Отговори
# 45
  • Мнения: 84
Да,за това се "оцъклих"  newsm62 Пък и бях чела една тема, в която мамата се оплакваше, че нейното бебе отказвало да яде от шише и го храни така...млякото с лъжичка!
Сигурно е кошмар!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 149
Е, да, в такива случаи наистина е голям зор. Аз съм чувала за кърмени бебета, които отказват да пият вода с биберон, и майките им я дават с лъжичка. Или пък умишлено им дават с лъжичка, за да не ги отбият преждевременно... Както и да е - отклонихме се от темата

# 47
  • Мнения: 55
с две ръце за микровелето, без него съм наникъде

# 48
  • Мнения: 80
Аз също съм претопляла водата за АМ само с мокровълновата  Peace

# 49
  • Мнения: 21 280
С микровълнова - не , преварена - да

# 50
  • Мнения: 3 794
Аз пак ще кажа, без да искам да засегна някого, но защо не си купите уред за затопляне, особено пък за бебчетата, които са изцяло на АМ  newsm78 За МФ съм чела много негативни мнения. Този уред после може да се ползва и за пюрета, които не знам как иначе ще топлите в МФ.

# 51
  • Мнения: 255
Аз пак ще кажа, без да искам да засегна някого, но защо не си купите уред за затопляне, особено пък за бебчетата, които са изцяло на АМ  newsm78 За МФ съм чела много негативни мнения. Този уред после може да се ползва и за пюрета, които не знам как иначе ще топлите в МФ.

Без да съм ползвала такъв уред ще кажа, че според мен той затопля до телесна температура, а водата за приготвяне на млякото трябва да е по-топла. Някои млека не се разтварят в по-хладка вода. Може и да греша.  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 1 149
пюрета, които не знам как иначе ще топлите в МФ.

Аз ги топля в микровълновата (пюретата).... Не съм имала проблеми

# 53
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
И аз съм затопляла инцидентно пюре в МФ. Просто за кратко и после се разбърква хубаво. Simple Smile Няма проблем да се затоплят там, а и тези, които ползват редовно МФ за водата си знаят долу горе колко секунди да държат, за да стане точно водата.

# 54
  • Мнения: 11 846
За директна консумация съвсем до скоро нищо не съм топлила в МВ, и сега го правя рядко. Винаги топля храна и напитки на водна баня или котлон, навремето за АМ си прибирах гореща вода в термос и си ползвах от там.

# 55
  • София
  • Мнения: 44 131
да, ползвах и за стопляне и за преваряване.
ако не искаш да ползваш и да дзиндзиркаш до котлона, може вечертада си сипваш вода в термус(не метален) и да я ползваш сутрин.
И пюрета топлех, какъв е проблема за топлене на пюрета, не разбрах???

За врудите от ползата, всеки си преценява, за мен са доста преекспонирани.

# 56
  • Мнения: 6 713
Да, ползвам

# 57
  • Мнения: 80
Топлила съм и пюрета в МВ , просто държиш 30-40 сек  после разбърквам и винаги съм ги опитвала първо аз , за да проверя дали не горещо и тогава съм давала на детето.

# 58
  • Мнения: 2 011
Водата  за млякото топля  там. Топля  също и пюрета  като  ги опитвам първо аз да не са горещи!  Peace

# 59
  • Мнения: 814
Преди ползвах микровълнова за водата на млякото (сега я ползвам главно за храни). Но допускам, че може би това не е най-добрия вариант за топлене водата за АМ... Преди и аз пусках тема по същия повод, но за ел. кана. От сегашния си опит мисля, че все пак ел. кана е за предпочитане в случая, така че ако успееш - опитай с нея.   

Общи условия

Активация на акаунт