Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за оставянето на бебета да стоят изправени?
Какви са някои рецепти за приготвяне на пащърнак?
Защо децата губят апетит по време на усилено зъбоникненe?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за оставянето на бебета да стоят изправени?
-
Какви са някои рецепти за приготвяне на пащърнак?
-
Защо децата губят апетит по време на усилено зъбоникненe?
-
Какво мога да направя, за да помогна на детето си да преодолее нежеланието си да яде?
-
Кога е подходящо да въведете глутен в диетата на детето си?
Ухаа,представям си каква е тръпката.
Добавих малко масло накрая и готово.

Добре, че пада по дупе и не се удря, много му е кеф да се изправя вече.

Не смея докато спи, ще се събуди задължително. А понякога я хващам в спокойно състояние, докато е съсредоточена в нещо.
Пюре давам от големите бурканчета вече.
Не знам вече какво да й давам за обяд.Не харесва вече нищо.Дано да е само временно,защото в чудо съм се видяла.Яде само попарата с охота.Тя я засища най-много.Дори и на кашата се мръщи вече,а преди й беше любима.


Не, че не са вкусни 