Начкови от Мировяне - лъжци и мошеници

  • 9 696
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
едно дело за клевета от полицията , макар че видеозаписът не се приема за доказателство ?

# 16
  • Мнения: 1 138
едно дело за клевета от полицията , макар че видеозаписът не се приема за доказателство ?

мисля си, че хората не компетентни по дадена тема не трябва да коментират.

# 17
  • София
  • Мнения: 221
На тези ли адвоката беше някакъв ,който оглавявал протестите против шистовия газ и е свързан с Алексей Петров ?

Да.

# 18
  • Мнения: 1 525
Гледах предаването.
Бях гледала преди и това, което се даде в новинарските емисии.
Съжалявам се, че повярвах на упреците към полицаите.
Хубаво е, че може и по-късно, но се показва каква е истината.

# 19
  • Мнения: 654
и какво е разкрил Васил Иванов -  нищо ,
просто е дал някакъв видеозапис , записан от други , все такива са му ''разкритията '' на този мошеник .
Я ни разкажи ти тогава.
Знаеш ли колко малко бяхме хората които се чудеха защо беше нужно това.
Всеки ден се извършват обиски и арести.
Това им е работата на полицаите.

# 20
  • Мнения: 6 441
В този случай бях сигурна, че няма полицейско насилие. Не гледах много подробно, но написаното тук ми стига, за да разбера, че Начкови наистина са злоупотребили с негативната нагласа към полицаите напоследък.

# 21
  • Мнения: 32
От самото начало знаех че лъжат,магазинчето е в нашия квартал и всички знаят,че цигари без бандерол се продават именно при тях.Не очаквах обаче лъжата им да се разрастне чак толкова и да пострадат невинни служители на МВР.Начкови от години си вадят хляба с търговия на алкохол и цигари,внасят ги от Гърция,естествено без бандерол.Отвратих се когато започнаха да правят пресконференций и да искат оставки.Що за наглост? ShockedСтана модно да се реве от "полицейско насилие"!И кои реват-мошениците на които мястото им е в затвора!Браво на Васко Иванов за смелостта.А политиците ни си нямат хал хабер какво става,те са много,много далече от хората.

# 22
  • Мнения: X
Хайде сега Цецо Цветанов да награди Васил Иванов за добре свършената работа!

# 23
  • Мнения: 343
аз пък да питам: как така от МВР не са сетили да прегледат тези записи и да си съберат необходимите свидетелски показания  Thinking

И аз това се питам. И изводът хич не ме кара да се чувствам сигурна, че полицията може да опази мен или когото и да било друг. Защото какво излиза сега - полицията не бие, но не може да проведе едно просто вътрешно разследване, даже когато става въпрос за оневиняването на собствените й служители? И трябва журналист да й върши работата? Това не е и не може да бъде нормално.
Нищо чудно, че са станали толкова нагли престъпниците. Залавянето им не става само с денонощна работа и малко сила, трябва и акъл. И то доста. Все пак. 

# 24
  • Мнения: 427
Вече отдавна трябваше да съм свикнала с коментарите на ССФ , но бога ми , защо ли не мога  ooooh! Разбира  се че за всичко случващо се вчера , днес или утре ще ви е виновен ББ и сие .  ooooh! Пропуснахте само да му хвърлите вина и за глобалното затопляне , и за трагедията в с. Бисер . Мнооооого сте жалки да знаете . Чудя се , защо не сипехте същата помия върху предишното правителство  Thinking А , да , защото там при тях живота ви процъфтяваше , дори имахте кинти за почивка на Сейшелските острови  Outta Joint
 Една птичка пролет не прави . Това не са мои думи , нима очаквате един човек дошъл скоро на власт , с вълшебна пръчка да оправи разрушенията и кражбите на разни там правителства , продължили 20 години  Shocked ?
Ако смятате че е възможно , вместо да сипете тук кал и помия , идете и се кандидатирайте за определен пост по своите възможности . Да видим вие какво бихте направили за 365 дни  Twisted Evil
Това сме ние българите , вместо да се радваме че нещо хубаво се случва в държавата ни , ние се стремим по всякакъв начин да го опорочим . Tired То и затова историята ни в скоро време ,ще си остане само " история " ...................

# 25
  • Мнения: 2 280
Значи вместо тези цървули да са в затвора, те правят групи във фб и уволняват полицаи.

# 26
  • Мнения: 6 206
и аз знаех, че на тези не им е чиста работата
то беше ясно и за децата, но по-интересно е - журналистите толкова ли са тъпи или се правят?
само този младеж васко ли е най-прозорливия
пред очите ми са как ани цолова и този новия от битиви лееха крокодилски сълзи за горкото онеправдано семейство
интересно сега ще продължат ли темата или ще мълчат като, айде да не казвам думата
щото примерно аз нова не гледам....

най-хубавото от цялата ситуация е обаче, че някой обърна внимание на безбандеролните цигари
за пръв път виждам хора, които ги е страх да ги разпространяват /за последните 20 години нямам такъв спомен/
сега когато спрат да ме спират циганките и да ми предлагат цигари, ще призная работата за свършена

# 27
  • Мнения: X
Вече отдавна трябваше да съм свикнала с коментарите на ССФ , но бога ми , защо ли не мога  ooooh! Разбира  се че за всичко случващо се вчера , днес или утре ще ви е виновен ББ и сие .  ooooh! Пропуснахте само да му хвърлите вина и за глобалното затопляне , и за трагедията в с. Бисер . Мнооооого сте жалки да знаете . Чудя се , защо не сипехте същата помия върху предишното правителство  Thinking А , да , защото там при тях живота ви процъфтяваше , дори имахте кинти за почивка на Сейшелските острови  Outta Joint
 Една птичка пролет не прави . Това не са мои думи , нима очаквате един човек дошъл скоро на власт , с вълшебна пръчка да оправи разрушенията и кражбите на разни там правителства , продължили 20 години  Shocked ?
Ако смятате че е възможно , вместо да сипете тук кал и помия , идете и се кандидатирайте за определен пост по своите възможности . Да видим вие какво бихте направили за 365 дни  Twisted Evil
Това сме ние българите , вместо да се радваме че нещо хубаво се случва в държавата ни , ние се стремим по всякакъв начин да го опорочим . Tired То и затова историята ни в скоро време ,ще си остане само " история " ...................

Колко много глупости..

# 28
  • Мнения: 10 547

Ти си от онези 11%, нали?

Че то е ясно, че няма насилие при показни полицейски акции.

# 29
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Хайде сега Цецо Цветанов да награди Васил Иванов за добре свършената работа!

Няма нужда да го награждава. Важното е, че ще има справедливост за обикновените полицаи, които станаха жертва на интриги и бяха незаслужено наказани. На тях трябва да се извини Цветанов.
Много нахално написано от твоя страна. И една несправедливост да бъде поправена е много за нашата държава. Затова е много просташко да се напада Васил Иванов, който просто си е свършил работата. Доста хора биха се радвали този фарс да продължи.

Общи условия

Активация на акаунт