Отговори
# 705
  • Мнения: 2 087
Аз също не бих чакала толкова за преглед.

# 706
  • Мнения: 60
Здравейте момичета!
аз имам преглед на 27.04 при Персенска понеже ми казаха, че само на 27 няма да го има лекаря! В момента съм на стимулация и по мое сметки пункцията ще ми е съб или неделя и мн се надявам да се появи лекаря, иначе главата не ми побира как Шевкедова ще поеме всички в клиниката.... и пункциите и стимулациите и прегледите .....
Тъй като пункцията ми наближава много ме вълнува въпроса за болничния - някой знае ли какво точно пишат вътре??? Питах доктора дали може да пише нещо друго и той каза, че няма проблеми. От друга страна знам че болничния го дават от администрацията и от тях зависи. Може ли някой да ми каже дали имам някакъв шанс в болничния да пише нещо друго а не инвитро? Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 835
То не пише инвитро ,а пише пункция на фоликули.Нямат друга диагноза с която да ти дадат 30 дни.Все пак попитах секретарките.Предполагам че те притеснява от работодателя,но аз имам лични впечатления че е по-добре да знаят на какво се подлахаш.По-толерантни са   bouquetПък и каквото и да пише като диагноза на мястото на клиниката си пише че е център за асистирана репродукция.

# 708
  • Мнения: 1 902
При мен и на двете ми пункции на болничния пишеше-Безплодие при жената.Пункция на фоликули.

# 709
  • Мнения: 835
И аз така си мисля че пишеше,така че не съм сигурна каква друга диагноза могат да и измислят за тези дни -това е единственото за което дават 30.Може би и след лапароскопия дават толкова,нека се консултира ако толкова я притеснява че ще се разбере.

# 710
  • София
  • Мнения: 23 214
И на болничния за лапароскопия пише - Безплодие при жената. Лапароскопия.

# 711
  • Мнения: 60
Уф момичета това е много грубо! безплодие ..... всички ще разберат! понеже а малко по-голяма фирмата, в която работя и ако знаете какъв клюкарник е! искам д си спестя шушукането и напрежението  Sad

# 712
  • София
  • Мнения: 16 691
нанни, вземи си болничен от личния лекар, аз така правя....щото ако разберат във фирмата сигурно ще ме уволнят! Изобщо от работодател не чакай разбиране!!

# 713
  • София
  • Мнения: 23 214
Ами то е с някакъв код 97, който май си е Безплодия при жената , те само добавят подробностите  Rolling Eyes
Може би не могат да издават друг вид болничен.

# 714
  • Мнения: 60
ivankaka, за колко дни ти даде личния лекар? Попитах моята дали ще ми даде за 14 дни, но ми каза че не могла да ги даде наведнъж?!?! Това вярно ли е?

# 715
  • София
  • Мнения: 16 691
да, трябва да мине комисия за над 7 или 10 дни. На мен ми дават до 7 дни без проблем и после правя прекъсване от 1 ден- може да е събота и неделя и ти дават втори болничен. Аз лично ходех на работа по време на процедурата. Взимах 2-3 дни само....

# 716
  • Мнения: 60
Знаете ли какво си мисля, според мен най-редно е да пишат диагнозата на латиница или с някакви термини, които обикновения човек не може да разбере! Трябва да има конфиденциалност все пак! Не може всеки който ти види болничние да разбере какъв ти е проблема - говоря специално за безплодието! От друга страна така или иначе си има код на болестта - лекарите ще се ориентират! Не стига, че минаваме през толкова мъки и процедури, ами трябва да мислим как да не разберат в работата и въобще другите хора - клюкарите! Crossing Arms

# 717
  • София
  • Мнения: 142
Личната има право да даде 14 дни без комисия. На мен така ми е давала, след тези 14 дни, ако трябва се минава на комисия.
Аз, за всеки случай звъннах на личната (тя ми е близка ) и я попитах, за да не ви подведа.

# 718
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета, искам да се свържа със секретарките който записват часове ..... но за съжаление от 1 час това упражнение не ми се отдава  Mr. Green Mr. Green Звъня на този тел. който е посочила Аничка в заглавната страница, ако някоя от Вас знае и др. тел. да ми го даде, че вече се изнервям  Joy Joy То в клиниката май със всико е така - чакането му е майката Mr. Green Mr. Green

# 719
  • Мнения: 39 671
Нема кака- дрънкай там.
Упоритост муй майката  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт