балсам за устни Нивеа

  • 6 893
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
А този с аромат на ягода с какъв нюанс е? Черешка ще си взема със сигурност, но ми се ще и ягодка да имам - заради аромата  Simple Smile

# 16
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
А този с аромат на ягода с какъв нюанс е? Черешка ще си взема със сигурност, но ми се ще и ягодка да имам - заради аромата  Simple Smile

Този с ягода го харесвам повече,защото е много бледо червен /на стика така изглежда/ и като се сложи на устните ги прави естествено розови.Черешовия е доста ярък, поне за моите устни-изглежда все едно съм си сложила ярко червено червило и то е почнало да се изтрива Simple Smile.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този с аромат на ягода е страхотен - от 3 години само такъв ползвам. Мирише хубаво и наистина прави устните естествено розови.

# 18
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз имам от този на Ейвън.Стои добре, не блести много.Има лек розов отенък, но като се сложи на устните не стои розово.

И аз има същия, хубав е и стои добре. Имала съм и на Нивея с аромат на черешка. Хубаво миришеше, но цвета не ми подхождаше.

# 19
  • Мнения: 861
От ягода съм доволна - стои много бледо розово и мирише добре.

# 20
  • София
  • Мнения: 722
Аз имах черешата на Нивеа-харесва ми аромата, но не ми хареса цвета. Сега използвам розовия с блясък и един светло син. И двата са много хубави - розовият оставя лек розов блясък по устните, а синият е напълно безцветен. Доволна съм .  bouquet

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
...... Най-доволна съм от течното пърл шайн, в тубичка, омекотява устните и стои блестящо като гланц, перлените частици личат само на тубичката, на устните е прозрачно.

Аз май имам точно това Thinking То е в една розова мека и малка тубичка и като махнеш капачката има форма на червило/ама и аз го обясних Crazy/ Взех си го за около 4,50 - 5 лв. есента.

Кажете,колко е балсама на Нивея, май около 2 лв. и колко е този на Леокрема?

# 22
  • Мнения: 302
Аз съм доволна от перления на Нивея, наистина прави устните много меки и има лек нюанс Grinning

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Кажете,колко е балсама на Нивея, май около 2 лв. и колко е този на Леокрема?
в нашата бакалийка  Whistling са 2,70лв

# 24
  • Мнения: 5 317
Най-много от балсамите на "Нивея" на мен ми харесва черешата-и на цвят и на аромат.
Гледам,че са пуснали балсами за устни на "Голдън роуз".Ползвали ли сте ги?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
преди два дни си купих балсама Ягода (исках и череша, че много харесах този на майка ми, но свършил) и да ви се оплача толкова е сладък и вкусан, че започнах да градя вредни навици и постоянно си облизвам устните. Иначе наистина стои чудесно и е много естествен. Черешката обаче освен че е с по-тъмен нюанс ми се струва че ми отива повече на тена.

# 26
  • Мнения: 2 471
Аз ползвам Nivea velvet rose - Много съм доволна
А хич не ми харесват тези на Аvon много бързо омекват

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз вчера си купих балсама на Нивея-ягода, но честно да си призная нещо не съм очарована. Confused

......... и да ви се оплача толкова е сладък и вкусан, че започнах да градя вредни навици и постоянно си облизвам устните. Иначе наистина стои чудесно и е много естествен.

А пък аз не усещам ама никакъв вкус Blush, за сладък да не говориме. Явно моите вкусови рецептори нещо не реагират. Grinning
За естествен- естествен е. Wink

# 28
Абе този балсам с ягодата явно е хубав,но да ли ще стои добре на човек като мен,който има по-тъмна кожа,т.е. не съм светла ,а по-матовичка  newsm78

# 29
  • Мнения: 168
Аз ползвам Nivea velvet rose - Много съм доволна
 


/quote]

А как изглежда на устните,също ли ги прави леко розови?
Искам да попитам също някой ползвал ли е на Леокрема и какво му е мнението,кои са по-добри?

Последна редакция: сб, 14 яну 2006, 13:07 от In4e

Общи условия

Активация на акаунт