"....искаш ли да убия детето....

  • 9 071
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 508
Това не са думи на разумен човек .Никога не би ми минало през ум да нараня с такива думи ,който и да е човек на света ,камо ли  майката на детето ми  .Ненормалник .Надали го мисли ,но все пак ,каквото и да е  ..как може човек да си  счупи езика да го каже!Злобар .

# 31
  • Мнения: 9
ок

Последна редакция: чт, 29 ное 2012, 11:10 от Fenix_76

# 32
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Не мисля, че е коректно да изтипосаш във форума имената на тези хора.
Разбирам обидата и страха ти и то от позицията на изживяното, но наистина не е редно!!!! Naughty
С какво точно те държи? Ако не е нещо реално, колкото повече време минава, толкова повече ще се дистанцира от теб. Стига ти да си постоянна в решението си!!! Ако пък се намери друга кака да го заиграва, още по-добре. Не, че при мен се развиха така нещата, но моя БНД взе след година вече да възприема фактите колкото и да не са по неговата. Изстъпления още има / и още как/, но се поразредиха. Храня тайна надежда, че един ден съвсем ще се подобри  Tired

# 33
  • Мнения: 863
Здравейте, повдигам темата - аз също съм жертва на психопат.


Извинявай, но мисля, че е редно да напишеш и своите имена, професия и местоживеене, щом си позволяваш да пускаш тук информация за други хора.

# 34
  • Мнения: 7 779
Здравейте, повдигам темата - аз също съм жертва на психопат.


Извинявай, но мисля, че е редно да напишеш и своите имена, професия и местоживеене, щом си позволяваш да пускаш тук информация за други хора.
аз искам достъп до банковата сметка  Joy

# 35
  • Мнения: 1 809
Феникс, ти пускала ли си където трябва жалба, изобщо потърсила ли си помощ и направила ли си нещо по въпроса?!Или просто си казваш тук?!
Това с изнасянето на лични данни на хората е също толкова меко казано накоректно , както и смс-те които казваш че са ти пращали.С какво толкова те държи, че те шантажира и насила те кара да правиш неща, които не искаш?!

# 36
  • Мнения: 9
Не, не съм пускала жалба,смятах да го направя преди време, но психоложката, при която той ходеше ме посъветва, че такава стъпка от моя страна би го озлобило. Не ме държи реално с нищо, май аз му се връзвам прекалено. Но понякога не се издържа , когато е в криза, а това е през 48 часа максимум.

# 37
  • Мнения: 1 809
Не, не съм пускала жалба,смятах да го направя преди време, но психоложката, при която той ходеше ме посъветва, че такава стъпка от моя страна би го озлобило. Не ме държи реално с нищо, май аз му се връзвам прекалено. Но понякога не се издържа , когато е в криза, а това е през 48 часа максимум.
Нещо на разбирам?!Ти имаш ли проблем с него или просто от време нарвеме не го изтрайваш?!И ако ти наистина си   тормозена от него, каква е тази психоложка която те съветва да не правиш нищо?!А ти защо не спреш да му се вързваш, а се занимаваш с него, майка му...че и ги разнасяш по форумите?!

# 38
  • Мнения: 9
Няма значение. Забравете.

# 39
  • Мнения: 863
Ще забравим.Но ти си помисли на какъв живот се обричаш.Защото доколкото разбирам си го искаш, но да не те тормози.Ти самата консултирала ли си се с психолог?Защото вероятно вече си се превърнала в жертва на Стокхолмски синдром.

# 40
  • Мнения: 1 127
Това е една тема за подобни хора:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686117.0

Успех в решаването на проблема. Peace

# 41
  • Мнения: 7 325
Fenix_76 споко бе човек, никой не те напада, недей да реагираш така. Просто тука сме се събрали все жени видяли какви ли не мизерии от мъжете си и това което позволяваш да ти причиняват ни се вижда малко крайно. Не знам какво изпитваш към този човек, но отношението му показва, че не е подходящия за теб. Не слушай психоложката му ( все пак тя се занимава с неговата душевност не с твоята ), а се посъветвай с адвокат и приключи с тези мъки. Насилниците трудно се променят ( за мен  не се променят ) и не знаеш до каква крайност може да се стигне.
Успех в решаването на проблема. Peace

# 42
  • Мнения: 143
Сега... Ще кажа нещо като човек минал по тоя път, за щастие не е с БНД, а с предишна връзка. Тормоза продължи най-много 2 години, от които съвместен живот 6 месеца, макар , че по-рано се бях светнала за какво иде реч. Не искам да разочаровам някой, но полицията не може да направи нищо повече от едно евентуално разтърваване и предупреждение. Аз имах "честта" да подавам по няколко жалби, както и родителите ми в 2 града. След като накрая си извадих медицинско от съдебен лекар, полицаите ми казаха- "ние нищо повече не може да направим", понеже не съм била начупена достатъчно, а само посинена. Така за жалост е в България. Дадоха ми съвет- адвокат и съд. Това е крайната мярка.
Не пиша поста за да обезкуражавам- напротив , ще кажа и защо. Оттърване има -да. Само че по други методи. Аз без да искам се оправих със саморазправа, макар и малко незаконно. Ако имаш познати мъже, които да го сплашат този както трябва, няма да смее да припари. 100% много хора ще кажат тука , че говоря глупости -моля само подобни коментари да ги казват минали по пътя на домашното насилие, защото раните зарастват, но душевните травми са за винаги. Идиота с който бях след време си намери друга жертва-така става обикновено. Дано и ти да имаш успех и сила да оцелееш- знам , че е трудно, не и невъзможно.
След време ще се чудиш, колко силна можеш да си. Не казвам да правиш като мен-аз просто споделих на приятели и така се получи. За адвокат бях готова. Сега не ми е много розово, но знам, че след такива премеждия, ставам все по желязна! Прегръщам те и давай смело, щото тия психопати се нахъсват от това, че виждат как ни е страх. Покажи непоколебимост и ще се справиш! Hug

# 43
  • Deutschland
  • Мнения: 5 462
На такива хора трябва да им бъде забранено да се разхождат по улиците свободно дори, не да стават родители....боже, боже.....

# 44
  • Мнения: 7 325
И в друга тема съм го споменавала - след една година игра на "котка и мишка" местната полиция откри двете изчезнали деца, по точно остатъците им от които не може да се извлече дори материал за ДНК експертиза, в двора на къщата на баща им.
Така че с тези закани шега не бива, не се знае колко е болен мозъка на този който ги отправя  Tired

Общи условия

Активация на акаунт