Звездни компромати-130

  • 53 284
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 41
Има си хас, нали това и беше целта.

# 676
  • Мнения: 2 282
Панаира е, защото Вихра не разрешава детето да се вижда с новата любов на таткото......иначе може да си вижда щерката колкото пожелае Mr. Greenдо колкото аз разбрах
Не, тя иска когато Иван е с малката, тя ВИНАГИ да присъства.

# 677
  • София
  • Мнения: 221
Иван спомена, че само вноската на апартамента, в който живеят Вихра и Ава, е 3 000 лв месечно.
Но разбира се, за бг. мамите това са нищо пари, очевидно. Всички се хванали само за тези 270 лева.

Иначе аз твърдо смятам, че издръжка трябва да се дава и на бившата съпруга, освен ако тя не сключи нов брак.
Значи бачка си бившата движи си с този и онзи ,пък сглупилия да се ожени за нея преди време плаща  Laughing
Аз пък съвсем твърдо отказвам да разделям хората по пол .
Илиянка, така е в цивилизованите държави.
Споменах, че приятелят на мъжът ми беше женен за холандка в Холандия. Работи за голяма фирма с добро заплащане. Бившата му жена, реши, че не го обича вече и иска да се разделят, нямаше друг мъж. Да, той плаща издръжка на нея и децата, сериозна. Всеки си има вече нова половинка, но това не променя нещата, мъжът си плаща, като се е женил и правил деца, да е мислил. Тази година ще идва в Бг веднъж с бившата жена и децата........втори път с новата, нейните и неговите деца......хората са цивилизовани живеят и общуват мирно и без излишни войни:mrgreen:
Тежко на нас с мъжките чеда, това звучи грозно, като се е женил ще плаща. А за съсипания  мъжки живот, какво-или викаш да не се е раждал с пенис.
По случая, Вихра ми е крайно антипатична, с непрестанното си парадиране как нищо не пипвала, виж я ти Харманлийската кралица.Жената не е длъжна, но трябва да може да готви, това е част от уюта който по женски създаваме. Щото когато не си много умна, като Вихра, като си от Харманли, и като не можеш и да готвиш, за чии си му на този мъж.Все пак  в секса настъпва и пресищане щото остава само там да и е силната страна Grinning

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Иначе на мен Иван тотално ми се издигна в очите.Една година помия срещу него и Ирина и нито един ответен удар от тяхна страна, до момента в който нещата не опряха до детето.
Аз ли нещо бъркам,но нямаше никакви коментари от Вихра до момента, в който Иван и Ирина дадоха едно голяяямо интервю за 24 часа колко много се обичат и как той честно признал на Вихра и тя била ОК, родителите й и те били ОК щото са много готини, Ава и тя е ОК и си играе с децата на Ирина и изобщо те са едно голямо щастливо семейство.  
И всичко това точно преди новия сезон на Станция нова, какво съвпадение  Mr. Green

Четох интервюто на Вихра за Ева и помия срещу Иван никъде не видях, напротив, говори много добре за него. Казва само, че е огорчена, защото дълго я е лъгал, че няма друга жена.

Направо се учудвам кое предизвика тази злоба у Иван днес Rolling Eyes Оставам с впечатление, че цялата работа е заради лошите коментари на Вихра за Ирина, ама той да не е очаквал да си пият кафето заедно? И защото Вихра не пуска детето при Ирина, ама каква пък му е толкова драмата тук?


    

# 679
  • Мнения: 46 641
Да, яка офанзива на Нова ТВ срещу Вихра.
Да, аз гледайки Ирина виждам и чувам постоянните и намеци, тя индиректно води войната с Вихра, как не си ги усетила не знам.........например, няколко пъти веднъж повтори как това е нейната готварска престилка, как готвела и т.н...........после за интернет пространството.........доста са, гледай я внимателно 5мин.......

Не съм убедена, че е нарочно. Впечатленията ми от Ирина са, че просто това й идва отвътре и й харесва, винаги го е говорила/писала, не е от "днес", заради Вихра. Дори си отглеждаше сама доста от продуктите, виждала съм снимки на разсадите й и т.н. И това беше преди години  Peace

...като не можеш и да готвиш, за чии си му на този мъж...

А ако и мъжът не може да готви, за чий й е на жената  Mr. Green


# 680
  • София
  • Мнения: 221
Иначе на мен Иван тотално ми се издигна в очите.Една година помия срещу него и Ирина и нито един ответен удар от тяхна страна, до момента в който нещата не опряха до детето.
Аз ли нещо бъркам,но нямаше никакви коментари от Вихра до момента, в който Иван и Ирина дадоха едно голяяямо интервю за 24 часа колко много се обичат и как той честно признал на Вихра и тя била ОК, родителите й и те били ОК щото са много готини, Ава и тя е ОК и си играе с децата на Ирина и изобщо те са едно голямо щастливо семейство.  
И всичко това точно преди новия сезон на Станция нова, какво съвпадение  Mr. Green

Четох интервюто на Вихра за Ева и помия срещу Иван никъде не видях, напротив, говори много добре за него. Казва само, че е огорчена, защото дълго я е лъгал, че няма друга жена.

Направо се учудвам кое предизвика тази злоба у Иван днес Rolling Eyes Оставам с впечатление, че цялата работа е заради лошите коментари на Вихра за Ирина, ама той да не е очаквал да си пият кафето заедно? И защото Вихра не пуска детето при Ирина, ама каква пък му е толкова драмата тук?


    
А бе нямаше, само дето в едно предаване имаше ритуално разкъсване на сватбена рокля и размятване на цици. Grinning

# 681
  • Мнения: 1 782
Mоже ли да видя това предаване с роклята и циците?

# 682
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Е това помия срещу Иван ли е?

# 683
  • София
  • Мнения: 221
 Не се сърди.....,Е мъжа служи в случая за осеменител и за портмоне, както и за летящ старт в кариерата

# 684
  • Мнения: 3 181
Иначе на мен Иван тотално ми се издигна в очите.Една година помия срещу него и Ирина и нито един ответен удар от тяхна страна, до момента в който нещата не опряха до детето.
Аз ли нещо бъркам,но нямаше никакви коментари от Вихра до момента, в който Иван и Ирина дадоха едно голяяямо интервю за 24 часа колко много се обичат и как той честно признал на Вихра и тя била ОК, родителите й и те били ОК щото са много готини, Ава и тя е ОК и си играе с децата на Ирина и изобщо те са едно голямо щастливо семейство.  
И всичко това точно преди новия сезон на Станция нова, какво съвпадение  Mr. Green

Четох интервюто на Вихра за Ева и помия срещу Иван никъде не видях, напротив, говори много добре за него. Казва само, че е огорчена, защото дълго я е лъгал, че няма друга жена.

Направо се учудвам кое предизвика тази злоба у Иван днес Rolling Eyes Оставам с впечатление, че цялата работа е заради лошите коментари на Вихра за Ирина, ама той да не е очаквал да си пият кафето заедно? И защото Вихра не пуска детето при Ирина, ама каква пък му е толкова драмата тук?


    
Peace

# 685
  • София
  • Мнения: 221
Mоже ли да видя това предаване с роклята и циците?
http://-spam082-/n/ekskluzivno-vihra-se-razgoli-v-spodeleno-s-snimki.48772.html
в страницата на тв7 , предаването Споделено с Вихра, 1 брой Simple Smile

# 686
  • Мнения: 46 641
Не се сърди.....,Е мъжа служи в случая за осеменител и за портмоне, както и за летящ старт в кариерата

Тя била с него 8 г., достатъчно време, за да се "използвали" взаимно. Ако бяха заедно от 1 г., бих се съгласила, че това й е била целта. Като пак подчертавам, не харесвам Вихра, ама не мога да си кривя душата...

А бе нямаше, само дето в едно предаване имаше ритуално разкъсване на сватбена рокля и размятване на цици. Grinning

Тогава каза, че това е първото й и единствено интервю.
Може да е излъгала и да обикаля телевизиите, не я следя - така ли е?

П.П. Цици не видях, въпреки че много внимавах  Laughing

# 687
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Щото когато не си много умна, като Вихра, като си от Харманли, и като не можеш и да готвиш, за чии си му на този мъж.

 ooooh! Щото ако не си много умна и не знаеш да готвиш, ама си от София повече ще те търпи

И двамата познавам единствено от медийните им изяви. Помия видях да излива само Иван.

Ето го предаването, цици нямаше.

# 688
  • Мнения: 2 196
След днешното интервю на Иван, останах леко учудена.
Толкова /че и отгоре/ злобна и разрушителност мога да изсипя само и единствено върху човек, когото много, много съм обичала и ме е засегнал жестоко.
Бях останала с впечатление, че изобщо не се интересува от Вихра /от прочетеното из нета/.

В цялата ситуация виждам един наивник  и две мазни кифли.
И едно дете, с което и двамата родители злоупотребяват в надпреварата си кой на кого да сложи по-гадно.

# 689
  • Мнения: 5 710
Аз не разбирам цялата тази емоция - никой не знае какво има в банковата сметка на Иван, нито на Вихра. Има развод, съд, издръжка за детето, режим на виждане. Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.
Какво точно искате от този Иван, досега разбрах, че всъщност искате бившите ви мъже да ви плащат доживот издръжка, като на бивши съпруги:-)

Вихра от сума време занимава обществеността с темата, Иван отговори. Сега недоволни, защо е отговорил. Ами защото е глупава патица, затова. Така (допълнителни) пари от мъж не се взимат.
Да не говорим, че никой нямаше да я е чувал, ако не беше Иван, да я пробута в Нова, заедно с другото момиче, което интелгентно се оттегли от сцената ( Даниела).

Да, мъчно ми е че след над 8 години се разделиха, но това е живота, случват се разлъки.
Големи драми, голямо чудо.

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 21:05 от 10 c's

Общи условия

Активация на акаунт