Почина Александър Авджиев

  • 4 780
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 12 390
http://dnes.dir.bg/news/zhurnalist-konchina-alexandar-avjiev-10533548?nt=4

Не мога да повярвам... Бог да го прости! Flowers Rose

# 1
# 2
  • Мнения: 3 661
Бог да го прости! Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
 Sad

Нека почива в мир!

Лицето му ми вдъхваше такова спокойствие. Свързвах го с безгрижните си детски години, когато водеше "Добро утро"

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не искам да повярвам...

Мир на душата му. Flowers Rose Flowers Rose

# 5
  • София
  • Мнения: 15 486
  Нека бъде светло на душата му!  Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • София
  • Мнения: 8 000
Току що прочетох и аз новината.  Cry
Не знам какво става, защо толкова много хора си отидоха през последната година-две...
Израснала съм с неговото предаване, Бог да го прости!  Cry

# 7
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Да почива в мир..Стига,какво става напоследък.......... Cry

# 8
  • Мнения: 1 446
Беше ми адски неприятно като чух,че е болен. Помня го от дете с предаването му.
Надявах се да може да се излекува. Нека почива в Мир.

# 9
  • Мнения: X
И аз го помня от детските си години.
Поклон пред паметта му.  Flowers Rose Flowers Rose

# 10
  • Мнения: 15 379
Ужасна черна серия!

Светлина на душата му!

# 11
  • София
  • Мнения: 749
Чувствам Сашо Авджиев и "Добро утро" като част от младостта ми. Даже благодарение на това предаване намерих името на първото си дете. Бях бременна и гледах интервю на Пламена Гетова в "Добро утро" и тя спомена двете си дъщери Яна и Деница. Тогава реших, че Деница е чудесно име за дъщерята, която носех.
Много ми е тъжно като умират хора, оставили някакъв отпечатък в живота ми... Усещам как умира част от мен.  Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чувствам Сашо Авджиев и "Добро утро" като част от младостта ми.

така е, да.

Тъжно и нелепо... Нека душата му намери покой  Praynig... отишъл си е за няма и месец след диагнозата...

# 13
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Лека му пръст  Flowers Rose Flowers Rose Спомените ми за него са от предаването Добро утро по БНТ...

# 14
  • Мнения: 234
Стига вече.....

Мир на душата му

# 15
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
 Flowers Rose Flowers Rose

# 16
  • Мнения: 10 547
Много жалко! Съболезнования на близките. Поклон пред паметта му.

# 17
  • Мнения: 6 365
Много жалко, беше приятно и интелигентно телевизионно присъствие. Още по-жалко е, че вече едва ли може да има такова телевизионно присъствие, с обръщането на медията към лъскавото и пошлото.

# 18
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Много жалко, беше приятно и интелигентно телевизионно присъствие. Още по-жалко е, че вече едва ли може да има такова телевизионно присъствие, с обръщането на медията към лъскавото и пошлото.
Доколкото си спомням, бяха го уволнили от БНТ! Беше добър водещ!

# 19
  • Мнения: 6 365
Да, напусна медията преди модернизирането й, което доведе до сегашния вид. Не само БНТ, но телевизията като цяло. Щото мястото на водещия трябва да се заема от кифла.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ми стана мъчно от тъжната новина. Обичах да гледам Добро утро. Отиде си още една частичка от моята младост (много станаха напоследък).
Поклон пред паметта му!

# 21
  • Мнения: 328
 Praynig
Отиде си едно добро момче
Господи моля Те дай сили на близките му Praynig
да почива в мир

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Flowers Rose  Sad

Наистина човек с много силно присъствие и позитивно излъчване...

# 23
  • Мнения: 8
Бог да го прости човека! Беше харизматичен водещ,ерудиран и доста интелигентен.За жалост вече трудно има водещи на неговото ниво....

# 24
  • София
  • Мнения: 2 613
И на мен ми стана много тъжно като прочетох. И аз помня съботните утрини, когато вкъщи се гледаше "Добро утро". Израснах с това предаване.
Да почива в мир и поколон пред паметта му!

# 25
  • София
  • Мнения: 221
Истински водещ на интерес сутрешен блок. Дано водещите  на сегашните сутрешни блокове, поне малко  се учат от него, че като гледам жалките им смешни напъни
Мир на праха му, толкова млад!

# 26
  • Мнения: 6 713
Много тъжно, да почива в мир... Flowers Rose Flowers Rose

# 27
# 28
  • Мнения: 393
 Praynig PraynigСпомням си го като добър водещ-умен,занимателен,находчив...Вечна му памет! И  сили и кураж на близките му..

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Още от дете много го харесвах и обичах да го гледам...
Поредният голям професионалист и човек, който си отиде без време... Sad
Мир на душата му  Flowers Rose Flowers Rose

# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Жалко. Смотаните днешни журналя скоро съвсем ще са еднооки професионалисти в царството на слепци! Няма да има и кой да им се надсмива!

Сбогом.

# 31
  • Мнения: 5 622
Sad

Нека почива в мир!

Лицето му ми вдъхваше такова спокойствие. Свързвах го с безгрижните си детски години, когато водеше "Добро утро"

Интересно..аз го помня в детските си години като водещ на "Събота късен следобед"  Rolling Eyes

Съвсем скоро имаше призив във Фейсбук за набиране на средства за лечението му.............. Просто не мога да повярвам!
Господи, какво става?!  newsm45

Поклон пред Сашо Авджиев, толкова млад....

Господ да ни дава здраве, само това се моля, всичко останало е толкова незначително и преходно...

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Като научих че е болен, много ми стана мъчно. Познавах го, познавах родителите му също преди доста години.     Нищо не зная от тогава за тях. Бог да го прости. Един възпитан човек, който как можаха да го намесят и с глупости ................................. имам чувството, че това го е уморило.

Детето му трябва да е още ученик.


 

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 2 430
Научих тъжната новина преди минути.
Съболезнования на семейството и близките му.
Винаги ще го свързвам с  "Добро утро",там ако не се лъжа започна и Вяра Анкова да чете сутрешните новини.
Беше успешно предаване и успешен журналист.

# 35
# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 2 148
Мъчно ми стана като научих, че е болен. Жалко, че си отиде толкова млад...

# 38
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Мир на праха му!Съботните сутрини от детството ми,прекарвах с "Добро утро"! Cry Cry

# 39
  • Мнения: 1 715
Мир на праха му!Съботните сутрини от детството ми,прекарвах с "Добро утро"! Cry Cry
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
Цял ден се чудя какво да напиша....ами, отрастнах с него и "добро утро". Толкова спокоен, мил и уравновесен беше и обичах да го гледам.
Да почива в мир!

# 41
  • Мнения: 1 520
Бог да прости Александър Авджиев, беше страхотен журналист.
Няма начин уволнението от БНТ да не го е довършило...

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 958
Поклон пред паметта на Александър Авджиев!
Рядко харесвам някого, но той ми беше любимец. Преди няколко дни чух, че е много болен, а вчера ... Cry Много е тъжно колко хора си отидоха за толкова кратко време.
Дано душата му е по-добро място!

# 43
  • Мнения: 796
Дано почива в мир!

Израснах с предаването му "Добро утро". Професионалист в работата си, за мен беше един от малкото истински журналисти. Поклон пред паметта му!

# 44
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сега ще запаля свещичка в негова памет. Всички около мен близките ми ще запалят.

Общи условия

Активация на акаунт