Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 55 128
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 254
Добре, а този маджун за какво се използва? Като сладко се яде или за нещо друго?
У нас - предимно за палачинки и мекички, супер подхожда. Според мен е нещо като подобие на кленов сироп. Него за какво го ползвате по принцип?

Гоца и мен ме умили Simple Smile

Виждали ли сте наскоро да се продават детски костюми на куче? Отдавна съм обещала и не съм изпълнила обещанието. Ще ходя другия месец до Лондон, гледах разни сайтове, но ми се виждат скъпи, макар че пък имаше далматинче, което много ще я зарадва със сигурност.

# 76
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, тя иска да се маскира като куче ли? Има ли някакъв повод, или просто така?
Ясно ми стана за маджуна, аз по-гъст си го представям от кленовия сироп. Кленовият се използва като мед. Аз лично само палачинки заливам с него, и то от американски тип. Ох, доядоха ми се мекици.

В неделя ходихме на плажа до едно градче наблизо. Криси ми каза "Мамо знаеш ли как е Тихия океан на английски - Quiet ocean." Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 254
Хм, човекът си превежда вече!

Просто така иска, трябваше да си избере някаква награда и каза, че иска костюм, то беше още малко след Хелоуин Embarassed Иначе има костюми на пчеличка и на червената шапчица, но иска и костюм, който да става за студено и си беше избрала коте или куче.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Сладури  Heart Eyes

Прищя ми се да опитам кленов сироп, обаче от вчара съм стриктна  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 616
Да в наши дни се използва точно за това да си полееш палачинките ,мекиците ,баницата и т.н.
Едно време баба ми правеше и маджунена халва .Много я обичах.Ама сега трудно се намира такъв .Трябва от бабите на пазара да си купиш.

# 80
  • Мнения: 1 098
На Дели са му взели ролята на щъркел за тържеството, защото бързал и не изговарял правилно. Стана ми мъчно, но той не показва да му е гадно. Изпитах го, наистина бърза. Струва ми се, че не искаше да е в център на вниманието, защото се притесняваше от родителите.
Това за маджуна ми звучи супер. Богатите са си яли гадната бяла захар, а бедните готиното сиропче  Laughing

# 81
  • USA
  • Мнения: 559
Бубе, сега богатите ядат гадната захар, а бедните ядат още по-гадно сиропче (царевично). Важното е на Дели да му харесва да е щъркел Simple Smile.

# 82
  • Мнения: 329
Добър вечер Grinning
Гоца ,много яко и ме върна години назад Grinning
Аз разбрах ,че Дели няма да е щъркела ,защото бързо си казва думичките Heart EyesТака ли е Бубе,ако да,каква роля са му отредили сега?
Вече два дена правим три часови разходки навън с Вики и кака му и ми е много гот LaughingБях зажадняла за въздух и слънце Mr. Green
Аз маджун не съм яла,или поне нямам спомен от детството Thinking
Дани не пише newsm78,дано са добре с малката Praynig
Марти чакам с нетърпение разказа за соц хотела Laughing Hug
Гледахте ли репортажа за починалото седем месечно бебе?

# 83
  • Мнения: 1 098
Не съм го гледала. Какво е станало? Вики стои ли в количката? Като извеждам Юли иска да ходи, а с космонавта му е трудно и пада.
А Дели няма да е щъркел, защото не рецитира изразително. Те всички казват по едно стихче, пеят заедно, а само някои участват в малки сценки.
Тези дни си понапазарувах от моловете. Е няма да ви казвам колко неща си взех за 60лв Laughing

# 84
  • USA
  • Мнения: 559
Не съм разбрала правилно за щъркела. Не ги разбирам тези учителки. Какъв е проблема че ги казва бързо? Все едно ще се борят за Оскарите. Хубаво, че не се е засегнал Дели.

# 85
  • Мнения: 1 098
Да, и аз не разбирам какво искат. То се разбира чудесно какво говори, но явно не е достатъчно. Най- ми е мъчно, че досега на репетициите все с един клюн беше, а сега клюна е връчен на друго детенце  Joy Sad Хем тъжно, хем смешно.
Другото, което си мислех да ви попитам- вие взимате ли дейно участие в разни дейност в ДГ. Например боядисване, събиране на пари, правене на сладки и т.н. Аз засега нищо не съм помагала, няколко пъти занесох разни играчки, които купих от Джъмбо. Не са много и се чудя дали не трябва да съм по- активна родителка  Mr. Green

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 523
Бубе, въпреки желанието на доста родители от ДГ да се включим по някакъв начин - не ни дават. Или по-скоро - правят така, че и малкото родители да загубят интерес и да не търсят сметка какво се случва ...
Ние имахме проблем в началото на учебната година с учители и т.н. ... Уж искаха род. среща всеки месец, да има занимания родители + деца. Да се включим и ние в соц. живот на децата. Познайте дали има такова нещо. На хартия и думи - всички сме велики   Tired

# 87
  • Мнения: 329
Ами Бубе сега седи в количката ,защото му е много интересно,след като близо месец не беше се возил LaughingНо не го свърта много.Ходи на снега ,но често пада.Аз не му обличам космонавт,а долнище непромокаемо и якенце.Той пада ,защото снега е кишав и неравен LaughingМного е смешен.За бебето няма да ти разказвам щом не си го гледала HugНищо не съм правила за детската градина,изключае случая с леглата ,на който дадохме гласност( по скоро мъжа ми) .
Тези учителки са луди Crazy
Лека нощ на всички Hug
Уинкс лека работа и по малко да те ядосват Hug

# 88
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
и аз не разбирам учителките , по-скоро не разбирам , защо след като им е толкова важно да се рецитира изразително са му дали ролята , те би трябвало да го познават и да предвидят това , не разбирам как си позволяват да му отнемат роля.Радвам се , че не му пука особено  Hug.
Тедо е пчеличка , има да казва 5 реда , защото учителките знаят , че повече няма да каже.Вчера ми каза , че му трябвал "лак" със стрели щом е пчеличка , аз трябвало да го набавя  Laughing.
Миналата година учителките събраха татковците да боядисат и постегнат площадката за игра и да напълнят пясъчника , помагаме и с купуването на играчки , но това беше.Тук в Асеновград има една кукувица - майка активистка , която се е оплаквала в общината , че от детската градина им събират пари и сега е забранено да събират пари за каквото и да е.Аз честно казано не знам как ще се оправят така , как ще осигуряват играчки и учебници , не само пари и купени неща нямаме право да носим.

# 89
  • Мнения: 43
И на Мариян му се случи подобно нещо миналата година - уж щеше да бъде зайче, а после друго дете беше. Но пък той е труден характер и като каже, че няма да каже нещо и трудно да го накара човек. Трябва сам да е решил, че иска да направи нещо, но пък то няма време него да чакат  Grinning Ето вчера се тръшна, че не искал да се снима /за 8-ми март/, чак рева и не искаше да влезе в групата. Но вечерта ми каза, че се успокоявал в спалнята и после се снимал. Аз му благодарих, все пак ще е за мен картичката  Grinning
Аз нищо не правя в градината, то си има родителски съвет ли как се казваше. 3-ма родители се занимават с разни дейности по пазаруване и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт