Уитни Хюстън издъхна на 48

  • 28 739
  • 277
  •   1
Отговори
# 90
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен няма значение защо. Беше велика. Мир ха праха й.
Peace

# 91
  • Мнения: 11
Аз съм потресена, не знам, какво да мисля или кажа.
Музиката загуби един страхотен артист, дал толкова много емоции на всички нас.
Факт е, че Уитни имаше дългогодишни проблеми с наркотици и алкохол, но това изобще не значи нищо за мен и не може да хвърли сянка върху възприемането й. Кой ли няма вътрешни демони и кои сме ние да съдим останалите?
Миналата година загубихме блестящата Ейми, тази Уитни. Поклон пред таланта им и благодаря за музиката, която ни подариха

# 92
  • Мнения: 4 195
Мир на душата и......най - голямата певица за мен. Тя, Майкъл, Фреди.....тримата най - добри .....отидоха си нелепо и рано, не трябваше, дадоха ни много.
Но те ще живеят вечно и много след нас, децата ни ще научат също като нас I will always love you и ще я пеят, и ще и се наслаждават и ще я помнят.
Нека почива в мир!

# 93
  • Мнения: 80
Дано почива в мир!! А ние никога  няма да я забравим, защото всяка нейна песен  означава  много за  всеки един от нас!  Тя ще живее  завинаги в  спомените ми, в сърцето ми , в мечтите ми .....

# 94
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086


Дано почива в мир!

# 95
  • Мнения: 1 512
Невероятен ангел с невероятен глас.Поклон.

"Има някаква зловеща закономерност - великите артисти освен с големият си талант, живеят и с вроден инстинкт за саморазрушение... Сякаш усещат, че големите успехи и върховата им форма са останали назад във времето, и те отключват този самоунищожителен код! Смъртта на тези гениални артисти показва, че талантът е по-голям от материята, и че те са постигнали най-висшата човешка цел - безсмъртието! - "Останалото е мълчание! "
 Шекспир
(В памет на великите артисти)

# 96
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Поклон!  Flowers Rose Flowers Rose

# 97
  • София
  • Мнения: 71
Песента, пусната от Адел, ми е любимата на Уитни, нищо че е в дует. Сега изглежда невероятно, но точно вчера се присетих и си пуснах "Принцът на Египет". Sad

Толкова е тъжно и немалко странно усещането, като гледаш как идолите от детството ти си отиват един по един. Толкова ужасно... възрастно е. no

Да почива в мир. Flowers Rose Flowers Rose

# 98
  • Мнения: 2
жалко но дрогата не прощава  Sad Sad Sad

# 99
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Мир на душата и. Невероятен, невероятен глас, толкова е тъжно когато си отиват от  живота толкова рано  хора като нея.За мен тя бе велика. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


Уитни благодаря!

# 100
  • Добрич
  • Мнения: 958
Много тъжно  Cry  Чуден глас и красота, другото не е важно!
Почивай в мир, Уитни!   Flowers Rose Flowers Rose

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 27 524

Удавяне във вана, независимо какво го предшества, се знае!

Всеки има вътрешни демони и никой не може да съди друг. Това е ясно и не мисля, че някой го прави. Не виждам какво му е хубавото, ако премълчим за миг, минута, денонощие или завинаги, че смъртта й е в следствие на наркотици, лекарства, транквиланти, алкохол? Не е обвинение, констатация е. Неизбежна. Аз поне не съм от хората, дето гнусливо се дърпат встрани от реалността и си казват - страхотна беше, ама цели 48 навърши, кой знае каква болест я е застигнала. Лицемерието е заблуда! Да, страхотна беше.

Друго се чудя - отрепки като Боби Браун, като онзи на Ейми Уайнхаус, и т.н. все са живи, все невредими и все доживяват до завидна старост. А техните т.нар. подопечни в дрогата си отиват преди тях. Защо?

# 104
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Не виждам какво му е хубавото, ако премълчим за миг



Отдава се почит. Това му е хубавото. Поне за миг да си кажеш "един страхотен човек си отиде, поклон", а не "тъжно, НО едикво си..." На мен поне ми е грозно!

Общи условия

Активация на акаунт