Да будя ли заспало наакано бебе?

  • 13 635
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275
И ние я събуждахме и миехме  Peace

# 16
  • varna
  • Мнения: 404
Моята дъщеря също ака докато я кърмя.След като се нахрани я изчаквам да се уригне и сменям памперса.Така си остава с чисто дупе до следващото хранене.През ноща памперс не сменям,но тя и не ака вечер.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И аз будех ,за да сменям памперса.

# 18
  • Мнения: 914
Случвало ми се е с голямата ми дъщеря,когато беше бебе и винаги съм я будила да оправим дупето.Ако остане до сутринта със сигурност ще е "пламнала".

# 19
  • Мнения: 109
Да,будех ги за да сменим памперса,след това пак на цицката за да заспят Grinning

# 20
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Категорично да е моят отговор.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 768
Сменях памперса след хранене. През нощта също съм будила за смяна на памперс.

# 22
  • Мнения: 99
Задължително след всяко ядене акахме и задължително миех дупе и сменях памперс. Предполагам ще е по-нервно ако се подсече или спи наакано - та съветвам те да не рискуваш.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 609
Задължително сменям наакан памперс. И да спи, будя я и я мия. После й давам пак да суче и тя си заспива.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 121
задължително, ако не искаш после да се чудиш как да лекуваш подсечно дупе или по-лошо - пикочна инфекция.

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не го буди, сменяш го както си е заспало.

# 26
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не съм будила детето, нито да го кърмя, нито да му сменям памперса. Често ми се случваше вечер след баня малко преди да заспи / в полусън / да се наака. Сменяла съм го внимателно без да го събуждам използвах кърпички на Памперс. Не мога да си представя как заспало бебе ще се събуди за смяна на на памперс и ще се мие на всичкото отгоре  Shocked

# 27
  • Мнения: 8 893
Сменях внимателно, успявала съм без да я събудя. Не бих оставила бебе с наакан памперс, независимо колко е проблемно приспиването.

# 28
  • Мнения: 506
Мерси на всички за отговорите.

Не го буди, сменяш го както си е заспало.
Е,аз нямам предвид да го будя детето за смяна на памперс,а че като го сменям и то се буди.
Общо взето сменяме по 10-тина памперса дневно:)

# 29
  • Мнения: 8 893
Е,аз нямам предвид да го будя детето за смяна на памперс,а че като го сменям и то се буди.
Общо взето сменяме по 10-тина памперса дневно:)
Е, всички от тези 10 пъти ли е заспало? Случвало ми се е да сменян памперс и дребното да спи, но по-скоро е било инцидентно, а не практика.

Общи условия

Активация на акаунт