КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -ТЕМА 14

  • 36 586
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 737
na men mi se spi non stop no vse za ne6to te budqt Cry kravnata plazma kravoprelivane lie???

# 46
  • София
  • Мнения: 866
аз съм ползвала утрогестан и сега ползвам турския криногел- разликата е огромна- утогестанът излиза всичкия  Sick
че излиза,излиза  Mr. Green,ама нали за това се лежи около 30мин след като го поставиш и организмът си усвоявал всичко,което е необходимо  newsm78.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Момичета,току що влизам и бързам да ви кажа,че тази тема определено е късметлийска,оттървах кожата-много жестоки разтежения,но няма гипс,няма шини.Чак ме досрамя,че вдигнах олелия, а докторът е невероятно свястен човек,беше довел рентгеноложка,без да е на смяна,че даже и пари не се съгласиха да ми вземат, а намазах 4 снимки / и се притесниха като обяних ситуацията, рентгеоложката каза,че не е доказана степента на облъчване/. Умрях от срам,че го ангажирах за не чак до там сериозна работа,но той каза,че понякога тези разтежения болят повече от счупено,та се отсрамих малко. Сега се катурвам с утрогестана и вдигнат крак.
Десдемонка,май става въпрос точно за кръвопреливане,дано най-после свършат неудачите при теб,хайде захвърлихме старата тема,да спира всичко лошо Praynig Praynig Praynig
Много благодаря на всички за подкрепата Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 904
Браво, Гуги Hug.

# 49
  • Мнения: 1 494
Гуги, сега да ни зарадваш и хубав резултат от кръвния  Peace Praynig

Много се радвам, че си "отървала кожата"  Laughing Hug Hug Hug Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 6 232
Ееее,Гуге,сууупер! Не,че  и това не боли,ама,поне само с ледове ще се разминеш Hug

# 51
  • Мнения: 4 737
GUGI super! Sega i tlasto 4hg! Az sam nqkakav karak qvno  Rolling Eyes 6te vzema da se oteglq ot temata za da tragne kakto trqbva Mr. Green

# 52
  • Мнения: 61
Eй, Деси.......... боже, боже! Лягам и ставам със мисълта за теб! Температурата  в рамките на 37-37,8  е нормална за началната бременност. Утре съм на консултация в АГ - ти ако си там, къде си, да мина да те видя...... вероятно на 8 етаж

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Деси,не си карък,виж какво чудо си имаш,само мъничко търпение и всичко ще влезе в релси.То тук май всички не сме особени късметлии, щото ако бяхме поне щяхме да сме успяли от първи,втори опит Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 649
Гуги Hug,отдъхнах си.Слагай утрогестана,вдигай крака и си свиркай.
Дес,ако бяхме късметлийки,нямаше да ни има в тази тема.

# 55
  • София
  • Мнения: 23 216
...Слагай утрогестана,вдигай крака и си свиркай...

Какви са тия съвети сега пък. Да обува обувките и пак навън на разходка  #Silly

# 56
  • София
  • Мнения: 16 691
Гуги, браво, че счупването е страшно, ех добре, че я махнахме тази 13-та каръшка тема Hug Hug

# 57
  • Мнения: 483
Гуги отърва се само с малката беля!  Hug

# 58
  • Мнения: 616
Радвам се за теб, Гуги!  Hug

Абе мацки, да попитам нещо: специално се върнах в предишните теми и много от вас пишат, че на УЗИ се вижда нещо при ЧХГ над 1000! И се озадачих как на Десдемона чуха сърчице при ЧХГ 800?!? Явно разполагат с някаква страхотна техника.
Някой да ме осветли, моля ... Embarassed

# 59
  • Мнения: 39 702
sunflower, и аз така знам. Над хиляда се вижда сак.
Може да са с хубава техника . 

Общи условия

Активация на акаунт