Стара Загора 72 - Триста тикви плетат шушони, хем бодливи, хем и щекотливи...

  • 76 833
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 988
Ми те другите си имат амортисьори уж...

# 91
  • Мнения: 488
Уж, да!  Peace

# 92
  • Мнения: 534
Здравейте момичета.Имам нужда от малко помощ.Може ли да ми препоръчате детски кардиолог в Стара Загора.Благодаря предварително.

# 93
  • Мнения: 284
Здравейте момичета.Имам нужда от малко помощ.Може ли да ми препоръчате детски кардиолог в Стара Загора.Благодаря предварително.
Май няма такъв,но доколкото знам на всеки 2 седмици идва детски кардиолог от София и преглежда дечица или в ОРБ или ВМИ .

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Здравейте момичета.Имам нужда от малко помощ.Може ли да ми препоръчате детски кардиолог в Стара Загора.Благодаря предварително.
Дъщеря ми се роди с порок и съм я водила на две лекарки в града. До колкото ми е известно и двете са кардилози и педиатри.

Едната е д-р Крумова. Кабинета се намира под 9то ОУ
ул. Граф Игнатиев 64
тел.: 042 680 126

а другата - д-р Динева, под Енергото
ул. "Св. Отец Паисий" №87, вх. А, ет. 5
тел.: 0888 260042

# 95
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Включвам се, за да попитам някой дали е ходил на процедури с Целутрон и ако има такива, моля да ми препоръчате!
Благодаря предварително и хубав ден.
Честит имен ден на всички, цветенца  smile3525

# 96
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Здравейте нахълтвам в темичката ви за което моля да ме извините предварително.Имам нужда от помощ-знаете ли телефон на детския хирург д-р Раичков и евентуално раб.време на частния му кабинет.В нета за съжаление не откривам координати освен само улицата на кабинета му който не ми е близо за жалост.

# 97
  • Мнения: 83
Здравейте нахълтвам в темичката ви за което моля да ме извините предварително.Имам нужда от помощ-знаете ли телефон на детския хирург д-р Раичков и евентуално раб.време на частния му кабинет.В нета за съжаление не откривам координати освен само улицата на кабинета му който не ми е близо за жалост.

Ето какво открих:
Началник отделение - Д-р Н. РАИЧКОВ
Ординатори:
Д-р Димитър Захариев Симов – ординатор – Хирургия
Д-р Живко Иванов Желязков – ординатор – Хирургия; Детска хирургия

Старша мед. сестра - Пенка ИВАНОВА

Телефони:
Началник отделение - 042/ 698 560  Ординатори - 042/ 698 545 
Старша мед. сестра -  042/ 698 561

# 98
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета! Включвам се, за да попитам някой дали е ходил на процедури с Целутрон и ако има такива, моля да ми препоръчате!
Благодаря предварително и хубав ден.
Честит имен ден на всички, цветенца  smile3525

Сестра ми ходеше ето тук: http://www.salonia.bg/cgi-bin/index.pl?_state=MiniSiteGallery&ID=27

# 99
  • Мнения: 284
Здравейте нахълтвам в темичката ви за което моля да ме извините предварително.Имам нужда от помощ-знаете ли телефон на детския хирург д-р Раичков и евентуално раб.време на частния му кабинет.В нета за съжаление не откривам координати освен само улицата на кабинета му който не ми е близо за жалост.
Ето този тел имам аз 0888990449 но е от преди 4г. надявам се да е актуален. За раб.време незнам.

# 100
  • Мнения: 534
Благодаря за отговирите момичета.Записан е вече час за Крумова.

# 101
  • Мнения: 426
Аз имам на Симов - детския хирург, телефона.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сега...!
Поред...
Първо... Тук има и момчета...! С това "момичета" ми идва "мааалко" лигаво...
Второ... На онзи телефон в болницата много трудно ще намерите Раичков...
Трето... Телефонът му е актуален - 0888 990 449...
Четвърто... Приема пациенти всеки делничен ден от 15:00 до 19:00 часа, но след предварителна уговорка по телефона... Той НЕ стои в кабинета си... Просто май живее отгоре...
Пето... Не работи със здравната каса... Прегледът се плаща... 45 лева ако не ме лъже паметта...
Шесто... Ако ще говорите за операция (херния или фимоза)... Първо при него, ще ви поиска направление за приемане в болницата... Като излезете, на контролен преглед ще ви извика пак в частния кабинет...
Седмо... Их, имаше ли седмо...? newsm78
Сигурно има, ама...
Дрът съм и вече не помня много добре...
smile3532

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Сега...!

Седмо... Их, имаше ли седмо...? newsm78
Сигурно има, ама...
Дрът съм и вече не помня много добре...
smile3532
Ами дърт си...а се водиш още "момче" Twisted Evil Засрами се Crossing Arms

# 104
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Здравейте отново влизам за да благодаря за информацията която ми дадохте всички.Ще се помоля обаче пак обаче за телефона на д-р Симов.С направление сме за малкото детенце и от д-р Раичков в тоя случай няма да се възползваме.Извинете за нахалството и хубав ден на всички старозагорци от темичката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт