Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 907
  • 694
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 118
Фейти, мерси, душа!  Hug

За другите работи - не бързай да ми се шашкаш, нищо страшно не е станало. Ще скоча в другата тема да видя повече подробности, сигурно си писала там вече.

Бобо, като гледам май ти ще си се наспала докато се затътря до вкъщи  Whistling Имам още работа, пък не мога да си я върша, щото чакам да ми дадат една информация и тогава  Crossing Arms

Пък колко мъ мързи ...мамичко ooooh!

Еликсата заспала, докато мила чинии  Shocked hahaha hahaha hahaha


# 16
  • Мнения: 11 823
ФейтитУ не съ шашкай както каза Зу, ще отидеш на лекар и ще ти изпишат каквото трябва и ще се оправят нещата Peace. А за розУвите гащи...то си е логично като знаем каква е майката  Joy Joy Joy, абе да е живо и здраво пък кУ трябва  Зуза и сини гащи ши оплете Mr. Green.

Зузулина и тя Ина работна днес  ooooh!

И Еликс кви ги свърши  newsm78....абе ши въ проверя по-късно, сЯ отивам да карам коли и да танцувам  Crazy Crazy Crazy

# 17
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Къде нхукнахте без мен в нова тема Crossing Arms
А ма ха Mr. Green



Фейти,споко.
Изчакай лекар да ти види резултатите.
А за розовите гащури,ами каквито такива ,нал знаеш рекламации не се приемат там Joy Joy Joy


Ели,как е дребната?

# 18
  • София
  • Мнения: 6 923
Честита нова тема и нова визия  Crazy Пфууу, човек да не изчезне за 2 часа...веднага новости гу посрещат  Crossing Arms
Зузе, тенкю баба   bouquet  Я пак преведи кой е тоя фите и за какво се бори. ???Туй да не е на фитката мъжо й  Thinking На твоите заглавия трябва пояснения от тълковния речник да туряш, че хич не гу разбирам тоя варненски диалект  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Добре е Калията, горе в гърлото е вируса, домъкнала си го е от градината явно. Сега ще почива и скучае вкъщи  Tired

Кравичката на автомивка, нинджата и продавам 200л. ракия ми направиха УсобенУ вчепетление у предишната тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 802
А за розУвите гащи...то си е логично като знаем каква е майката  Joy Joy Joy,

не се бях замисляла  Crazy  Joy Joy Joy Joy Joy Утре ша ида при доки  и ша дУкладвам  bowuu Hug

Еликсчо ... бърже да се оправяте  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 923

Еликсчо ... бърже да се оправяте  Hug

Мерси Фейти, а на теб ти честитя розовите гащи, но и сини да са няма да ги връщате  Hug

Фейт, я кажи тоя Фите да не е мъж ти, мъри  Thinking

F.A.T.E = F.I.T.E  Thinking newsm78 Thinking

# 21
  • Мнения: 2 802

Фейт, я кажи тоя Фите да не е мъж ти, мъри  Thinking

F.A.T.E = F.I.T.E  Thinking newsm78 Thinking

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha питай Зузана ... може би е мислила за мен, докато е сътворявала новата тема, пък нали ма и изтЮпоза на пръва страница ...  Mr. Green Hug

# 22
  • Мнения: 11 823

Фейт, я кажи тоя Фите да не е мъж ти, мъри  Thinking

F.A.T.E = F.I.T.E  Thinking newsm78 Thinking

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha питай Зузана ... може би е мислила за мен, докато е сътворявала новата тема, пък нали ма и изтЮпоза на пръва страница ...  Mr. Green Hug

 smile3532 smile3532 уф дойдох да ви съ изхиля и отивам пак при дребен, че днес нещо не ме пуска да дишам сама Crazy

Ели да се оправя барзо детенце, а иначе защо ще скучае в къщи нали си има сестричка, мама newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 6 923
Хубуу, шъ я чакам да разплете мистерията  Thinking


Намерих си една снимка от миналото лято на плажа Flutter Flutter hahaha hahaha hahaha



А ето я и Зузата Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:




и Бобата  Oha! coolcool coolcool 
Скрит текст:


Фейти, кучето ли си изгуби??? 

Crazy  hahaha hahaha hahaha виждам го горкото  Crazy Crazy Crazy



А Нерката се хили кат тиква  newsm47 tooth tooth tooth





# 24
  • Мнения: 2 802

Фейти, кучето ли си изгуби??? 

Crazy  hahaha hahaha hahaha виждам го горкото  Crazy Crazy Crazy



Ти го виждаш .... ама аз не   Crazy   Joy Joy Joy

Зу ... да ти завиди чУвек  на ......... шИзлонга начИ Joy Joy Joy Joy Joy

А на Бобата, сега ще и ходи прякУра ...Бомбата  Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 7 118
Влизам да обИснявам за заглавието на непросветените шопи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Първо, дано си трезва Mr. Green
Второ: дано мЪ разбереш Mr. Green
Трето: туй не е варненски, а селски диалект hahaha
Четвърто: предния път кат' обяснявах кво е фитка ти де спа, кака  Joy Joy Joy Joy

ИНСТРУКЦИЯ ЗА УПОТРЕБА НА ЗАГЛАВИЕТО:

Ку ни знайти ко е фити, питайти Зузъ, а тя ше ви отговори: фити, чеда мои е малкото на фитка, така, както на Боба малкото е Бобче, а на Еликс - Еликсче. Фитка пък от своя страна е една мноУ Учарователна и изключително запленяваща птица, умна при това, която грижливо съм поместила на първа страница най-отгоре (бел. ред  Joy Joy Joy Joy Joy Joy което значи бележки на редакцията). Та щом фити=фитка, то тогава Фите е обръщение към първото...димек Фитееееее, Фитееее. АкУ има някой не разбрал, да ми пише на лични, шЪ му пратя преводач - леля Кунка от село Фитково  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy КРАЙ! hahaha

# 26
  • Мнения: 11 823

........ АкУ има някой не разбрал, да ми пише на лични, шЪ му пратя преводач - леля Кунка от село Фитково  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy КРАЙ! hahaha
Аз и писах на Зу на лични, за допълнителни разяснения за да не спамя темата  Crazy Joy Joy Joy Joy

Ама шИ сИ пУзволя преди да си легна да я запитам ей тъз птица дъл има нещо общо с Фитката  hahaha hahaha hahaha

# 27
  • загубено
  • Мнения: 6 480
Ох Зузо,как го написа всичко това?Не е истина.
Едвам го прочетох Joy Joy Joy Joy Joy Joy



А Нерката се хили кат тиква  newsm47 tooth tooth tooth



Оле,на снимката съм още по хубава Joy Joy Joy Joy
Айде пукайте сЪ Mr. Green

Ели,радвам се че не е сериозно на малката.
Бързо да оздравявате Hug

# 28
  • Мнения: 5 001
Альоооу....шА мА уморитИ с тез писания тука бре.... smile3532 smile3534 smile3533

Фитка = пуйка.......Фите,фите де така......Пуйче,пуйче де така......(превод!  Mr. Green hahaha )....
Използва сЪ таз дума къмто Стара Загора,Хасково и околността......Другото странно за мен от този регион е думата каун(демек - пъпеш)..... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Много съмн се смяла навремето.....мА кО да праЙш - различни области на БГ.....

кАКТО КЪМТО Враца ли беше или Видин шА излъжа......"Фърколици"= вилици......Да де....мА аз дЕ да знам......Пак голям смях падна..... hahaha Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 6 923
Четвърто: предния път кат' обяснявах кво е фитка ти де спа, кака  Joy Joy Joy Joy

Виж ся кака, Първо аз отдавна съм разбрала какво е фитка  smile3534  и затова питам .....

Туй да не е на фитката мъжо й  Thinking

Второ - явно всички останали кат мен НЕ ЗНАЯТ какво е фите, щот само ти си гу знаеш  Mr. Green


Аз и писах на Зу на лични, за допълнителни разяснения за да не спамя темата  Crazy Joy Joy Joy Joy

и


 


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha питай Зузана ... може би е мислила за мен, докато е сътворявала новата тема, пък нали ма и изтЮпоза на пръва страница ...  Mr. Green Hug

и Трето мерси на Мастъра за точното обяснение   bouquet

 
Фитка = пуйка.......Фите,фите де така......Пуйче,пуйче де така......(превод!  Mr. Green hahaha )....


Четвърто-трезва съм...засега Mr. Green Joy Joy Joy

Мастър, кат Врачанския диалект нема втори  Naughty Crazy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт