Поредната банална тема за зъбите - Вярно ли е?

  • 1 271
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
На моя приятелка първите `и зъби са избили, когато е станала на 3 годинки. Но пък сега са много здрави........ Няма спомени да е било мъчително, но това май е съвсем друг случай и ти нямаш предвид чак толкова късно избиване. Тогава и детето е по-голямо и може би по-лесно понася болката.

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На моя му пораснаха на 9,5 месеца 4 навеснъж. Не
сме имали проблеми.

# 17
  • Мнения: 275
Не бой се бейби! На Йоанка й поникна на 10я месец първото. Не мога да кажа, че е имало проблеми. До бебето си е, ако ще го боли на 4 месеца, значи ще го боли и на 1г.
А това за здравето на зъбите ... и зъболекари са ми го казали и се моля дъщеря ми да няма моите болни зъби  newsm17

# 18
  • Мнения: 8 769
...че колкото по-късно избият първите зъбчета - толкова по-трудно и болезнено е? Венеца се втрърдявал и по-трудно избивали? newsm78
Нямам подобни наблюдения. Дъщеря ми извади първо зъбче на една годинка, без да разберем. Останалите зъби също извади лесно и без ексцесии.

# 19
  • Мнения: 3 491
Не знам какво се разбира под "късно". На първото ми дете избиха в края на 5-я месец, на второто в края на 9-я. И при двамата е нямало проблеми и неразположения с избиването. А що се отнася до това колко са здрави - малкият е с по-развалени зъби от батко си. Има много различни фактори, които развалят зъбите.

Общи условия

Активация на акаунт