BG-Mamma с ново лого и дизайн

  • 20 936
  • 461
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Катинарчето е горе в дясно, в тъмносиния фон Peace
Каква му е функцията? Rolling Eyes
Уж да скриваш тъмносинята лента, но не действа.
Като е отключено, я няма лентата, появява се само като курсора мине през нея. Като е заключено лентата виси постоянно. Схванах. Излишно ми е!

# 61
  • Мнения: 2 802
Извинявам се отново за спама, но това синьо е ужасно  ... очите ми вече не издържат, а аз стоя поне по 8 часа на ден в този форум. А и като вляза да прочета публикациите в профила - моите или на друг потребител пак сини букви на син фон  #Crazy просто не се чете!!! Crossing Arms
Моля да направите нещо по въпроса! Много от потребителите ще са ви благодарни!
При мен се виждат черни букви върху светлосин фон, напълно нормален контраст и четивност... с Модзила съм.
И аз съм с Мозила и всичко е синьо...

Аз също и всичко е синьо  Crossing Arms

# 62
  • София
  • Мнения: 15 482
Катинарчето е горе в дясно, в тъмносиния фон Peace
Каква му е функцията? Rolling Eyes
Уж да скриваш тъмносинята лента, но не действа.
Като е отключено, я няма лентата, появява се само като курсора мине през нея. Като е заключено лентата виси постоянно. Схванах. Излишно ми е!
Моята си е все там, и на откл. и на закл.Изчезва само като тръгна надолу, върна ли се в началото там си е.

# 63
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Ми отврат е всичко. Кому са нужни тези постоянни промени?! Тъкмо свикнахме с предишната, айде пак... Тъпо.

# 64
  • Мнения: 95
При мен няма никаква цветова разлика. Фонът ми е както преди и буквите са черни. Със Sea monkey съм.
Както и в другата тема казах, на мен ми допадат промените, по-скоро предишният облик на сайта не ми допадаше. Това постоянно скролване с мишката ме дразнеше. Сега с падащите менюта е къде къде по-лесно и удобно.

# 65
  • Мнения: 25 695
До тук всичко ми харесва, много е стилно и прибрано...

Така е, няма как да се отрече, че във този си вид сайтът е много по-прибран и удобен. И по-бърз.
Въпреки някои подробности, така ми харесва повече. Предполагам, че всички бъгове тепърва ще се изчистват, така че може да се сигнализира за тях и без тръшкане, а?
Нищо не е така, както беше - нито Гугъл, нито АБВ, нито ДИР.БГ, нито нищо. Даже и най-скромните онлайн медии се промениха неузнаваемо. Що пък точно тук да си стои, както е било по времето на бабите ви?  Laughing
Ще свикнем.  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 15 482
До тук всичко ми харесва, много е стилно и прибрано...

Така е, няма как да се отрече, че във този си вид сайтът е много по-прибран и удобен. И по-бърз.
Въпреки някои подробности, така ми харесва повече. Предполагам, че всички бъгове тепърва ще се изчистват, така че може да се сигнализира за тях и без тръшкане, а?
Нищо не е така, както беше - нито Гугъл, нито АБВ, нито ДИР.БГ, нито нищо. Даже и най-скромните онлайн медии се промениха неузнаваемо. Що пък точно тук да си стои, както е било по времето на бабите ви?  Laughing
Ще свикнем.  Peace
Промениха се, но не винаги към по-добро или красиво.

# 67
  • Мнения: 496
слагаш курсора върху полето, където е логото "бг мамма", пада тъмносиньо меню, поглеждаш вдясно до секцията "профил" и е там катинара  Laughing

Няма при мен такива неща  Cry



Както и да е, явно няма да промени нищо, дори да го открия.
Благодаря на всички, които се опитаха да помогнат  Hug

# 68
  • Мнения: 25 695
Най ми е интересна новата опция да се влиза в сайта с фейсбук-акаунта. Очаквам да стане много интересно тук.   Party
Едно на ръка, че вече изобщо няма да знаем кой пише, ами и ще се реве постоянно за изтриване на теми, защото някоя заспа не е забелязала, че е влязла да плюе срещу шефа или да се похвали с новия любовник с трите си имена.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 95
Най ми е интересна новата опция да се влиза в сайта с фейсбук-акаунта. Очаквам да стане много интересно тук.   Party
Едно на ръка, че вече изобщо няма да знаем кой пише, ами и ще се реве постоянно за изтриване на теми, защото някоя заспа не е забелязала, че е влязла да плюе срещу шефа или да се похвали с новия любовник с трите си имена.  Mr. Green
hahaha Да наистина ще е интересно...

# 70
  • Мнения: 4 120
 Цветовете натоварват очите. Линковете в постовете едва се забелязват...

# 71
  • Мнения: 27 524
S muja mi poddurjame slujebno tri saita, dva za Belgia i edin za cial sviat. Purvoto neshto, za koeto gledame e cvetovete da ne drazniat i da ne umoriavat, i otdelnite zaglavia, sekcii i t.n. da sa iasno razgranicheni, otdeleni, podchertani. I shriftut da ne e prekaleno dreben. I trite defekta gi ima v momenta.

Az si pisha, ama koi li shte me chete s taia latinica  Confused

# 72
  • Мнения: 4 841
А защо ме "изхвърля" вече три пъти за петнайсетина минути???
Логвам се нормално - ник, парола, чеквам "запомни ме", и след малко ме изхвърля... Дали е заради работата, която все още върви, или някакъв бъг?
Но е много досадно както си четеш, и изведнъж - всички означения изчезват, и трябва да влизаш отново...

 newsm78 newsm78 newsm78

# 73
  • Мнения: 17 546
BirdsFlu, защото всичко ново ти харесва и нямаш никакви забележки! Laughing Не може то така! Crazy

 Hug

# 74
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu, защото всичко ново ти харесва и нямаш никакви забележки! Laughing Не може то така! Crazy

 Hug

 Joy Вярно... Веднъж да похваля и аз нещо, и хоп - не би!

Но цветовете и липсата на подчертавки в линковете си ме кефят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт