Кошарка и количка-препоръки

  • 6 113
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Правец
  • Мнения: 130
petince, много ти благодаря за коментара!!! Страшно много ми помогна Simple Smile Ние също имаме с обикновен повивалник и е ползван много малко, защото после бебето стана по-дълго от него и не беше удобен. Точно това е моята причина да избера тази кошара, но ще разгледам и на Кенгуру. Simple Smile Благодаря ти още веднъж!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 50
Дарси, виждала съм я на живо. Като качество е добра, така че честита придобивка! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 26
 HugБлагодаря ви!!Вече всичко съм накупила остана само количката!!И беба чакам всеки един момент!!Но за количката,живот и здраве като се роди тогава.Имам още да мисля,но определено съм се спряла на Кенгуруто.Ще видя само за модела. Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 773
Не мисля, че сгъваемите кошари са неудобни. Ние имахме три, по една на всякъде. Сега мисля пак такава да купя. Дървените кошари особено с решетките ми бъркат да не казвам къде. Отвратителни ми са  Crazy

# 19
  • Мнения: 17
Както вече споменах и ние сме с 2 сгъваеми кошари.Едната стои в спалнята и е с хубав матрак и не я местя, а другата е във всекидневната със сгъваемо матраче и през деня играе в нея и спи, а като пътуваме някъде я вземаме с нас. Преди да родя гледах и дървените и добре,че не сме взели такава-детето ми е много подвижно и постоянно става и пада и ако кошарата беше дървена всеки път щеше да се удря. Доволна съм от избора си със сгъваемите кошари.

# 20
  • Мнения: 24
Ориентирала съм се и аз към детска количка на Cangaroo Jolly, но не мога да разбера от информацията в сайтовете за пазаруване подходящ ли е модела за новородено или има вариант да се окомплектова допълнително с кош, както е Виктория. Ако някой има същата количка, моля да помогне  Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 477
Мамии, доволни ли сте от cangaroo funny dream? Хареса ми като модел и се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт