Как обичате да се събуждате?

  • 3 573
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 252
... със слънце!

# 16
  • Мнения: 2 022
По идея трудно свързвам в едно изречение думите "обичам" и "събуждам".

 smile3521

Обичам да се събуждам от слънчевите лъчи (спалнята ни гледа на югоизток). Тогава знам, че денят ще бъде хубав. Ако е мрачно, не ми се иска да се събуждам. Grinning

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Наспана обичам да се събуждам. Но с двегодишна фурия няма да ми се случи скоро. Обичам и като се събудя да грее слънце и да мога на спокойствие да си изпия кафето с 2 цигари, без да ме пришпорват 100 задължения. През почивните дни мъжът ми успява да ми осигури спокойно кафепиене, но дребната си става към 7 и държи не просто да ме събуди, а трайно да ме разсъни.

# 18
  • Мнения: 631
За мен е идеално да се събудя сама т.е. без някакви аларми, ангажименти и т.н.т., а перфектното събуждане е сама в неделя сутрин и навсякъде в къщи да е тихо, да си направя кафе и да се излежавам с книга в ръка около 4-5 часа Mr. Green
П.П. Не ми се е случвало от много години или ще ме събудят децата или мъж ми или скапаната аларма за работа)

# 19
  • Мнения: 3
Най-добре се чувствам когато се събудя наспана и преди всички останали. Обичам да имам време на спокойствие да си направя сутрешния тоалет и да се поогледам дали има нещо за вършене преди да са се събудили шушумигите. И е страхотно ако успея да се добера и до компютъра да погледна тук таме по нещо Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 999
Идеалното ми събуждане е тогава, когато усетя, че повече не мога да спя. Да е достатъчно рано, за да не се окаже, че съм си проспала деня, и достатъчно късно, за да се чувствам отпочинала.
В събота и неделя мразя да си правя сутрешни, та дори и обедни уговорки.  Харесва ми да се шляя, да се подмотквам по пижама, дълго да пия кафе и да не бързам за никъде. Много ме изнервят съботно-неделни детски рождени дни от 11 ч.

# 21
  • Мнения: 2 175
Със секс.. И след това чаша кафе в леглото и закуска..

# 22
  • Мнения: 2 052
По-миналото лято си бях създала ритуал на вълшебно събуждане.
Събуждане - в 5.  Flutter Правя си чаша мляко с нес и излизам на някоя от терасите с панорамна гледка към морето. Следващият около половин час е вълшебен - от мастилено синьо с безброй звезди небето леко започва да изсветлява в единия край, а в другия луната и звездите са ярки, а помежду им има толкова много цветове и нюанси и отблясъци по повърхността на морето. Гледам като хипнотизирана до пълното изгряване на слънцето, след което слизам да си направя бърза закуска и да си подредя в главата програмата за деня. Нахлузвам банския, от 7 до 8 навъртам дължини в  басейн, след което до 10 и нещо се пека. И съм се събудила.  Party
След това нерядко съм се връщала към тези моменти и са ме изпълвали с много хармония.

Когато не съм сама обичам редките моменти, когато се събуждам преди него и мога да го погледам как спи.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма значение как се събуждам, щом не съм заспивала...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Обичам да се събуждам сама, без навити аларми и т.н.
Обожавам целувката на сина ми за "Добро утро" и цялото слънце и всичко най-хубаво на света, събрани в една усмивка, две детски очи и протегнатите за прегръдка ръчички.
С чаша хубаво, черно кафе.
Да постоя малко сама и на тишина.
После всичко останало.

# 25
  • Мнения: 934
Само да е топло. Всяко друго събуждане под 1-2-3 завивки е кошмарно.

# 26
  • Мнения: 105
Наспана и отпочинала, а когато усетя, че и кафето вече е готово...ууу, перфектна комбинация.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 283
Като студентка обичах да ставам в събота рано-рано, за да имам повече време за мързелуване и помотване. Mr. Green  Сега ставам по-късно, но и помотването е спомен Simple Smile Не се оплаквам - с любимият до мен всяко утро ми носи радост, но се радвам, че имах възможността да живея сама и да се нарадвам на своята си компания Peace

# 28
  • Мнения: 11
С кафе!
Докато чакам кафеварката, пускам духалката в банята и  лека музика, но не винаги. Два портокала на сок се изпиват веднагически, плюс някакви бисквити. После рутинните утринни занимания Половинката вече готова отива да приготви возилото и ми звънва.  Бегли приказки пред входа и толкова.

# 29
  • Мнения: 17 407
Без главоболие, ако може!
Само един отговор "секс", не мога да повярвам.

Общи условия

Активация на акаунт