Секс след раждане

  • 9 168
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Ние май чакахме към месец и половина мисля, усещането беше все едно правя секс за първи път  Laughing ,  в смисъл аз раждах секцио и проблеми с много шевове нямах, но се бях "свила", през времето докато не бяхме правили секс.
Ако боли, значи още е рано.

# 16
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Правихме за пръв път секс на 45 ден от раждането.Също имах много шевове,като външни,така и вътрешни.Не съм усетила,слава Богу никаква болка,но всеки организъм е различен.Изчакай още малко Peace

# 17
  • Мнения: 444
Можеш спокойно да ползваш лубриканти. Ние сме на дюрекс и след първото раждане и сега. Ако кърмиш, това още повече увеличава сухотата. При мен всичко се оправи на 100% първия път, след като спрях да кърмя. Иначе тогава също изпитвах болка поне 2 месеца, след като открихме любовния сезон. Сега е доста по-слаба, но все още я има.

# 18
  • Мнения: 107
Задръжте юздите малко  Peace
Дори и да паднат конците и т.н. още доста време може да изпитваш дисконфорт.

# 19
  • Мнения: 334
месец и половина след раждането  Sick беше ми като за първи път  Sick

# 20
  • Мнения: 21
На 5тата седмица.. Болеше малко, докато проникваше, но съвсем малко Simple Smile Имах 3 вътрешни и 3 външни шева. В началото си мислех, че никога повече няма да мога да си седя на дупето, да не говорим за секс  ooooh!

# 21
  • Мнения: 80
Я кажете как стои въпросът ако родиш секцио.Би трябвало да няма поражения долу  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 286
Я кажете как стои въпросът ако родиш секцио.Би трябвало да няма поражения долу  Thinking

Поражения няма, но пак в началото трябва да сте внимателни, все пак матката по-бавно се възстановява. И си вземете гелче докато се нормализират хормоните. Peace

# 23
  • Мнения: 6 964
Изчакайте още, докато всичко мине напълно. Дотогава може да карате на френска, примерно.

# 24
  • София
  • Мнения: 235
И при мен е някакъв ужас, направихме няколко опита първите след около 45 дни, имах чуството че са ме зашили за изобщо Simple Smile след това опитахме още няколко пъти все едно съм пълна с пясък нещо ужасно е.Омръзна ми да чакам, някак не се чувствам пълноценна така, като инвалид.Родих на 08,04 с епизотомия и разни шевове не ми казаха колко но ми се струва че вътрешните да доста.Външните конци ми ги свалиха че не искаха 20 дни да паднат всичко беше зарастнало и ми дърпаха много.Вътрешните ме посъветваха все пак да "надничам" дали са още там и изведнъж изчезнаха поне тези които се виждаха, но вече два месеца и нещо без секс и не мисля че ще е скоро.Не смея още да отида на лекар мисля че и това ще е доста неприятно изживаване.
Мислим другата седмица да отидем за няколко дни до морето и се чудя дали ще боли и от солената вода?Като се къпя си ме щипе леко още.

# 25
  • На топло...
  • Мнения: 584
Само без тормоз.
Времето лекува, полека всичко ще си дойде на мястото и ще стане по-хубаво от преди Wink.
Лубрикантът е пръв другар на родилата жена, а на кърмещата мноого месеци наред Peace.

# 26
  • Мнения: 57
45 дена след раждането тогава е нормално,ако има проблеми изчакай още малко

# 27
  • Мнения: X
когато тогава.. аз като се замисля, че не сме правили откакто съм забременяла и после поне 2-3 месеца след това може да не можем.. то си става една година.. и кво пък, няма да умрем без секс  Naughty но вече зависи и от мъжа..  Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 235
Да се похваля аз се оправих напълно, някъде около 3-тия месец започна да става възможно и първите няколко пъти бяха невероятни заслужаваха си чакането Laughing Някак си всички усещания бяха засилени , но в добрия смисъл. Сега вече всичко си е като преди, някак ми се виждаше невероятно да стане но всичко минава!

# 29
  • Мнения: 444
Браво, Октавиа! Всичко се подрежда с повечко търпение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт