Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 32 064
  • 694
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 972
Фейт,тоя какво ти прави бре?1 Shocked

# 466
  • Мнения: 7 118
Сисе, мерси за билета, душа..че и за двама Joy не ми се мисли, ако беше само за един  Joy Joy Joy

Еликсо, аз не смесвам нещата - или ша правя онова нещо в гората или ша пия Crossing Arms 100 дини под една мишница не мога аз да нося..Фръц! Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 467
  • Мнения: 11 911
Ей мъ нИзнам до кога, напраоо ей тъй отчаяна изглеждам  hahaha
ся уж ма остайха за малко обачИ пък ми дадоха да разучавам нов програмен продукт за чертане и рисуване Shocked  ooooh! ooooh! ooooh! Tired....и мисли ли тоз човек, че имам толкоз място у главата за тъз програма  Crazy

Сиссс излез на Зуза от ВЦ-то  hahaha hahaha

Еликс притеснена съм за теб...хайде един порок шИ кажеш майната му човешко е, ама сега и хазарт  Whistling hahaha hahaha

Фейти браво душа само така.....по задачи  Shocked hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Отивам за кафе

# 468
  • Мнения: 7 118
Бобо, с таз змия направо ми настръхна козината  smile3556 Много са ми гадни  Confused Сега трябва да ме почерпиш нещо за успокоение, чИ сЪ разтуптях  Crazy

Отиваш да ми купиш тортичка, нали  Mr. Green А плати ли си гражданската?

# 469
  • Мнения: 972
Бобо, с таз змия направо ми настръхна козината  smile3556 Много са ми гадни  Confused Сега трябва да ме почерпиш нещо за успокоение, чИ сЪ разтуптях  Crazy

Ти ко ся?! Искаш да кажеш,че съм ти гадна ли?! Сърдита съм пък...Фръц... Crossing Arms

# 470
  • Мнения: 7 118
Ма Сисооооооо, твоята зЪма е плюшена, мен само от истинските ми е гадно..имам кофти преживяване от дете  Crazy В гаража ни имаше зъм а аз бях на не повече от 6 годинки и бая страх брахме, докато татко си дойде да я убие  Shocked Shocked Shocked После такава травма получих, че 4-5 години в гаража не стъпвах ooooh!

# 471
  • София
  • Мнения: 7 170

Еликс притеснена съм за теб...хайде един порок шИ кажеш майната му човешко е, ама сега и хазарт  Whistling hahaha hahaha

Ми то едното върви с другото hahaha hahaha hahaha второто с третото и така по веригата  Joy Joy Joy Joy Joy

Сиссата мнооо нахална напоследък, все влиза къдет' не й е работа  Joy Joy Joy Joy


Фейтата ме фрапира  Shocked Shocked  още не мога да се отфрапирам Shocked Shocked



Зузо, разбирам откъде ти е фобията от мокрене  Thinking Имала си стрес пътуване преди години...
 hahaha hahaha hahaha hahaha





Нерке, ти за къде си се барнала  Flutter



Бобо, виждаш ми се напрегната...вземи излезни на въздух, отпусни се...направи една асана насред булеварда и ако оцелееш, ще погледнеш нещата от друг ъгъл  Mr. Green

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao  

# 472
  • Мнения: 11 911
Еликс голям си простакин начи  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 ама съм намерила начин за разтоварване а  bowuu

Ма Сисооооооо, твоята зЪма е плюшена, мен само от истинските ми е гадно..имам кофти преживяване от дете  Crazy В гаража ни имаше зъм а аз бях на не повече от 6 годинки и бая страх брахме, докато татко си дойде да я убие  Shocked Shocked Shocked После такава травма получих, че 4-5 години в гаража не стъпвах ooooh!

Зу споко аз преди 5-6 години на вилата си печах чушки на двора  с два чушкопека и тъкмо се сменихме с мъжо и аз сядам да почивам(с/у чушкопеците са маса и столове) и поглеждам  Shocked Shocked Shocked една Сиссса съ тътри м/у двата чушкопека.....точно за минута бях горе на масата Mr. Green. Та така после внимателно съобщих на мъжо новината и той я утрепа с лопатата Whistling ooooh!

Така че хайде дружно да се почерпим с Ина уплашена торта Joy Joy Joy

# 473
  • Мнения: 7 118
Еликсо, идиотино малък  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Боба я чакам аз с тортичка,пък тя както чела Гъбарко и Шишарко и не знам още какво и ударила канчето  hahaha hahaha hahaha

# 474
  • Мнения: 7 118

Така че хайде дружно да се почерпим с Ина уплашена торта Joy Joy Joy

Тя и таз торта бая страшна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 475
  • Мнения: 7 118
Ай сиктир бе! Глейти Нера де медитира, искам и аз!  Crossing Arms

# 476
  • Мнения: 972
Ето да ме видите ква съм блага...сладка... : bowuu

# 477
  • Мнения: 2 065
Я не се закачайтИ с сс.. исссс ...

# 478
  • Мнения: 2 065
Ииии тъз жена мОЕ дъ смята, но нИ съ научи да паркиръ  ooooh!

 
Аз отивам да са поспретна, че може и да ми се случи да съм жИнЪ дУвечерЪ

# 479
  • Мнения: 11 911
Ето да ме видите ква съм блага...сладка... : bowuu

Сиссс направо си тъ изяждам  newsm22

Мастърс и да съ чудиш душа трябва да ги измиеш  hahaha hahaha

Ииии тъз жена мОЕ дъ смята, но нИ съ научи да паркиръ  ooooh!

 

АбсУлютно е изчислено по 3,14 Naughty, иначе кУ не съ сметни правилно немойш застана така  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт