Астрология-2 тема

  • 104 595
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 720
А аз да попитам къде четете за транзитите? Някъде бях чела, че транзитите на тежките планети, дават по-мащабните и продължителни промени?

# 61
  • Мнения: 0
да, Тереза така е...но аз лично не държа да подписвам официално брак..примерно и ето- и аз мога да си остана "безбрачна".  Laughing А това, което ти имаш впредвид- разбирам те, ами да човек ако има някаква тежка констилация в личностен план..може това да доведе до това да предпочете да бъде сам..

Булгари- и аз се консултирам с Ани. За мен тя е отличен астролог, с много дълбок поглед и нюх за нещата.
Много я харесвам и подхода й също.

Джен за транзитите аз пак ще кажа, че е добре да се погледне цялата карта. Защото има конкретни значения, но важно да се види цялата картина.
Като цяло значи, че ще бъдеш вдъхновена за някакви промени и инициативи, но в същото време може да се подхлъзнеш заради нереалната ти преценка и прекаления опитимизъм и да изпиташ дълбоко разочарование от това, че не си успяла в инициативите си.

Да ви кажа, аз при транитите гледам най- много и задължително Сатурн....и след това управителя на Асцендента ми и управителя на слънчевия ми знак. (прогресии или транзити) Това според мен са най- така.. имащите значение..според мен..така като за начало Peace

Херцен
- картата не се отваря

# 62
  • Мнения: 0
Сташа- аз чета марч и макевърс почти за всичко Crazy

# 63
  • Мнения: 4 720
А някъде в Интернет?
А иначе за транзита на Уран през 3-ти като цяло промени, в работа, в местожителство/може и в рамките на града/ и пътувания.

# 64
  • Мнения: 2 132
Ами Рири, Сатурн ми е в съвпад с нат. Плутон в момента Simple Smile Асцедента ми е Козирог. Но ето картата:

# 65
  • Мнения: 7 792
.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 17:47 от Herzen

# 66
  • Мнения: 0
джен..това, което виждам е, че сатурна ти влиза в 10 дом, на трон по дом, там ти е нат. сатурн, това е управителя на хороскопа ти, предполагам в следващите 2 години ти предстои някакво повишение, някакво издигане в службата...

Прогресивната луна се движи към 8ми дева- това е проявяване на някакво творчество, инициативност, общите дела с партньора, прогресивно слънце и венера са в 4ти дом, ще ти направят съвпад с натален мерк....ами за мен това са най важните транзити и прогресии за теб..знам ли..може да тръгнете да сменяте жилище или пък да правите ремонт, може да искаш да предприемеш нещо в дома си и ще водите някакви дискусии за това...ама опозицията с нат плутон в 10то дом- може в един момент да ти дойде малко в повече цялата парлама!
Но пък опозицията винаги води до острата нужда от действие Flutter

Херцен- ще погледна малко по- късно Peace

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 09:00 от Riri

# 67
  • Мнения: 2 786
Аз пък тия дни се зачетох за композитите - не бях обръщала много внимание на този дял от астрологията, но сега се зачетох. Естествено започнах първо с нашата композитна карта и поне 3-те неща, които проверих, съвпадат.  Grinning Не знаех, че по асцендента на композитната се съди за обстоятелствата на запознанството.  Sunglasses

# 68
  • Мнения: 3 181
Композитите съм ги гледала преди години.
Какво четеш?

# 69
  • Мнения: 0
не можах да видя картата на Херцен...но на какво бих обърнала внимание- зле аспектиран юпитер,кофти аспекти с транзитен, 5ти дом, прогресивна и натална  луна...като,че ли там бих гледала.

някой друг за забременяване знае ли нещо особено, което се гледа?

За композитите- аз ги открих преди синастрията между другото Laughing...знам,че когато една двойка има силен и хубав композит- това е добре..съответно композитите показват как действате  заедно Wink

# 70
  • Мнения: 2 786
Ани, чета записките на един астролог, когото познавам, по темата. Намерих и малко инфо в нета, но тя ще ми е допълнителна.

Рири, теми като забременяване, деца, смърт съм оставяла на естествения ход на нещата и не съм задълбавала в астрологичните прояви.  Flutter


Лека!   bouquet

# 71
  • Мнения: 2 265
не можах да видя картата на Херцен...но на какво бих обърнала внимание- зле аспектиран юпитер,кофти аспекти с транзитен, 5ти дом, прогресивна и натална  луна...като,че ли там бих гледала.

Аз видях картата, но вече я няма  newsm78 . До колкото успях да видя Сатурн беше в градус на стерилитета, но Луната беше в Скорпион /плодовит знак/.

Обаче защо мислиш, че трябва да се гледа Юпитер ? Не трябва ли по-скоро да се види Луна, Венера, Плутон и Меркурий, както и Сатурн. Също така и върха на 5-ти дом, знака и планетите в него...

Edit: Ох, вярно, че Юпитер в плодовита планета  ooooh! ...

# 72
  • Мнения: 2 132
Признавам, че само съм ги виждала тези композити в астро.ком. Това осреднена карта ли е? Гледам, че там има няколко метода за направа. Вие кой ползвате?

# 73
  • Мнения: 0
Слънце: какъв е този градус на стерилитета, къде се пада?

Ами Джен и аз там гледам...аз много харесвам да гледам карти в стила на швейцарските астро форуми...Въпроса, че там на композита ми излиза- 2ри дом управител водолей, а на всички други управителя е риби? а тея swissforum по принци карите са пушки- много точни и много детайлни!

не знамм...

значи композита не описва чувствата ви един към друг, той е енергията на вашата връзка. вашата връзка като ваше дете!

# 74
  • Мнения: 24
Здравейте, тъй като темата ми е изключително интересна, си позволявам да се включа с един въпрос.

Тъй като съм в доста труден период смятам, че имам нужда от астролог, който да ме насочи или по-скоро да ми начертае възможностите, които ще се появят на база избора, който ми предстои да направя. Не мога да си разчета картата и може би ми трябва професионален съвет.
Ходила съм при Антоанета (до колкото знам е доста известна), но последният път някак си ми каза неща, които или рязко са се променили или просто не е разчеал правилно картата.. не знам.

Ще ви бъда адски благодарна ако ми препоръчате някой специалист:)

Общи условия

Активация на акаунт