Почина Александър Авджиев

  • 4 782
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Жалко. Смотаните днешни журналя скоро съвсем ще са еднооки професионалисти в царството на слепци! Няма да има и кой да им се надсмива!

Сбогом.

# 31
  • Мнения: 5 622
Sad

Нека почива в мир!

Лицето му ми вдъхваше такова спокойствие. Свързвах го с безгрижните си детски години, когато водеше "Добро утро"

Интересно..аз го помня в детските си години като водещ на "Събота късен следобед"  Rolling Eyes

Съвсем скоро имаше призив във Фейсбук за набиране на средства за лечението му.............. Просто не мога да повярвам!
Господи, какво става?!  newsm45

Поклон пред Сашо Авджиев, толкова млад....

Господ да ни дава здраве, само това се моля, всичко останало е толкова незначително и преходно...

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Като научих че е болен, много ми стана мъчно. Познавах го, познавах родителите му също преди доста години.     Нищо не зная от тогава за тях. Бог да го прости. Един възпитан човек, който как можаха да го намесят и с глупости ................................. имам чувството, че това го е уморило.

Детето му трябва да е още ученик.


 

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 2 430
Научих тъжната новина преди минути.
Съболезнования на семейството и близките му.
Винаги ще го свързвам с  "Добро утро",там ако не се лъжа започна и Вяра Анкова да чете сутрешните новини.
Беше успешно предаване и успешен журналист.

# 35
# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 2 148
Мъчно ми стана като научих, че е болен. Жалко, че си отиде толкова млад...

# 38
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Мир на праха му!Съботните сутрини от детството ми,прекарвах с "Добро утро"! Cry Cry

# 39
  • Мнения: 1 715
Мир на праха му!Съботните сутрини от детството ми,прекарвах с "Добро утро"! Cry Cry
Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
Цял ден се чудя какво да напиша....ами, отрастнах с него и "добро утро". Толкова спокоен, мил и уравновесен беше и обичах да го гледам.
Да почива в мир!

# 41
  • Мнения: 1 520
Бог да прости Александър Авджиев, беше страхотен журналист.
Няма начин уволнението от БНТ да не го е довършило...

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 958
Поклон пред паметта на Александър Авджиев!
Рядко харесвам някого, но той ми беше любимец. Преди няколко дни чух, че е много болен, а вчера ... Cry Много е тъжно колко хора си отидоха за толкова кратко време.
Дано душата му е по-добро място!

# 43
  • Мнения: 796
Дано почива в мир!

Израснах с предаването му "Добро утро". Професионалист в работата си, за мен беше един от малкото истински журналисти. Поклон пред паметта му!

# 44
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сега ще запаля свещичка в негова памет. Всички около мен близките ми ще запалят.

Общи условия

Активация на акаунт