Звездни компромати-130

  • 53 287
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Къде даваха интервюто с Иван? Малко съм поизостанала  Embarassed

# 691
  • Мнения: 3 181
Аз не разбирам цялата тази емоция - никой не знае какво има в банковата сметка на Иван, нито на Вихра. Има развод, съд, издръжка за детето, режим на виждане. Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.
Какво точно искате от този Иван, досега разбрах, че всъщност искате бившите ви мъже да ви плащат доживот издръжка, като на бивши съпруги:-)

Вихра от сума време занимава обществеността с проблемите си, Иван отгвори. Сега недоволни, защо е отговорил. Ами защото е глупава патица, затова. Така (допълнителни) пари от мъж не се взимат.
Да се държи като мъж...........

# 692
  • Мнения: 2 196
Така, както аз ги виждам нещата, Иван си жертва на две меркантилни жени.
След Ава, най ми е жал за него.

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
А Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.

Е как не разбра, щял да плаща 270лв. Това според теб нормална издръжка ли е?
Другите разходи явно ще зависят от благоволението му и от това дали Вихра слушка  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 6 713
Нищо против нямам Иван и Ирина (и на мен ми е много симпатична от постовете й тук), а Вихра като цяло не е мой тип, след като четох за 3-те й домашни помощници, но все пак съм обективна.

Човече, верно ли пише тука? Mr. Green

Каквото и да е правила Вихра, било е преди време, много хора малко по-късно спират да мислят за предишните си връзки, Иван много грозно я обвини! Naughty
Вихра може и да не е светица, но Иван не постъпва "мъжки" и с достойнство, а много подло и грозно. Аз пък не съм видяла Вихра да говори в ефир така за него... Thinking

# 695
  • Мнения: 5 710
Аз не разбирам цялата тази емоция - никой не знае какво има в банковата сметка на Иван, нито на Вихра. Има развод, съд, издръжка за детето, режим на виждане. Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.
Какво точно искате от този Иван, досега разбрах, че всъщност искате бившите ви мъже да ви плащат доживот издръжка, като на бивши съпруги:-)

Вихра от сума време занимава обществеността с проблемите си, Иван отгвори. Сега недоволни, защо е отговорил. Ами защото е глупава патица, затова. Така (допълнителни) пари от мъж не се взимат.

Да се държи като мъж...........


И какво точно разбираш под това, Ани27?
Или смяташ, че Иван е длъжен мълчаливо да търпи медийните изяви на бившата си съпруга за личния им живот без да промълви и звук? Ами ядосан е, огорчен е, казва каквото му е на сърцето.
И мен да ме влачат по жълтите парцали с месеци, и аз ще се ядосам. И хич няма нищо допълнително да ми се дава, ама хич. Аз даже се чудя как плаща апартамента й, колата й и кой знае какво още.

# 696
  • Мнения: 5 710
А Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.

Е как не разбра, щял да плаща 270лв. Това според теб нормална издръжка ли е?
Другите разходи явно ще зависят от благоволението му и от това дали Вихра слушка  Mr. Green

Издръжката я определя съда, не аз.
Ако дава нещо допълнително, това е в-с на договорка м/у двамата и точно на слушкане.
Вече стана ясно, че дава много повече от 270 лева и на детето не му липсва и няма да му липсва нищо. И това въпреки майката.

# 697
  • Мнения: 4 479
Сега го изгледах интервюто на Вихра.

Не изглежда много искрена, по скоро казва това, което би я показало в добра светлина и да привлече съчувствие. Няма лошо, явно се опитва да извлече дивиденти от цялата работа.

Обаче, няма нищо общо с тона на Иван.
Нали Ирина е психоложка, толкова ли не е могла да го посъветва, че това е най-глупавия начин да я компрометира. newsm78

# 698
  • Мнения: 2 216
А Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.

Е как не разбра, щял да плаща 270лв. Това според теб нормална издръжка ли е?
Другите разходи явно ще зависят от благоволението му и от това дали Вихра слушка  Mr. Green
Ако Вихра продължава да се излага като кифладжийка и 270лв са и много. Да вземе да се научи от Ирина /която също не ми е симпатична/ как се вземат парите на един мъж и на него му е супер кеф от това! Страхотно впечатление ми направи днес как прозираше "школата Ирина" в думите на Иван....

# 699
  • Мнения: 814
Не знам Ирина колко е манипулативна(нали така я беше определила Вихра),но на мен ми писна от  Многострадални Геновеви като Вихра и Алисия. ooooh!

# 700
  • Мнения: 41
ВИдя се, че Иван е такъв мухльо, че само която не е поискала не му смуче парите.
А какво занчи въпреки майката, тези пари не са ли за детето в крайна сметка?

# 701
  • Мнения: 3 181
Аз не разбирам цялата тази емоция - никой не знае какво има в банковата сметка на Иван, нито на Вихра. Има развод, съд, издръжка за детето, режим на виждане. Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.
Какво точно искате от този Иван, досега разбрах, че всъщност искате бившите ви мъже да ви плащат доживот издръжка, като на бивши съпруги:-)

Вихра от сума време занимава обществеността с проблемите си, Иван отгвори. Сега недоволни, защо е отговорил. Ами защото е глупава патица, затова. Така (допълнителни) пари от мъж не се взимат.

Да се държи като мъж...........


И какво точно разбираш под това, Ани27?
Или смяташ, че Иван е длъжен мълчаливо да търпи медийните изяви на бившата си съпруга за личния им живот без да промълви и звук? Ами ядосан е, огорчен е, казва каквото му е на сърцето.
И мен да ме влачат по жълтите парцали с месеци, и аз ще се ядосам. И хич няма нищо допълнително да ми се дава, ама хич. Аз даже се чудя как плаща апартамента й, колата й и кой знае какво още.
Кой започна интервютата по вестниците, да си припомним?
Вихра е дала само едно такова, и не обиди и злепостави Иван по никакъв начин.
Под мъж, имам предвид, да си готов да отстояваш достойно позицията и решенията, които си взел, като преди това си осъзнал последствията........подобна незряла емоционалност и грозно поведение в интервю не мога да оправдая.

# 702
  • София
  • Мнения: 221
Аз не разбирам цялата тази емоция - никой не знае какво има в банковата сметка на Иван, нито на Вихра. Има развод, съд, издръжка за детето, режим на виждане. Иван не разбрах къде казва, че няма да плаща издръжка за детето си.
Какво точно искате от този Иван, досега разбрах, че всъщност искате бившите ви мъже да ви плащат доживот издръжка, като на бивши съпруги:-)

Вихра от сума време занимава обществеността с темата, Иван отговори. Сега недоволни, защо е отговорил. Ами защото е глупава патица, затова. Така (допълнителни) пари от мъж не се взимат.
Да не говорим, че никой нямаше да я е чувал, ако не беше Иван, да я пробута в Нова, заедно с другото момиче, което интелгентно се оттегли от сцената ( Даниела).

Да, мъчно ми е че след над 8 години се разделиха, но това е живота, случват се разлъки.
Големи драми, голямо чудо.
Другото момиче и преди Андрей е била известна водеща в Сърбия, подлъгала се по Андрейчо, Сложиха и рога, ама никъде не съм чула да го плюе. А всяко едно предаване на Вихра по 999пъти се споменават думата любовница и изневяра.И обяснява с коя част на корема си усещала че има друга жена, ами като е усещала да реагира като Даниела..
Защото която е била приятелка с Мигленчето Ангелова тръгва по нейния път Joyей там е разковничето

# 703
  • Мнения: 46 641
Какво точно искате от този Иван...

Конкретно - да не реве, че бившата го лишава от детето, най-малкото.
2 пъти седмично я прибирал от училище и в един от почивните дни имал 5 часа за тях двамата.
Но искал повече, какво повече? Да живее с него явно. Имал е възможност, решил е друго, лошо няма, нормално е да живее с човек, когото обича, но няма как да има всичко, няма как да живее с детето си, както преди, никой не е виновен в случая.

И да не реве, че Вихра казала на детето, че баща й си има друго семейство - детето е достатъчно голямо, за да чува истината. Предостатъчно време му е казвала, че тати е на работа, докато господинът окончателно се изнесе.

И да не подскача като ощипана мома, човек трябва да може да се контролира, като го гледах днес, не може.

Човече, верно ли пише тука? Mr. Green

Пишеше. След като жълтите вестници почнаха да й размятат постовете навсякъде (всякакви подробности за спонтанния й аборт, ражданията й и т.н.), си смени ника и спря. Много позитивна жена, родена за майка, поне такива ми бяха впечатленията ми Simple Smile

# 704
  • Мнения: 5 710
ВИдя се, че Иван е такъв мухльо, че само която не е поискала не му смуче парите.
А какво занчи въпреки майката, тези пари не са ли за детето в крайна сметка?

Издръжка се дава за детето. Съдът е определил 270 лева.
Всичко останало е в-с на договорка и добра воля. Негова. Как по-ясно да ти го кажа - така стоят нещата. И е в неин интерес да поддържа тихи и интелигентни отношения, а не да се налага да се обяснява при Карбовски.
Аз така бих направила, ако съм на нейно място.

Общи условия

Активация на акаунт