BG-Mamma с ново лого и дизайн

  • 20 946
  • 461
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 300
Нямам проблем с новия дизайн, ще свикна както предният път. На пръв поглед почти всичко ми допада.
Обаче наистина, защо линковете не са подчертани? Изключително натоварва очите, не се виждат и ги пропускам. Обърнете внимание, неприятно е.

# 76
  • Мнения: 1 722
        Главата ме заболя от тези цветове !

# 77
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Цветовете натоварват очите. Линковете в постовете едва се забелязват...
Оо, да Tired. С извинение към всички, които са се трудили над новата визия на форума, но е просто противна. И да, аз също омам проблем с постоянно изхвърляне от форума.

Друг въпрос- ще мога ли да си избирам как да пиша- с ник или фейсбук-име, или ако съм отворила едновременно и двата сайта, тук автоматично ще излизам с фейсбук-регистрацията си? Може да ми е глупав въпроса, но това живо ме вълнува Rolling Eyes.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 10 806
шрифтът по-дребен ли е отпреди или така ми се струва?  newsm78

и аз пак да кажа за цветовете - НАТОВАРВАЩИ СА ЗА ОЧИТЕ! преди малко бях в друг форум, тук като се върнах, направо ми се иска да се махна...  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 17 546
Може би новият интерфейс има за цел да направи естествен подбор сред потребителите! Mr. Green

# 80
  • Мнения: 289

Може ли да получим отговор на въпроса за Кредор - ще го има ли, няма ли да го има? Доста хора попитаха.

Някой има ли идея дали мога да си увелича шрифта - не за писане, а целият сайт ми излиза с по-ситен шрифт в сравнение с преди? С мозила съм, ако има значение.

# 81
  • Мнения: 17 546
Някой има ли идея дали мога да си увелича шрифта - не за писане, а целият сайт ми излиза с по-ситен шрифт в сравнение с преди? С мозила съм, ако има значение.
Натисни бутони Ctrl и + едновременно.

# 82
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бижу, да не искаш да кажеш, че ни прилагат геноцид hahaha hahaha hahaha? Но естественият подбор ще успее, ако все така нямам кредор, аз лично ще спра да пиша от работа Laughing. Едно добро дело за университета Joy

# 83
  • Мнения: X
Каква приятна изненада. Simple Smile Всичко е чудесно! Много ми харесва промяната. Логото е прекрасно, цветовете също. Много се радвам колко е семпло!

Поздравления!   bouquet

# 84
  • Мнения: 289
Мерси, Бижу!

Така е, Джой - като не можем да си озаптяваме потреблението на форума, той форумът сам се погрижил за това  Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 15 486
Наистина ли харесвате новия дизайн или само да се на въпреки го казвате? Не мога да повярвам,че някой може да харесва тези каши и бъркотии...

# 86
  • Мнения: 169
Харесва ли ви новата визия на сайта ни? Как го възприехте? Бяхте ли изненадани?

# 87
  • Мнения: 411
Някой има ли идея дали мога да си увелича шрифта - не за писане, а целият сайт ми излиза с по-ситен шрифт в сравнение с преди? С мозила съм, ако има значение.
Натисни бутони Ctrl и + едновременно.

мерси и от мен   bouquet

# 88
  • Мнения: X
Наистина ли харесвате новия дизайн или само да се на въпреки го казвате? Не мога да повярвам,че някой може да харесва тези каши и бъркотии...

Наистина ми харесва.

# 89
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990


Така е, Джой - като не можем да си озаптяваме потреблението на форума, той форумът сам се погрижил за това  Laughing


Joy Joy Joy

Има ли начин тази най-горната лента да се скрива също, не ми е удобно да чета темите, като ми е все в периферното зрение? Да не говорим колко дразни тази яркорозова цифричка за непрочетените отговори.

Общи условия

Активация на акаунт