Избор на фирма за дограма

  • 29 973
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 548
Аз съм много доволна от една малка фирма в София - Вираш Пласт. Отношението беше много добро, дават разяснение за всичко - плюсове и минуси, цените са доста по-надолу в сравнение с по-големите фирми. Могат да изготвят различни оферти след оглед и взимане на размери. Ако някой има интерес мога да му дам телефон за контакти на лични.

# 16
  • Мнения: 1 210
 Аз също търся свястна фирма за ПВЦ дограма, така че ако някой може да сподели лични впечатления и да похвали някоя фирма от Пловдив... Peace
Тези от Артистико не се ли занимават предимно с паркети?  newsm78

# 17
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Занимават се с дограма от много време, ся правят и интериорни врати.

# 18
  • Мнения: 1 210
Занимават се с дограма от много време, ся правят и интериорни врати.
shadowman, лични впечатления ли имаш относно дограмите им? Търся фирма,която да работи качествено и да не претупва монтажа

# 19
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Познавам човека който отговаря за нея и лоша дума не съм чул за тях.

# 20
  • Мнения: 1 210
Я да видя според вас една уважаваща името си фирма  колко време след като сте дали заявка би трябвало да дойде да ви вземе размерите  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 346
Записах часа в Сряда за Събота Peace

# 22
  • Мнения: 1 210
shadowman, спрях се на твоите хора от Артистико...дано не ме разочароват с качество и срокове  Peace

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 11:43 от huliganka

# 23
  • Мнения: 1 210
shadowman, разчисти си пощенската кутия,че не мога да ти пратя съобщение  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 0
изборът е най-лесен когато се разполага с достатъчно информация

п.с. големите акули не са вариант - количеството е за сметка на..?

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз също съм изправена пред трудния избор на профил и фирма за дограма. След силните валежите в последните дни сегашната ми ПВЦ-дограма протече като Ниагарски водопад. Моля ви да ми дадете съвет към кой вид профил да се насоча и най-вече някоя фирма с доказани професионални качества, която може да ми препоръча и допълнителните "екстри" като первази и водобрано.
Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
За http://www.andreevico.com/ може ли някой да каже нещо? Имам от тях прилична оферта (въпреки че сигурно може и по-ниска), но всъщност освен офертата, друг за тази фирма не знам.

# 27
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 768
Да се запиша в темата   bouquet
И аз съм в чуденка за ПВЦ дограма в Пловдив, още събирам оферти,ще споделя на кои съм се спряла  Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 0
Имам от тях прилична оферта (въпреки че сигурно може и по-ниска)

едва ли! не знам какво може да бъде по-евтино от KMG

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте ,
знам че не е по темата, но ми трябва помощ. Живея на квартира в Пловдив и съм на 1 етаж трябва ми съвет как да обезопася 2 прозореца-  решетка, щора или друг вариант. Ако някой е решил подобен проблем и има варианти на фирми и цени ще съм благодарна .

Общи условия

Активация на акаунт