Астрология-2 тема

  • 104 494
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 805
Искам да попитам много ли е лоша комбинацията Слънце в 12 дом?

# 736
  • Мнения: 1 529
Аз имам рожденно слънце в 12 дом. Но мисля, че по-големите ми проблеми идват от опозицията на слънцето с плутон.
Какви други аспекти имаш?

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 10:57 от zaiko

# 737
  • Мнения: 2 265
Не, защо да е лоша ?
Аз също имам Слънце в 12ти дом, характерното за тази позиция е работа в сянка. Не обичаме много да блестим както тези със Слънце в 1ви, например.

Зависи и в какъв знак се намира Слънцето, кой дом управлява и какви аспекти сключва.

# 738
  • Мнения: 2 805
Не, защо да е лоша ?
Аз също имам Слънце в 12ти дом, характерното за тази позиция е работа в сянка. Не обичаме много да блестим както тези със Слънце в 1ви, например.

Зависи и в какъв знак се намира Слънцето, кой дом управлява и какви аспекти сключва.

Благодаря  Hug
Зайко и на теб Hug

Ходих при астролог за себе си, но това се отнася за дъщеричката ми. Какви други аспекти да Ви кажа, как да видя в какъв знак е Слънцето.

Уплаши ме, защото ми каза, че тези деца със Слънце в 12 дом са по-кекави, и боледуват повече. И като се зачетох - съвсем непрофесионално - в интернет видях само негативи за тази позиция.

# 739
  • Мнения: 3 922
Уплаши ме, защото ми каза, че тези деца със Слънце в 12 дом са по-кекави, и боледуват повече. И като се зачетох - съвсем непрофесионално - в интернет видях само негативи за тази позиция.
Това изобщо не е вярно! Що за астролог ти е казал подобно нещо?

Има нова тема. Защо пишете в тази?

# 740
  • Мнения: 2 805
Уплаши ме, защото ми каза, че тези деца със Слънце в 12 дом са по-кекави, и боледуват повече. И като се зачетох - съвсем непрофесионално - в интернет видях само негативи за тази позиция.
Това изобщо не е вярно! Що за астролог ти е казал подобно нещо?

Има нова тема. Защо пишете в тази?

Ами известен, добър според мен.
Все пак не прави хороскоп за детето, а за мен. И аз реших да попитам за здравето на детето и ми каза, че е със Слънце в 12 дом. Възможно е да е имало и други аспекти, които да е видяла и да не ми е споменала, но говорихме за Слънцето в 12 дом.

# 741
  • Мнения: 3 181

Има нова тема
Защо не я попита , на какво се дължи подобно тълкуване? Винаги трябва да има няколко ас,пекта/ конфигурации/ позиции, които да потвърждават дадена характеристика и събитие. Не знам кой е астролога, но да каже подобни неща newsm78 и да ги поднесе по такъв начин Thinking, за здраве се гледа и 6 дом, господар, аспекти, планети в него, само едно Слънце в 12 дом............

Последна редакция: сб, 30 мар 2013, 10:36 от ani27

# 742
  • Мнения: 3 922
Не може само от един аспект да се отсъди дали човек ще боледува повече или не.
То ако беше толкова просто всеки щеше да е астролог Laughing
Има си цял алгоритъм за изследване на тази тема в хороскопа.
Ще преразкажа какво казва един от най-известните класически астролози още от средновековието - Уилям Лили.
Здравето зависи първо от изгряващия знак (асцендента) и неговият управител, които определят живота и темперамента на натива. След това от Слънцето (указващо жизнеността на духа) и Луната. Ако те са силни - човек ще е здрав, и обратното. На трето място - от шести дом и неговият управител. На четвърто място - от планетите в шести дом. Пето - от седми дом и неговият управител като противоположен на първи.

Така че от едно Слънце в 12 дом нищо не може да се каже. Аз съм със слънце в този дом, обаче това ми е най-силната планета в картата, с най-висок бал. Като дете боледувах основно от зачервено гърло , други сериозни здравословни проблеми не съм имала и до днес. Но аз съм със силен асцендент и Юпитер в първи дом, което си е допълнителен плюс за здравето.

# 743
  • Мнения: 1 529
Аз също страдам от разни хронични заболявания, но според "звездите" те се дължат на други планети в картата, а не на самото слънце в 12 дом. Коя зодия е детето?

# 744
  • Мнения: 2 805
Аз също страдам от разни хронични заболявания, но според "звездите" те се дължат на други планети в картата, а не на самото слънце в 12 дом. Коя зодия е детето?

Телец, с асцендент Овен.

# 745
  • Мнения: 1 529
Не съм голям корифей в астрологията, но някакси не мога да си представя слънце в 12 дом телец, а асецендент овен. Направи една карта тук, за да провериш дали е вярно:

http://www.astroto.com/

# 746
  • Мнения: 2 805
Не съм голям корифей в астрологията, но някакси не мога да си представя слънце в 12 дом телец, а асецендент овен. Направи една карта тук, за да провериш дали е вярно:

http://www.astroto.com/

зайко, пишем в нова тема - аз съм се объркала, асцендента й е Близнаци.

# 747
  • Мнения: 8
Искам да попитам много ли е лоша комбинацията Слънце в 12 дом?
тези хора май не се притесняват от Слънцето си в 12 дом  Simple Smile

Маргарет Тачър
Мадона
Александър Бел
Хенри Форд
Путин на к12
Линда Гудман
Жан Морен
Блез Паскал
Джон Наш
Махатма Ганди

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 17:48 от omi

# 748

Общи условия

Активация на акаунт