Пюрета OVKO

  • 5 110
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
И Йоанна ги пробва - харесва най-много ябълки и праскови с извара, ябълки, праскови и банани, ябълки и банани с йогурт. Пробвахми е горските плодове, според мен има доста захар.  Зеленчуково не съм взимала, но заек и пиле със зеленчуци беше тотално отхвърлено Sick Доста беше гъсто, направо твърдо, пък и на вкус май не беше много добро според мен... Ще взимаме плодовите Peace

# 16
  • Мнения: 639
Според мен месните са много гадни.На Ганчев са много по-хубави.Плодовите на Хаме също са по-хубави,а цената не е по-различна.

# 17
  • Мнения: 870
Ние пробвахме плодовите и ни харесаха много по 1.10 ги купуваме

# 18
  • Мнения: 643
Моето чадо, направо е лудо по -  плодовите им пюрета, големи сме вече за зеленчукови, но горските плодове са разкошни. ПОне така смята дребния, за първи път го видях да изяжда цяло пюре от както се е родил. #Crazy

# 19
  • Мнения: 3 042
Моят син също много ги харесва тези пюрета, но ние ядем само плодовите и тези с изварата и йогурта /за другите - сме вече големички, ядем от детската кухня/. Плодовите ги копувам по 1,10лв, а тези с изварата и йогурта по 1,35лв.

Плодовите на Хаме също са по-хубави,а цената не е по-различна.

На последък доста увеличиха плодовите пюрета на  Хаме, не мога да цитирам в момента цени, защото пюретата който имам от тази марка в момента в къщи нямат етикет с цена. Единствено боровинките с извара имат и цената е 1,70лв, а до колкото си спомням пюрето само с малини беше ок.1,35лв.

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 09:10 от rubi

# 20
  • София
  • Мнения: 131
А пък моето дете хич не ги хареса  Sad, но той си е доста капризен.

# 21
dnec dadox pure ovko c jabalki i kruchi na ani i i xareca.

# 22
ANI NE JADE ZELEN4UKOVITE A CKORO NABLIJAVA DA I DAM IC MECO I CE 4UDIA KAK DA I GO PREDLFZA.

# 23
  • Мнения: 195
Освен в магазини 345, другаде продават ли се в София?

Фантастико,Щъркел

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Освен в магазини 345, другаде продават ли се в София?

Фантастико,Щъркел
БИЛА

# 25
  • Мнения: 1 000
Ние сега започваме да се захранваме, но това с тиква, ябълка и морков много допада на малкия......на мен също Simple Smile и за мен остава

# 26
  • Мнения: 577
много са хубави пюретата досега само такива сме яло и много харесаха на сина ми.Сега вече сме на кухня,но събота и неделя пак му давам от тях.

Общи условия

Активация на акаунт