Дългото чакане след трансфер - 11

  • 55 202
  • 784
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 894
Браво, Белоснежка! Справила си се прекрасно. Момичета, бъдете сигурни, че в най-скоро време ще видите онези трицифрени ЧХГ-та, за които така дълго бленувате, защото Белоснежка е много позитивен и лъчезарен човек и ще ви донесе много късмет. Само вярвайте в себе си, в Бог и лекарите! Да ви е честита, спорна и благодатно новата темичка.  Hug

# 16
  • Мнения: 780
Хайде, момичета и да е на късмет темата..
Михо, миличка, една забележка към теб...да излезем от темата бременни, а ти си такава, май оща не ти си вярва...ама повярвай бе момиче, аз съм сигурна в твоя успех.
Шоко твойто тлъсто ЧХГ го чакаме в неделя Hug
Иветинка, ти кога отново си на старта? Hug Hug

Ааа, не знаех че в Щерев работи лабораторията в неделя. Е значи в неделя сутрин съм там Simple Smile Шоки, може да се засечем Simple Smile

ИванкаКа, как да повярвам, че съм бременна, мила ако беше чула д-р Тимева с какво недоверие говореше за цялото нещо.. основно явно я притеснява, че имам това обилно кървене, но то май намаля (или аз така се надявам и си въобразявам). А и може да е било по-силно заради клексана и аспирина.

А бе този клексан на всички ли го изписват?

И защо д-р Тимева ме пита "ти имаше ли тромбофилия" като говорехме да спирам ли лекарствата? Аз мисля, че нямам, сега пак ще си видя изследванията от Плевен но мисля, че само НК клетките ми бяха завишени.

# 17
  • Мнения: 583
Белоснежка, благодаря за темичката, дано е късметлийска!!!
Много стиснати палчета за всички чакащи!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 894
Браво, Мише, не се отказвай! Hug

# 19
  • Мнения: 780
ZVEZDICHKATA какво стана, хайде пусна ли го този кръвен тест?

# 20
  • Мнения: 1 045
Miho_She, не знам какво да кажа при тези обстоятелства  newsm78 Не знам дали е добре и това спиране на лекарствата, ако все пак се развива бременност. Гледай да лежиш тези дни и в неделя си пусни наистина контрола. Не знам дали да не продължиш все пак и лекарствата до неделя, но затова си прецени ти сама. Поне аз бих спряла аспирина заради кървенето, а другите бих ги оставила или намалила поне докато не видя контролата. От друга страна пък лекарката ти е казала да спираш всичко и явно има нещо в предвид, а и опита който има. Но все пак решението е твое. Въпреки всичко оставам с надежда за теб  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Мише, не ми звучи сериозно всичко това  newsm78 Лекарствата не се спират до последно. При извънматочната аз изобщо нямах кървене, а болките са такива, че не можеш да дишаш - значи при теб не е това. На твое място бих си продължила лекарствата (без аспирина, от него само ще засилиш кръвотечението) и бих отишла някъде на ехограф на частно да погледнат за какво става въпрос. Около Сточна гара има частна клиника, лекарите са много добри, с много съвременна апаратура  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 16 691
Да, мишЕ, само аспирина трябва да се спре и според мене, ами защото аспирина се изписва, заради тромбофилия основно, затова те е питала док., но принципно ги исписват и на всички май, за по-добро кръвоснабдяване към ембриона...но когато има кървене трябва да се спре аспирина...а за НК клетките правиха ли ти вливане? Моите на последното изследване са в реф.стойности и казаха, че нямало нужда от вливане, ама пак височки ми се виждат, нищо че са в норма newsm78 Според мен док. и е казала да спре само аспирина, а не другите лекарства.....

# 23
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Miho_She,  и аз бих оставила лекарствата поне до неделя, но все пак ти си решаваш..според мен без лекарства наистина няма да има шанс..Цибалаб в бизнес център Сердика работят в неделя и резултатите си ги проверяваш по интернет..аз съм си правила в неделя и са ми излизали за 2 часа, ако не е много натоварено...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 801
Мише аз съм във Варна
Стискам ти палци ЧХГ да продължава да расте  newsm17

# 25
  • София
  • Мнения: 3 050
Мише, мила, изтормози се ти, но си права.
Вярвай в малката душичка в теб и се бори заедно с нея.
Момичетата са прави по-добре не спирай хапчетата, само аспирина.
Много се Praynig

# 26
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Иветинка, ти кога отново си на старта? Hug Hug
[/quote]

Иванкака, сега съм на антибиотик още два дни , после на контролна микробиология и ако всичко е ок,стартирам отново  Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 089
Момичета, честита нова темичка  Grinning!!!! Браво, Белоснежке  smile3501

Пожелавам ви да я напълните с много и много положителни тестчета и емоции  Praynig Praynig Praynig

Михо, никакво спиране на прогестерона, другите надали имат голямо значение. Ако нямаш тромбофилия не разбирам защо са ти предсписали клексан както и аспирина  newsm78. Естрофема вече не е важен, но прогестерона е задължителен. Никакво отчайване и съм леко (да не кажа много) разочарована от лекарката ти, не може така да се предписва лечение на базата само на симптоми. На нас изришно ни бяха забранили да спираме каквито и да било лекарства преди кръвния теста, независимо от това какви симптоми имаме. Пък и тестовете ни бяха достатъчно късно, че да е по-ясно какво се случва. И след това ако стойността е =/>5 задължително има повтаряне на теста след 48 часа и чак тогава се взимат решения (нищо чудно да има и допълнителни тестове за хора с по-ниски стойности преди окончателното решение).

Малко прашец от мен на всички и Шоко, ти ли си наред с теста? Извинявам се ако пропуснах някой, но всички имате палчета от нас  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 28
  • Мнения: 2 512
Белоснежка Благодаря за хубавата темичка  newsm10 и аз се записвам с надеждата следващата седмица да видим  EFP

Михо стискам  fingerscrossed дано мъника да се пребори и аз съм на мнение че не трябва да спираш лекарствата.
 Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 801
Дарленка пъхам се под прашеца че май аз съм следващата да но се  заразя от положителните резултати newsm17

Общи условия

Активация на акаунт