Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 976
  • 694
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 118
Ау, ФейтИни, хади утре да станИ, кака  love001 Поне после пак спокойно ша си хъркаш цял ден  Joy Joy Joy Joy

Аз пак Ина обща снима ши плясна, да видим кой ши съ познай! Фейта с просто око сА вижда с туй нейното розово  Mr. Green


# 586
  • Мнения: 2 802
Ау, ФейтИни, хади утре да станИ, кака  love001 Поне после пак спокойно ша си хъркаш цял ден  Joy Joy Joy Joy

Аз пак Ина обща снима ши плясна, да видим кой ши съ познай! Фейта с просто око сА вижда с туй нейното розово  Mr. Green




малииии ... чИ съм неутразима ...най-арната съм азЕ  rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao


# 587
  • Мнения: 7 118
Ай, можИ да рИвети за мен вечи, щот след малко си отивам  #Silly

П.П. аз съм онуй рошавото синьото с хобота  Joy Joy Joy, Боба е вдясно от мен (след яденето на кренвиршите hahaha) неринда гледа с Ино очо само...в дъното посредата..някак незабележимо пак шпионира  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 588
  • Мнения: 11 876
Аз пъ съм у дЕсно с лилавия нос на буква Г Joy Joy Joy Joy (аз първа си го избрах Crossing Arms ама докато пУкажа Нера и ти си мъ изпреварила)


ВижтИ сЯ Нери хляб не виждала   hahaha hahaha Joy Joy Joy

Оф ами и аз да си ходя тогаз  newsm78

# 589
  • загубено
  • Мнения: 6 552
Като каза хляб се сетих за вицът с кризата hahaha hahaha hahaha

Вървят си две филии хляб и си говорят:
-В тази криза сега става опасно да се разхождаме така.
Покрай тях минават една пържола ,и вика:
-Аз съм спокойна мен никой не ме познава.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Аз съм Кермит,пу-пу-пу Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Купонът ще е тук ,дами

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ели,ти там лии спа нощеска?

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


АЙ че сте хубавки тук hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 590
  • загубено
  • Мнения: 6 552



Бобо,к'во стана?
Не сте ли дружки hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 591
  • София
  • Мнения: 7 154

Ели,ти там лии спа нощеска?

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

И тука спах  Joy Joy Joy после на ортопедичния матрак пред вратата Joy Joy Joy


От тия мъфини аз съм онуй червеното, дет е отворило устата за още... Joy Joy Joy Joy

Начи за утре купоня е ясен ...адивнас, Тараторови, ул. Три уши ..разбрах  bowuu Joy Joy Joy Joy Joy






Еликс пак оригинална Thinking обачИ съ притеснявам дЪли успяваш да завършиш партията  hahaha hahaha

  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Не успявам Бобо, винаги завършваме реми, щот и партьора ми не успява  rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Пак добре сте ме пУказали, в най-добрата ми светлина и излъчваща опиянение и чар  Flutter Joy Joy Joy Joy Mr. Green Joy Joy

# 592
  • Мнения: 7 118
Нерка за хляба само с един виц са оправда Thinking Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Големи сте ми кукувици...така се смях с последните постове  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Чудя сА обаче що в момента нищо не виждам  newsm78

# 593
  • София
  • Мнения: 7 154
Нерке, виждъм тъ..спиш ...Да ти имам хамака  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

rotfImao rotfImao


Бобата добър буфер си е направила  hahaha hahaha hahaha по-добре късно, отколкото никога

  hahaha hahaha hahaha


Зузо, личи си че работиш в елитна фирма Mr. Green Шефа ти как пристига на работа...с арабски жребец, не с Ауди куатро дет харчи 20 на 100  по 2,70 литъра   Joy Joy Joy Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Фейта и Фейтов
от ръцета на Зуза 

 hahaha hahaha hahaha hahaha



Чудя сА обаче що в момента нищо не виждам  newsm78

Кат ти фръкне искрата у муцуната шъ видиш звезди посред бел ден  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 594
  • Мнения: 7 118
Еликсо, и аз искам на Нера хамака  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Аз стягам градината пред блока, ама викам едно надписче да шибна  hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

# 595
  • Мнения: 7 118
Такаааа, за лека нощ изтупвам още една обща снимка и започвам да обяснявам по нея...ако вие виждате нещо, което аз не (щот НЕ пия вино в момента и хич не е 23.30 Mr. Green), да помага:



Тук ни водят към партито у Тараторови...От ляво надясно..

Първата е Сиса, до прозореца, прави са на леко и много приятно разсеяна, ама следи хубаво пътя, да ни нЪ засилят на нейде, без да знайм Mr. Green

Втората е ясно коя е, щом пее...- Еликсата  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Третата е Фейта, тя нъл все е на вълнА цИлувки и милувки, та пак посяга да цИлува Еликсата, заради хубавата песнЯ hahaha hahaha hahaha hahaha

Четвъртата е Бобо...пра сА на сериозна, ама ний знайм колко песни, дяволи и танци са въртят в таз красива глава  Joy Joy Joy Joy Joy Бобо, отпусни сА, на партито няма да има шеф дет да пита как е програмата и ти да съ чудиш как да му обясниш колко перфектно си се запознала с нея  hahaha hahaha hahaha hahaha

Последната няма нужда да казвам пак коя е...вееечния наблюдател, вееечното будно око и ухо - нашата шпионка Неринда  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мастъра ни е шофьор и в момента няма да мога да я покажа, щот кара  bowuu Mr. Green

Ся ши кажити аз къде съм...ми в тоалетната, къде може да съм  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Тъй, добре изпростях, ама ако има нещо, пак ши са включа, щото честно казано още не знам дали ми съ спи...ши трябва да си помисля  newsm78 Joy Joy Joy

# 596
  • София
  • Мнения: 7 154
Аз стягам градината пред блока, ама викам едно надписче да шибна  hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:

Виждъм тъ Зузо, де шъ са маскираш и шъ дебниш за нарушители  Joy Joy Joy Joy Joy Joy




Бобо
, кой е тоз професор мъри, с подръчни матРияли работи човека,
но важното е отговора на задачата да е верен  hahaha hahaha hahaha hahaha



Зузооо, ти си луда ма како  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  
Но погледнато реално ...има логика  Thinking       Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Такаааа, за лека нощ изтупвам още една обща снимка и започвам да обяснявам по нея...ако вие виждате нещо, което аз не (щот НЕ пия вино в момента и хич не е 23.30 Mr. Green), да помага:



Тук ни водят към партито у Тараторови...От ляво надясно..




Айде беж да леж, сий ю тумору  Hug

# 597
  • Мнения: 7 118
Еликсо, не разбрах що тъй ма обвини без причина  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Докато осмисля, щи стоя и ши дебна за нарушители в гладината  Crossing Arms hahaha hahaha hahaha hahaha

и тъй леко да ви покажа новата ми придобивка - поставка за кухненска ролка (куЙненска, както казва колежката ми), направена от френска целувка (онуй дет смучи канала, както Фейта цИлува мъжа си hahaha..тя нали все е любовна Mr. Green)



# 598
  • Мнения: 7 118
Някой пък друга табела сложил пред блока на Тараторови...ей ся минах от там  Thinking



Бобо, нИдей хърка, ами ставай да пазиш ред за банкомата, че утре цял ден ши висиш там, кат прани гащи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 00:02 от zuzi_79

# 599
  • София
  • Мнения: 7 154

Еликсо, не разбрах що тъй ма обвини без причина  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Докато осмисля, щи стоя и ши дебна за нарушители в гладината  Crossing Arms hahaha hahaha hahaha hahaha


Няма никаква причина Зузо, просто така си бая, време да минава  Joy Joy Joy Joy Joy

Ай да ти продължа мисълта  Joy Joy Joy
Тука вече денсим
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Други сме се качили на черешата    rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo  

изобщо купона си тече.... Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт