Трябва да си създам навика да снимам каквото ме вдъхновява и да си редя натюрморти. Ето последното от мен, пак цветя:



А относно художниците и картините, на мен не ми допадат тези, които са като снимки, въпреки че се възхищавам на умението. Харесвам по-реалистичното рисуване, но да си личи четката все пак.

Освен това наскоро реших да си направя и аз блог и си изрисувах header-а - http://illusion123.wordpress.com

# 20
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Много ти благодаря, Катерина. Много добре ми въздейства твоята картина, днес рисувах, но нищо не се получи. Само дето си захабих боите, листите и търпението. Ще се пробвам пак по-късно, обикновенно имам вдъхновение през ноща.  Joy

# 21
  • Мнения: 371
Kaте, Клеми бравос!  bouquet

Кате, ти ли си на аватара, ако и ти, мнооого си хубава Mr. Green

# 22
  • Мнения: 92
хаха, аз съм на аватара, Диянче, благодаря ти  Blush ам и ти си много хубава!  Hug

# 23
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
А аз много харесвам картините на Рой Лихтенщайн.
        

# 24
  • Мнения: 608
  Чарли, много е добър постера, а и моят любим актьор веднага го разпознах и без име. Все ми се струва, че това, което можеш и би творил най-добре е комикси. И ето, снимките сега подтвърждават теорията ми Wink
 Клеми, на мен ми изглежда завършено, цветовете са прекрасни, луната леко прозира..Браво!
Кати, ако се опитваш да рисуваш трагично - твоето червено и жълто ми дариха хубаво настроение и топлота. И двете  сте страшно хубави с Дианчето  Heart Eyes Дианчето чак я гледах като булка в един албум Wink
Карабаджаков е прекрасен художник, също съм виждала на живо картините му, карат те да се усмихваш, даже да кажеш - "Иху!"
Днес нарисувах нещо различно, малко като експеримент, утре ще го снимам. Обичам да експериментирам, още ми се върти в главата една идея - за човешко тяло, в което са сменени цветовете.

# 25
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Благодаря ти много, Ели. Радвам се, че ти е харесал. Ще си призная, че комиксите са ми слабост и често рисувам, но не смея да ги качвам.   Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 146


ето една поп арт картинка от мен

# 27
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Браво, naia!   bouquet

# 28
  • Мнения: 146
ако я нарисувам още един път ще стане по-добра хихи обаче много я обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes видях я в една спалня и ме вдъхнови  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 6 768
Забравих да кажа на ros4enka, че адски много ми хареса рисунката с въглена (кредата)! Ако не са ти любими материали, много ще се радвам да видя нещо твое с любим материал.  Heart Eyes

naia, много чисти и равни тонове, с какво си рисувала? Браво!

Общи условия

Активация на акаунт