КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -ТЕМА 14

  • 36 572
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 866
Delight31,първо честито  Grinning и второ  Naughty не си трови нервите с тестове вече  Peace...,след 1вият,2рият,най-важното е какво вижда доктора на УЗИ .
Дездемона  Hug fingerscrossed
Гуги,кой ден ти е след трансфера?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
осми ден съм Crazy
Идеята да пия утрогестана е добра,ще взема да си го сръбна,таман не съм го опитвала Mr. Green
Десдемона,дано я свалиш тая проклета температура

# 32
  • Мнения: 4 737
gugi moge da ti se dospi ot nego prieman taka, ne me mislete, 6te se opravim vse nqkak

# 33
  • София
  • Мнения: 866
осми ден съм Crazy
Идеята да пия утрогестана е добра,ще взема да си го сръбна,таман не съм го опитвала Mr. Green
Десдемона,дано я свалиш тая проклета температура
В такъв случай,на пикливите се вярва,само ако са с по две черти  Peace.
Нали знаеш,че може да ти стане лошо,ако го пиеш Утрогестана.Според мен по-добре да закъснееш малко с него,от колкото да си докараш и гадене  newsm78
Десдемона,няма как да не те мислим  Hug,една от нас си.

# 34
  • Мнения: 4 737
chares   bouquet  Hug neadekvatna sam i v bukvalen i vprenosen smisal ugasT! Gugi stiskam palci za snimkata da e ok i testa sa6to Peace

# 35
  • Мнения: 1 630
Delight31,първо честито  Grinning и второ  Naughty не си трови нервите с тестове вече  Peace...,след 1вият,2рият,най-важното е какво вижда доктора на УЗИ .
благодаря Hug Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 16 691
ЕХ, Delight една хубава новина да чуя днес- честито, и защо е необходимо толкова често изследване на ЧХГ? Живей си спокойно и всичко ще е наред!  bouquet
Гуги...................ужас просто, дано да няма счупване....че с голям корем като станеш, на мъжът ти ще му трябват бая мускули да те пренася.....това в кръга на шегата...стискам палци да е само навехнато Hug
Десдемонка ще устискаш положението, знам си аз Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 799
Zapis i ot men Peace Dano da no e na kasmet novata tema  Praynig Hug

# 38
  • Мнения: 1 649
Утрогестана само първия път ме успа.След 30мин. бях като замаяна и потърсих бързо леглото.Последващите приеми орално не ми действаха,чак така.А гадене не съм имала.Ама то при всеки може да е различно.При Гуги,май е по-добре да закъснее със слагането от колкото да го пие.Добре,че сте я светнали за това.

# 39
  • София
  • Мнения: 23 190
То и да се пропусне един утрогестан едва ли е чак такава драма  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 630
Този утрогестан е голям кошмар, през устата предизвиква замаяност, виждаш двойно и т.н., а през "другата уста"  Crazy излиза като една пихтия- не знам изобщо остава ли нещо вътре по предназначение. В Турция изписват първо 15 инжекции протестерон (като там няма мърдане- всичко си отива на мястото) и след това един вагинален протестеронов гел с апликатор, от който излиза съвсем малко и няма "пихтиести маси". Да не говорим, че се слага сутрин и се препоръчва движение. За съжаление и гелът и течният протестерон за инжекции не се продават в БГ, което е много жалко, защото за страхотни като лекарство и нямат странични ефекти и не са някаква кой знае каква цифра като цена, ама тъпата ни държава  ooooh! #2gunfire

# 41
  • София
  • Мнения: 866
 newsm78 и аз много се чудя,защо този гел,за който говорят момичетата от турската тема,го няма в БГ.Как ли са ни пропуснали производителите  Mr. Green,то вярно,че при нас цената ще е 3 пъти по-висока,от тази в Турция   Confused,ама все пак..... Thinking

# 42
  • Мнения: 1 630
аз съм ползвала утрогестан и сега ползвам турския криногел- разликата е огромна- утогестанът излиза всичкия  Sick

# 43
  • Мнения: 483
В САЩ също слагат Прогестерон на инжекции.

# 44
  • Мнения: 1 630
В САЩ също слагат Прогестерон на инжекции.
Ами да- малко ти посинява дупето и малко болят, защото са маслен разтвор и мускулни ама си заслужава - всичко отива на мястото си Peace

Общи условия

Активация на акаунт