Виртуална приятелка

  • 10 912
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 430
Не знам как да го убедя да не го прави и му казах че се чувствам ужасно но те продължават а не искам да го ревнувам защото е ужасно чувството но като има причина какво да направя обичам го много

# 16
  • Мнения: 430
Сигурно му е омръзнал семейния живот и търси разнообразие все пак 15 год заедно ама с това малкото момиче на 20 год какво намира се чудя то нали знаете говорят за теб като си жив като умреш вече спират

# 17
  • Мнения: 2 236
Не знам как да го убедя да не го прави и му казах че се чувствам ужасно но те продължават а не искам да го ревнувам защото е ужасно чувството но като има причина какво да направя обичам го много

Ох, Илиана много е кофти тази ситуация.Ти не можеш да го убедиш да не го прави.Той иска и го прави.Подиграва се с теб... и пред теб...
Мисли какво ще го правиш това "съкровище"...

Питай дали може да си намериш и ти един такъв младичък приятел- да обсъждате него?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не знам как да го убедя да не го прави и...

Ако имате проблем в отношенията, който е довел до сегашното положение, можеш "да го убедиш", като се опитате да оправите нещата между вас...

При всички положения не го рови, не го следи и не говори постоянно за това... Проведете /ако още не сте/ един откровен разговор и после го остави.

Понякога подобни "забежки" са безобидни ..., но могат да доведат и до големи катаклизми. Зависи от хората и причините, които са ги накарали да ги правят...
И пак стигаме до онова, което е провокирало мъжа ти към подобни действия... Имаш ли идея какво може да е то? Там е разковничето...

И стига с тези години, не това е важното.

п.п. Моля те, ползвай препинателни знаци.

# 19
  • Мнения: 430
Ама тя на човек не прилича чесно аз ако съм мъж не знам колко трябва да изпия че да предпочета такава жена а и ние се виждаме един път в годината и пак докато се събуди я търси да и пише  и го виждам това.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
С мъжа ти ли се виждаш един път в годината, нищо не разбрах.
Какво си се хванала за това каква е жената, отново - не това е важното за теб в случая.

Трудно се четеш без пунктуация.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
Ти по-добре не търси логика в мъжките предпочитания.
С кого се виждаш веднъж в годината, че не разбрах?

# 22
  • Мнения: 430
Да с мъжът ми се виждаме за 2-3 седмици само.Явно компанията и му харесва .

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да с мъжът ми се виждаме за 2-3 седмици само.
#Crazy
С това трябваше да започнеш.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 097
Упс, тук ме остави безмълвна. Извини ме, но за мен такава форма на семейство не съществува. Да се виждате за по 2-3 седмици в годината.  Shocked

# 25
  • Мнения: 430
Явно липсата на жена до него го кара да търси други виртуални приятелства ,но аз ходя на работа все пак не мога до късно да седя и да пиша отделно и децата искат внимания но това ми е била изглежда грешката.

# 26
  • Мнения: 430
Упс, тук ме остави безмълвна. Извини ме, но за мен такава форма на семейство не съществува. Да се виждате за по 2-3 седмици в годината.  Shocked
Така е мила и уж иска да ходим при него ,но намира причини да не стане и аз вече се отчаях.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И ти мислиш, че той не прави секс, така ли?
Пък дори и да не прави, само с писане семейството няма как да оцелее ...
И от колко време сте така?
Така ли смятате да я карате?

# 28
  • Мнения: 1 129
Така е мила и уж иска да ходим при него ,но намира причини да не стане и аз вече се отчаях.

И 15 години ли живеете по този начин??

# 29

Общи условия

Активация на акаунт